Timotei, Szampon z ekstraktem z miodu

Timotei, Szampon z ekstraktem z miodu

Timotei z esktraktem z miodu przeznaczony jest do włosów suchych lub zniszczonych. Szampon zawiera bogaty ekstakt miodu z nektaru trzech kwiatów - pomarańczy, lawendy i słonecznika, tworząc prawdziwie odżywczy i pielęgnacyjny eliksir dla Twoich włosów. Szampon zapewnia intensywne wzmocnienie, jedwabistość w dotyku, lekkość i elastyczność a także gładkość włosów.

taaaaaaaak!!!

Bardzo fajny...super pachnie , nawilza , zmekcza włosy.Włosy suuuper sie układaja i pachna......mmmmmmmmm PIĘKNIE!!Co tu wiecej pisac o szamponie...POLECAM!

nie dobry dla mnie

Mam suche włosy od prostownicy i niestety szampon ten niewiele im pomógł :( Wydaje mi sie ze jeszcze bardziej puszyły mi sie po nim włosy...Duzy plus to ładny zapach i duze, wydajne opakowanie. Byc moze ten szampon jest dobry ale dla mnie - kiepski

bardzo fajny

Bardzo fajny szampon. Bardzo dobrze się pieni, co przy moich długich włosach jest dla mnie ważne. Mógłby się lepiej spłukiwać, ale spotykałam o wiele gorsze przypadki, więc jeszcze nie jest źle.
Zapach, hmmm, nie taki znowu cudowny, powiedzmy że ładny, ale bez zachwytu.
Nie wususza, nie plącze i nie niszczy włosów. Powiedziałabym że nawet trochę pomaga rozczesać, jeżeli szampon w ogóle może ułatwiać rozczesywanie :p:
Co do pielęgnacji, to powiedzmy sobie szczerze, szampon od tego nie jest.
Ogólnie świetna cena, wydajność i komfort stosowania. Polecam!!!

Serum na zmarszczki

Niesamowity !!

On jest niesamowity :D , umyłam głowe tym szamponem, i postanowiłam zaryzykowac i wypróbowac go tzn jego skuteczność przy suszeniu włosów suszarka.. zawsze po roznych szamponach włosy puszyły mi sie niesamowice!!! a po Timotei włosy był rowniutkie ładne puszyste ale nie szopa jak zawsze była... :)Jestem nim zachwycona i daje mu max. gwiazdek , bo wreszcie moge myc rano głowe nie narazajac sie na szope bo wysuszeniu włosów :)Oczywiscie pięknie pachnie miodem :):):)

miodzio

Zapach "do zjedzenia". :) Rzeczywiście nie ma po nim taaakiej szopy :) Włosy są delikatnie nawilżone, jakby nawoskowane. Ratunek dla suchych włosów. Nie rozdwajają się. Dobry w połączeniu z odżywką która dodatkowo nawilża, wygładza i skręca w loki sianowate włosy. Używam od 2 lat, raz chciałam go zdradzić, ale skończyło się łupieżem, więc szybko powróciłam do "miodzia".

Może być

Kupiłam ten szampon, by zregenerować nieco po lecie moje wysuszone włosy. Ma gęstą konsystencję, bardzo ładnie pachnie miodem. Dobrze się pieni. Po umyciu włosy są ładne, jedwabiste- ale nie zauważyłam jakiś oszałamiających efektów nawilżenia czy zmniejszenia suchości. Ot wzykły szampon do mycia i tyle.

po prostu miodzio

Dobry i tani produkt. Ślicznie pachnie, ma fajną konsystencję, dobrze rozprowadza się na moich włosach i tworzy morze piany;). Po wysuszeni włoski są świeże, wyraźnie odyżwione. Błyszczą i są nieustannie w dobrej kondycji no i już mi się tak nie elektryzują. Dodatkowo sprawdza się nawet w takcih warunkach pogodowych. Czegóż chciec wiecej,a to wszytko za jedyne 6 zł.

Super.

Swietny wygładzający szampon. Nie tylko do włosów suchych i niszczonych. Ja go stosuję, a mam włosy przetłuszczające się. Nie obciąża ich. Natomiast pieknie wygładza włosy. Sa mięciutkie, "śliskie". Jest tani, ale mało wydajny. Ma przyjemną konsystencje w kolorze miodu. Bardzo ładnie pachnie. Opakowanie przezroczyste, łatwo sie otwiera. Napewno nie raz do niego powrócę. Polecam.

B. dobry

Tak jak poprzedniczka :) Rownież jestem zdania, że jest to najlepszy szampon z lini Timotei :) Ma gęstą, przyjemną konsystencję, bardzo ładny zapach, włoski po umyciu są miękkie, aksamitne w dotyku i wyczuwalnie wygładzone. Łatwiej się roczesują. Nie łamią się przy szczotkowaniu. Niczego więcej nie wymagałam od tego szamponu, producent spełnił wszystkie obietnice :D Świetny szampon za kilka zł.
Zużyłam około 10 butelek.

Mój faworyt!!!

Najlepszy szampon z linii Timotei i lepszy od prawie wszystkich innych jakie znam. Ma cudowny zapach, który z czymś mi się kojazy tylko nie wiem z czym ;) Ma miłą konsystencję, super się pieni, śliczny miodowy kolorek, mniam :) Cudownie nawilża i wygładza włoski, ułatwia znacznie ich rozczesywanie. Włosy mniej się rozdwajają i łamią, i wogole nie ma po nim takiej szopy. Jest średnio wydajny, ale cena jest niziutka jak na tę wspaniałą jakosc.

polecam :)

Bardzo ładnie pachnie, używałam go razem z odżywką z tej samej serii i efekty były zadowalające. Włoski są miękkie, nie przeciąża ich, jest delikatny, ma bardzo przyjemną konsystencje, dobrze sie pieni i spłukuje. Napewno jeszcze nie raz go kupie. Polecam!

bardzo przyzwoita jakość

Szampon jest w nieco bardziej transparentnym opakowaniu, ale nie mogłam znaleźć odpoiwedniej ilustracji :).
Mam takie szczeście do timotei, że w jakiś dziwny sposób pojawiają się w moim polu rażenia - ten akurat był w secie "to już mi się nie zmieści", który zostawiła mi współlokatorka :).

Szampon, muszę przyznać, całkiem przyzwoity. Włoski są miękkie i ładnie się układają. Nie ma większych problemów z ich rozczesaniem. Mimo, że produkt przeznaczony jest do włosów zniszczonych, nie obciąża ich, a wręcz przeciwnie, dzień po umyciu, mam wrażenie, podnosi nieco ich puszystość.
Niestety, nie wpływa najlepiej na przetłuszczanie, ale też nienajgorzej, a jak na szampon z tej kategorii targetu to wręcz świetnie się spisuje. Ja jednak wolę silne anty-przetłuszczacze. Niemniej, nie wykluczam, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie :)

Choć nie kupiłabym go wcześniej - unikam szamponół regenerujacych ze względu na przetłuszczajace się włosy - teraz jestem do niego zupełnie przekonana.