Avon, Anew, Nutri-Advance, Light Nourishment Cream (Lekki krem odżywczy)

Avon, Anew, Nutri-Advance, Light Nourishment Cream (Lekki krem odżywczy)

Odkryj sekret głęboko odżywionej skóry dzięki nowemu kremowi od Avon. Lekki krem odżywczy Anew Nutri-Advance o ultra-lekkiej formule przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej zapewnia natychmiastowe nawilżenie wysuszonej skóry oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak wiatr czy mróz. Lekki krem odżywczy Anew Nutri-Advance od Avon pozwoli ci odzyskać komfort i uczucie gładkiej skóry.

Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml
w słoiczku
uniwersalne

super moc

Doskonaly krem dla cery dojrzalej, ale tez zmeczonej czy przesuszonej. Bardzo odzywczy. Od razu mozna poczuc moc silnych aktywnych skladnikow.
Niekoniecznie trzeba stosowac codziennie, by zobaczyc efekty. Dobry tez na skore szyji, swietnie regeneruje.

jednak się polubiliśmy

Na samym początku nie polubiłam się z tym kremem. Mam cerę lekko przetłuszczającą się i wydawał mi się być zbyt ciężki, zapychający, miałam wrażenie, że moja twarz rano się jeszcze bardziej przetłuszcza. Skoro się nie lubimy to krem odstawiłam.
Jednak aktualne mrozy dały się we znaki mojej cerze, która zaczęła okropnie szaleć i postanowiłam wrócić do czegoś, co będzie mocno nawilżać.
Na chwilę obecną uwielbiam ten krem. W ogóle mnie nie zapycha, a buzia wcale się mocniej nie przetłuszcza. Skóra jest miękka i nawilżona, a do tego krem pięknie pachnie. Widzę też efekty w postaci spłycenia lekkich zmarszczek, które powstały w wyniku przesuszenia skóry twarzy. No po prostu cudo.

Super !

Świetny krem :) używam go rano pod makijaż i czasem tez na noc. Super odżywia i nawilża skórę dzięki czemu pozbyłam się suchych skórek na czole :) nie zapycha i nie pojawiają się krosty. Dużo dziewczyn sądzi inaczej ale ja używam go dzień w dzień i mam juz trzecie opakowanie i nie mam problemu. Moja skóra zyskała zdrowego wyglądu :)

Fajny kremik

Krem bardzo ładnie nawilża i odżywia skórę. Rano skóra staje się gładka i wypoczęta . Jednak trzeba uważać by nie przesadzić z ilością, gdyż zbyt gruba warstwa zapycha. Zapach produktu jest dość delikatny i bardzo przyjemny. Co do samego opakowania kremik ten jest w ładnym szklanym pojemniczku, który fajnie się prezentuje.

Najlepszy kremik, jaki miałam dotychczas

Krem ładnie nawilża, odżywia i twarz rano jest miękka. Niestety przy dłuższym stosowaniu wysypało mnie małymi krostkami, których nie mogę się pozbyć do dzisiaj. Natomiast w używaniu raz na 2,3 dni, jak najbardziej fajny kremik.
Czy kupię go ponownie? Sama nie wiem, jeżeli będzie w promocji pewnie jeszcze po niego sięgnę, zwłaszcza zimą, nawilżenie daje bardzo dobre :)

Wysyp krost

Kremu miałam na szczęście tylko próbkę 15ml, stosowałam go jedynie na noc, ponieważ po niedługim czasie powodował świecenie się skóry i jej lepkość (mam skórę suchą). Każde użycie powodowało wysyp krost na mojej twarzy, przerwa sprawiała, że skóra wracała do normy. Zapach taki średni, słoiczek ładny, ale ciężko wyciąga się krem z rowka. Generalnie bez szału, cieszę się, że miałam tylko taką małą pojemność, bo na pewno nie wymęczyłabym większej (krem jest dość wydajny). Dla mnie nie sprawdził się w ogóle.

rewelacja!

Do dziś nie spotkałam lepszego kremu , naprawdę super nawilża ,jest bardzo wydajny, idealnie nadaje się pod makijaż ponieważ bardzo ładnie szybko się wchłania. Długo zastanawiałam się nad tym produktem aż w końcu go kupiłam i nie żałuję , uważam że warto go kupić.

Zawsze chętnie do niego wracam!

Mam cerę suchą i wrażliwą. Bardzo lubię ten krem.

Zalety:
+pozostawia skórę nawilżoną,
+nie zapycha,
+nadaje się pod makijaż,
+przyjemny zapach,
+wydajny.

Wadą jest jednak cena, która potrafi być niestety zaporowa.

Tylko "OK"

Używam go jedynie na noc (na dzień wolę bb) lub czasem, gdy mam wolne i nie muszę wychodzić.

+ładnie nawilża,
+rano buzia jest jakby wypoczęta,
+dość dobrze się wchłania (choć po ok godz. skóra zaczyna błyszczeć),
+nie podrażnia, nawet gdy przez przypadek dostał mi się do oka, nie szczypał =),
+ szklany, perłowy słoiczek...

-...ale już kształt słoiczka jest minusem (ciężko wydobyć krem z tego "zagięcia"),
- CENA!- za taką cenę (nawet promocyjną) można spokojne znaleźć inną sztukę, innej marki, która lepiej odżywia i w ogóle...a nawet ze 2 szt,
-zapach- przypomina mi kremy typu "Pani Walewska" (ale gdyby kosztował mniej lub działał "bardziej", można by mu było to wybaczyć).

Ot, zwykły gęsty nawilżacz w eleganckim słoiczku.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Extra!

Plusy:
- ładne i wygodne opakowanie
- przyjemny zapach
- wydajny
- dobrze nawilża skorę
- szybko się wchłania przez co kompletnie nie czuć ,że "mamy coś na twarzy"
- nie zapycha
- nadaje się pod makijaż ( przynajmniej dla mnie, a mam cerę mieszaną)
- cena ( w promocji nawet 20 zł )
- dostępność ( w każdym katalogu z avonu jest możliwosc zamówienia)

Minusy:
- brak

Ilość zużytych opakowań: 1 ( 50g)

niezły

Krem jest wporządku, nie powoduje efektu tłustej maski, zapach ma neutralny, nawilża skórę co jest na plus, ale czy działa jakieś cuda i skóra wygląda lepiej ? Nie u mnie.
Jeśli ktoś chce po prostu nawilżyć skórę to polecam, jak oczekuje lepszego efektu to niech poszuka dalej.

cudeńko

Krem cudeńko! Kupiłam w zestawie z maseczką za 29 zł z groszami i jestem bardzo zadowolona. Krem ma ładne, eleganckie opakowanie, przyjemnie pachnie, skóra jest wyraźnie nawilżona, mięciutka, gładka, nadaje się pod makijaż. Używam go rano i wieczorem, nie pozostawia tłustej warstwy. Dodam jeszcze, że mam mieszaną cerę z niedoskonałościami i mnie nie zapycha. Polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie