Dermacol, Magnum Maximum Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Dermacol, Magnum Maximum Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Tusz do rzęs zwiększający objętość, polecany przez Stowarzyszenie czeskich artystów makijażu i stylistów. Połączenie witaminy E oraz specjalne ekstrakty ziołowe wzmacniają i regenerują rzęsy. Specjalna szczoteczka doskonale oddziela rzęsy od nasady po same końce zapewniając wspaniały efekt maksymalnej objętości rzęs, stają się dłuższe i grubsze.

Dobry

Dostałam w prezencie. Prezent trafiony. Jestem zadowolona z tego tuszu. Łatwa aplikacja- chociaż moje rzęsy nie są problematyczne to i tak widze różnicę względem innych tuszów. Ładnie podkreśla rzęsy, dobrze je rozczesuje, podkreśla.
Mam wrażenie że troszkę szybko wysechł w środku i nie jest tak bardzo już mokry jak z początku..
Jednak polecam :) jestem na tak

Używam tego produktu od: pol roku

Dobry

Będąc na Słowacji kupiłam kilka kosmetyków tej marki, stacjonarnie nie są dostępne, pozostaje allegro i perfumeria internetowa. Tusz ma ładne i klasyczne opakowanie, jest lekki i poręczny w użyciu.
Gęsta szczoteczka sprawia że już za pierwszym pociągnięciem po rzęsach, stają się one grubsze, widoczne i dłuższe. Nie są posklejane. Łatwo się go nakłada i rozprowadza, konsystencja jest idealna, nie za rzadka, ani nie za gęsta. Nie brudzi powiek w czasie malowania.
Ogólnie jestem zadowolona z tego tuszu. Polecam.