L`biotica, Biovax BB Beauty Benefit (Odżywka pielęgnacyjna 60 sekund do włosów `Keratyna + jedwab`)

Sprawdź ceny produktu

60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów. Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie.
Pro2Kéra Silk aktywny zespół naturalnych białek, który dzięki zestawieniu nisko-cząsteczkowych aminokwasów i wysoko-cząsteczkowych protein wykazuje szerokie spektrum działania, zarówno na poziomie rdzenia, jak i na powierzchni włosa.
Aminokwasy jedwabiu (300 Da) - wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych. Wiążą wodę, utrwalając efekt głębokiego nawilżenia.
Proteiny jedwabne (50.000 Da) - tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm, który utrzymuje wilgoć w jego wnętrzu oraz chroni go przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego.
Keratyna (28.000 Da) - uzupełnia niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa, plombując jej uszkodzone miejsca.
Odżywki pielęgnacyjne Biovax BB Beauty Benefit zostały zaprojektowane tak, aby odżywiać, chronić i nawilżać włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych.
Ich bezproblemowa aplikacja to zasługa doskonale wyważonej konsystencji: kremowej i jednocześnie lekkiej. Jej zwarta tekstura sprawia, że odżywka łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i z nich nie spływa, a lekkość pozwala na błyskawiczne spłukanie po upływie wymaganego czasu.

Jeszcze takiego cuda nie miałam!!

Wcześniej używałam odżywek z pantene, nature box oraz tresemme. Byłam z niektórych zadowolona ale gdy użyłam tej odzywki, już wiem co to prawdziwe zadowolenie! Takie efekty już po pierwszym myciu:
Włosy sypkie i lekkie
Rozdwojone końcówki się jakby wręcz skleiły!
Gładkie i proste włosy
Sprężyste
Wszystko co mówi producent, jest odziwo prawda. Jeszcze cena, jak dla mnie nie jest wygórowana. Mam włosy niskoporowate i jest dla nich idealna.

Najlepsza odżywka, jaką miałam

Dla moich farbowanych włosów zdziałała cuda - wolę nie myśleć jak by wyglądały, gdyby nie ta odżywka. Wygładza, nawilża, zmiękcza i ułatwia rozczesywanie. Do tego super skład, krótki czas trzymania i dostępność sprawiają, że jest to odżywka idealna. Polecam, zwłaszcza posiadaczkom zniszczonych włosów.

Nie ma efektu wow ale może być

Jest całkiem okej ale wole inne odżywki,przy tej nie ma efektu wow. Działa jak powinna działać odżywka - odżywia, dociąża i nawilża włosy. Nie przeciąża włosów więc fajnie ale nadal mi czegoś w niej brakuje.

zamiast odżywki

Ekspresowej maseczki-bo tak ją nazywam, używam na codzień do pielęgnacji włosów zamiast odżywki, kiedy nie nakładam na włosy maski. Jej działanie jest znacznie lepsze od zwykłej odżywki. Widocznie poprawia stan moich włosów. Mniej się puszą i są gładkie, nawilżone. Jedyną wadą jaką dostrzegam jest mała wydajność. mimo to polecam

Same zalety

Opakowanie jest bardzo wygodne a odżywka bardzo wydajna. Wystarczy dosłownie kilka sekund, aby efekt był nieziemski. Przyznam, że czasem lubię potrzymać ją sobie troszeczkę dłużej na włosach, ze względu na tyle dobroci w składzie. Włosy łatwe w rozczesaniu, gładkie, przede wszystkim pięknie pachnące! :) Polecam

Biovax jest ok:)

Ładnie pachnie, ma bardzo tresciwa konsystencje, wloasy staja sie miekkie i przyjemne. Moze lekko przeciaza mi wlosy.. ale naprawde lekko. Polecam do włosów z tendencją do puszenia się i przesuszonych koncowek.

Bardzo dobra odżywka

Odżywek Biovax używam od bardzo dawna. Zmieniam jedynie wersje.
Odżywka idealnie wygładza, nadaje blask moim długim włosom. Sprawia, że łatwo się rozczesują i nie plączą.
Jest łatwa w użyciu-wystarczy minuta podczas kąpieli.

Całkiem fajna

Ogromny minus za opakowanie z którego odżywka wycieka.
Mimo tak rzadkiej konsystencji odżywka jest mocno nawilżająca i potrafi moje cienkie włosy obciążyć. Jeżeli jednak uda mi się uniknąć tego, odżywka działa bardzo fajnie. Włosy są puszyste i miękkie. Dzięki zawartości protein, włosy po koczku fajnie się wywijają. Bardzo fajny ptodukt, trzeba jedynie uważać z iloscią

bez szału

Zużyłam jedno opakowanie tej odżywki i nie jestem z niej szczególnie zadowolona.
Dla moich długich, farbowanych i nieco przesuszonych włosów jej działanie było zwyczajnie niewystarczające. Od odżywki oczekuję, że wygładzi, nawilży, zmiękczy, ułatwi stylizację i zapewni włosom zdrowy blask, jednocześnie nie obciążając ich.

Ta odżywka faktycznie nie obciążyła. Nieco łatwiej było rozczesać włosy. Były, oczywiście, w lepszym stanie, niż po użyciu samego szamponu, ale nie wyglądały równie dobrze, jak po innych produktach. Dlatego też po tę odżywkę już więcej nie sięgnę.

Osoby z krótszymi włosami, wymagającymi mniej intensywnej pielęgnacji, powinny być zadowolone.

Ciekawy produkt

Moim zdaniem bardzo ciekawy produkt, który moglabym polecić osobą posiadająca długie włosy :)

Zacznę od plusów:
*zapach, który długo utrzymuje się na włosach
*ułatwia rozczesywanie
*włosy są miekkie i wyglądają bardzo ładnie
*włosy są gładkie
*nie obciąża włosów

niestety odżywka posiada dwa minusy, a konkretnie:
*nie jest wydajna
*opakowanie - z którego ciężko wydostać resztki produktu

świetna odżywka

Świetna odżywka, doskonale nawilża suche włosy, a efekt utrzymuje się bardzo długo.
Bardzo dobrze wygładza włosy i nadaje im blasku nie obciążając ich przy tym.
Cena za takie opakowanie jest akurat, odżywka jest bardzo wydajna, starcza na bardzo długo.
Włosy dobrze się rozczesują. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa zużyte opakowania

Porządna

Produkt znajduje się opakowaniu, które jest spore i poręczne. Konsystencja odżywki jest idealna, nie za rzadka, nie za gęsta, nie spływa z włosów. Jej zapach jest delikatny i bardzo przyjemny. Odżywka świetnie odżywia włosy. Faktycznie wystarczy 60 sekund, aby zobaczyć efekty. Włosy po jej użyciu są wygładzone, błyszczące, nawilżone i gładkie, łatwiej się rozczesują. Odżywka nie obciąża włosów. Polecam!

Używam tego produktu od: Używam od połowy roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte opakowanie