Essence, Hello Autumn, Colour Adapting Powder Blush (Róż do policzków dopasowujący się do skóry)

Nadaje indywidualny, wyjątkowy i naturalny różowy odcień. Barwi lekko skórę. Dostępny w jednym odcieniu.

Cena: 11zł / 10g

Nie lubimy się

Chciałam delikatny, lekko rozświetlający róż i okrutnie się zawiodłam.
Nie da się tym kosmetykiem zrobić delikatnych, naturalnie wyglądających rumieńców, zwłaszcza na bardzo jasnej skórze, bo zawsze kończy się nierównymi, odcinającymi się od reszty twarzy rumianymi plackami.
Cieniowanie jest niemożliwe, fakt, że kosmetyk dopiero po ponad 20 minutach osiąga swoją ostateczną barwę strasznie utrudnia posługiwanie się nim.
To, co będziemy mieć na policzkach po aplikacji to dosłownie niespodzianka.
Odradzam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Paskudztwo :(

W opakowaniu piękny kolor jasnego różu, na policzkach tranformuje się w paskudny, tandetnie rumiano intensywnie różowy kolor. Jest nie do poznania na twarzy! Nawet delikatna aplikaja skutkuje efektem ciemnych placków na policzkach...

Produkt wyszedł w jakiejś dawnej limitowance, dorwałam do na wyprzedaży, ale piszę aby ostrzec, gdyby coś podobnego ponownie pojawiło się w kolejnej limitowance.

Nie marnujcie pieniążków, nawet tych kilkunastu złotych szkoda ;)

Używam tego produktu od: kupiony pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Trzeba na niego uważać !!

hmmm...w opakowaniu kolor jest jaśniutki róż, co mnie zaskoczyło jak na róż. Pierwszy raz jak się nim malowałam wcale nie widziałam efektu więc ładowałam i łdowałam ten produkt i nic. Troszku się śpieszyłam bo umówiłam się z koleżanką i miał być to makijaż na szybko, czarna kreska, tusz, błyszczyk i lekki róż na policzkach. Gdy wsiadłam do samochodu i popatrzyłam się w lusterko, powiedziałam "omg" moje policzki były, aż czerwone (masakra!!!). Prawie się nie popłakałam ale co tam spotkałam się z koleżanką starając nie myśleć o polikach. Teraz już nauczyłam się nim "posługiwać" i nie jest źle nabieram go mało :) Opakowanie za to ma śliczne i pojemność 10g, cena też mała kupiłam na promocji w niemieckim Rossmanie za 0,95 centów, za tą cene nawet bubel nie straszny. Stosowałam ten róż jako cień do powiek daje rade ale trzeba poczekać na efekt by nie przesadzić :P

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Czary mary

Jak sama nazwa wskazuje, jest to róż, ktorego kolor zmienia się z czasem. Teoretycznie pod wpływem ph skóry. W praktyce podejrzewam, że raczej po prostu się utlenia, jak kiedyś szminki z Celii :-) Logiczne więc jest, że po zakupie trzeba go przetestować pod kątem ilości i czasu, a nie nałożyć i walić w miasto. Na mojej twarzy ewoluuje przez jakieś 30 minut i w efekcie tworzy dość soczysty lekko lososiowy róż. Fajny jest, aczkolwiek jego forma jest sensowna tylko przy założeniu, że faktycznie barwa zależna jest od ph skóry, chociaż i to do mnie nie przemawia, bo wtedy jego efekt byłby zależny od tego, na co nie mamy za bardzo wpływu. Lepiej kupić coś, co można poprawić, a przede wszystkim ocenić efekt natychmiast. Dla weteranek aplikacja nie powinna być problemem, każda z nad wie, w którym miejscu nałożyć róż na własną twarz, na tym produkcie najlepiej eksperymentować w wolny poranek, przy swietle dziennym. W mojej Naturze dostępny był tester, wiedziałam więc, czego się po nim spodziewać. Jest trwały, posiada jakieś tam drobinki, ale delikatne, więc trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć z bliska, zeby je dostrzec. Efekt końcowy jest super, aplikacja bezproblemowa, ogromna pojemność, wystarczy na długie miesiące. Obiektywnie więc mozna go ocenić bardzo dobrze, mimo, że jest przekombinowany. Mam, będę używać, nie mam zastrzeżeń co do jakości i koloru, ale drugi raz nie kupię. Wolę kupić róż, ktorego efekt finalny jestem w stanie przewidzieć już na etapie wyboru odcienia w sklepie.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Bubel jakich malo :(

Absolutnie zgadzam sie z moja poprzedniczka.Ten roz jest okropny.Przerobilam w moim zyciu wiecej niz 100 roznych rozy i ten nalezy do wybitnie nieudanych.Pocieszam sie tym ze nie wydalam zbyt wiele na to cudo i nie musze zalowac wyrzuconych w bloto pieniedzy.Kolor w opakowaniu jest cudowny.Kiedy go pierwszy raz zobaczylam stwierdzilam ze znalazlam idealny odcien ktorego od zawsze szukalam.Niestety-pozory myla.Podczas aplikacji jest praktycznie niewidoczny na buzi,wiec insktynktownie dokladamy wiecej i.. po chwili wygladamy jak klauny! Ja na nieszczescie umalowalam sie nim spieszac sie tuz przed praca i w autobusie sprawdzilam jak ten roz wyglada w naturalnym swietle.Bylam w szoku jak wygladala moja twarz i bylo mi wstyd ze ktos mnie tak ogladal.Roz ciemnieje jakies 20 x bardziej niz kolor ktory jest w opakowaniu.To wrecz krwista czerwien.Nie pamietam juz kiedy mialam taka sytuacje by na szybko zmywac caly makijaz mokra chusteczka i ratowac sie samym pudrem w kompakcie zeby jakos przetrwac dzien:( Tak jak roz mojej poprzedniczki-moj tez wyladowal w koszu.Nie polecam!(chyba ze dla klownow/matrioszek)

Używam tego produktu od: uzylam raz
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

stracone pieniądze

Skusiłam się na ten róż, bo nigdy nie zawiodłam się na kosmetykach tej marki (aż do tej pory...).
Na półce kolor wyglądał obłędnie, jaśniuteńki delikatny róż z małym połyskiem. Chciałam go używać jako rozświetlacza. Wydawał się idealny. Na twarzu na początku nie było go widać wcale, pi kilku minutach zaczął ciemnieć. I juz nie był rozświetlaczem tylko różem, jak rzeczywiście nazwa wskazuje. Z czasem ciemniał coraz bardziej, do przeraźliwie wściekłego różowego koloru. Masakra. Wyglądałam jak matrioszka.
Sprawdzałam go jeszcze później, ale efekt był taki sam.
Róż ląduje w koszu, ponieważ nie nadaje się do niczego. Nie ma możliwości z nałożeniem odpowiedniej ilości produktu bo później i tak ciemnieje na twarzy czego nie da się przewidzieć.
Daję pół gwiazdki bo mniej sie nie da.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 0, produkt nie nadaje się do użytku