[B-6] Aktywna maseczka roślinna o działaniu przeciwzapalnym i złuszczającym

[B-6] Aktywna maseczka roślinna o działaniu przeciwzapalnym i złuszczającym

Aktywna maseczka roślinna o działaniu przeciwzapalnym i złuszczającym z gąbką słodkowodną, babką lancetowatą, nagietkiem i rumiankiem. Łagodzi ostre stany zapalne, usprawnia mikrokrążenie, rozjaśnia przebarwienia, likwiduje wypryski. Wygładza skórę działa bakteriobójczo, reguluje proces łojotokowy.
Znakomita w leczeniu TRĄDZIKU!

Cena: 21,00 zł / 4 saszetki x 5g

OSTROZNIE

maseczka spelnia swoja funkcje, ale jest bardzo agresywna.
uzylam jej na deklot i na posladki, i po tych dwoch razach wiem ze na mojatwarz jej nie uzyje. Jest bardzo agresywna, skore na pupie i na dekolcie mam po niej bardzo gladka i delikatna, usuwa zakorniaki i leczy wszelkie stany zapalne, ale niestety podraznia:powoduje zaczerwienienie, pieczenie ktore utrzymja sie przez kilka godzin.
Ma bardzo silny z trudem tolerowalny zapach blotka, morskich glonow itp rzeczy ;)
Maseczka zostala wycofana przez producenta wiec nie mam szansy ponownie jej kupic.

* gorgeous *

* :!!! DOSKONAŁA po raz 3 !!!:*
*Igiełki kłują nawet po 6 godzinach po nałożeniu maseczki, działają i to solidnie !
*Pory zmniejszone do rozmiarów jeszcze zanim rozpoczęła sie walka z trądzikiem gdy wszystko bylo ok.
*twarz pojaśniała przebarwienia też, blizny tak jakby płytsze a sama w to nie moge uwierzyć
*bez porównania żadne glinki zielone czerwone białe itp.są daleko za gąbkami z jeziora ( bo taki jest skład)
*polecam na Allegro bo można trafić te maseczki nawet po 1/4 ceny
teraz siedze z maseczką ( kuracja 7 dniowa codziennie na złuszczanie blizn) i wszystko było by piękne i wspaniałe gdyby nie ... zapaszek rodem z brudnego akwarium po rybkach Buziaki
Drogie panie na twarz to cudeńko :)

DOSKONAŁA

Maseczkę kupiłam zdesperowana na Allegro i miło się zaskoczyłam. Doskonale oczyszcza cerę, pory się bardzo wyraźnie zmniejszają, cera jest oczyszczona, gładka i jaśniejsza. Oczywiście jest mniej niespodzianek.
Minusem jest cena, ale jak pisałam kupuję na Allegro, gdzie jest dużo tańsza.
Co do wody, ja daję góra 1,5 łyżeczki i konsystencja jest b.dobra, nakładam opuszkami.
Trzymam 15 min, ale jak zapomne zdarza się i 25, ale mimo tego nic się nie dzieje.

3 rodzaje dolnej kreski

do-sko-na-ła!

To już mój czwarty kosmetyk Faberlica. Wszystkie są dobre, ale maseczka jest zdecydowania NAJ. Bardzo dobrze oczyszcza paskudną cerę, zmniejsza pory, wysusza syfki. Rzeczywiście fajne uczucie , gdy maseczka zaczyna działać - lekkie kłucie, wyczuwalne nawet po umyciu twarzy. Zapach specyficzny, ale mi nie przeszkadza. Ja ją kupuję za 16-17 zł od znajomej konsultantki. Reasumując: świetna rzecz, warto spróbować!
WIECIE CO? DOSTAŁAM PO NIEJ OKROPNEJ WYSYPKI, ALE TO MOJA WINA, A NIE MASECZKI, BO ZA DŁUGO JĄ TRZYMAŁAM NA BUŹCE. NIE WOLNO DŁUŻEJ NIŻ 10 MINUT. ALE MAM ZEPSUTE ŚWIĘTA, WIĘC ODEJMUJE ZA TO 1 GWIAZDKĘ..

zabawa z wodą :/

jest to mój pierwszy kosmetyk tej firmy i jest bardzo fajny :) używam go na wybrane miejsca (czoło-ostatnio robią mi się na nim nieprzyjemne sensacje ) , kiedyś nałożyłam na cała twarz i czułam dziwne łaskotanie takie jakby ktoś mi robiła akupunkturę całej twarzy jak dotknęłam policzka :P- mocno oczyszcza :) podobnie jak u poprzedniczki pierwsza zawartość torebki zmarnowana, nie nalałam duzo wody :/ ale i tak było za dużo :( jedynie co mi się jeszcze nie podoba to cena :( stanowczo za drogo... ale ogólnie polecam- cera po niej jest różowa,oczyszczona i gładka- warto :D

interesująca propozycja

niezła maseczka. uczucie po zastosowaniu jak po głębokim peelingu w gabinecie kosmetycznym (przy regularnym stosowaniu efekty porównywalne! serio!). fakt, zapaszek trochę "morski" - byc moze z powodu zawartosci naturalnej gąbki. efekty natomiast są i to całkiem niezłe. twarz jest wygładzona, przebarwienia stają się mniej widoczne, krostki jakby "wysychają", skóra jest widocznie świeższa, zdrowsza.
odejumję gwiazdkę za brak info, że wody trzeba dodać naprawdę minimalną ilość (zmarnowałam zawartośc pierwszej saszetki) oraz za konsystencję - maseczkę jest dość ciężko porządnie wymieszać, zostają grudki, które obsypują się podczas trzymania na twarzy. gdyby nie powyższe minusy byłabym skłonna dać maksymalną ilość gwiazdek. rzecz warta wypróbowania. polecam.

Po prostu świetna!!

Dla mojej cery z problemami - świetna. Pierwszy mój kosmetyk z Faberlica, dzięki któremu zostałam ich konsultantką :)
Niesamowicie wpłynęła ta maseczka na stan mojej cery! Juz po pierwszym uzyciu cera jest widocznie jaśniejsza, znika większośc stanów zapalnych, buzia jest gładka, miekka, delikatna.
Zapch może nieco odstraszać - nie jest zbyt przyjemny (mnie się kojarzy z zapachem pokarmu dla rybek :) ). Maseczkę trzeba rozmieszać z odrobiną ciepłej wody i nałozyć na twarz(możnba dodać kilka kropelek wody utlenionej). Po zmyciu maseczki jest takie dziwne uczucie kłucia. Jest to normalne, dlatego zalecane jest użycie maseczki na noc. Rano efekty są zadziwiające.
Mnie ona naprawdę pomogła. Zapominam o zapaszku, ważniejsze jest dla mnie jej działanie. A działanie ma zabójcze!! :)