bareMinerals, Lash Domination, Volumizing Mascara (Tusz powiększający objętość rzęs 10 w 1)

Wielozadaniowy, długotrwały tusz do rzęs - zapewnia wolumizujący, wydłużający i pogrubiający efekt. Zwiększa objętość, wydłuża, zagęszcza, rozdziela rzęsy - ten tusz do rzęs zapewnia to wszystko. Szczoteczka ProTwist to spirala która podkręca, unosi i pokrywa intensywną czernią każdą rzęsę z osobna. Zwężana szczoteczka umożliwiająca uchwycenie najcieńszych włosków. Pomaga podkręcić rzęsy i dokładnie je pokryć. Zawiera odżywcze minerały i złożony kompleks białkowy quinoa. Dodaje do 345 procent więcej objętości po dwóch warstwach. Zapewnia pełne, długie, wspaniałe i doskonale zdefiniowane rzęsy. Formuła wolna od parabenów i ftalanów.

Kolejny genialny tusz w kosmetyczce!

Dostałam go jakis czas temu w zestawie z cieniami mineralnymi,szminką , pędzelkiem i błyszczykiem (równie genialnym jak ta maskara) od cioci ze stanów.
Coz muszę przyznac , że na poczatku byłam dość sceptycznie nastawiona do wielkości jego szczoteczki( jest całkiem duża), ale moje wątpliwości zostały szybko rozwiane juz po pierwszym użyciu.
Zacznę od plusów.
1. idealnie rozczesuje każdą rzęsę.
2. mozna nakładac go warstwowo aż do uzyskania porządanego efektu (nie tworzy przy tym grudek! Geniusz!)
3. Nie czuc go na rzesach. Jest bardzo delikatny (jezeli chodzi o formułę , nie o wyglad na rzęsach)
4. Efekt firanek gwarantowany
5. Nie niszczy rzęs.

minusy:
1. niestety deszcz jest jego największym wrogiem (ale no hej nie jest wodoodporny, tak?)
2. fakt. Ciężko go zmyć zwykłym płynem micelarnym lub mleczkiem. Znacznie lepiej schodzi przy użyciu dwufazowego płynu do demakijażu
3. Cena. Drogi, ale ZA*****TY.
Naprawdę gorąco polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

to nie to

Podczas kupowania podkładu BareMinerals skusiłam się na ich tusz do rzęs, jednakże mam mieszane odczucia co do tego tuszu.

Zacznę od mocnych stron produktu. Przy pomocy tego tuszu można wyczarować rzęsy jak firanki - bardzo ładnie podkreśla, uwydatnia spojrzenie, pogrubia i wydłuża rzęsy - efekt jest bardzo dobry już przy jednej warstwie. Czerń jest intensywna.

Tusz nie uczula, ani nie podrażnia.

Szczoteczka jest duża, mi to nie przeszkadza. Na początku nabierało się za dużo tuszu, dopiero po przetarciu szczoteczki chusteczką higieniczną i upływie czasu ten problem znikną.

Niestety wadą tuszu jest słaba trwałość - tusz bardzo szybko się rozmazuje (nigdy wcześniej przy żadnym tuszu mi się to nie zdarzyło), a pod koniec długiego dnia się obsypuje.

Tusz bardzo trudno się zmywa - myślałam, że tusz z firmy produkującej mineralne kosmetyki będzie łatwo usunąć, tymczasem pomimo, że nie jest wodoodporny zmyć go to istna męczarnia. Trudno się rozpuszcza, nawet przy preparatach do kosmetyków wodoodpornych. Ja nie lubię jak tusz tak trudno usunąć, nie lubię męczyć oczu, niestety w przypadku Lash Domination dłuugi demakijaż gwarantowany.

Tusz ma ładne, solidne opakowanie. Cena wysoka, moim zdaniem nie adekwatna do jakości. Dostępny tylko w Sephorze.

Mnie ten tusz nie przekonał, rzeczywiście można wyczarować piękne, długi i gęste rzęsy, ale efekt jest krótkotrwały, a do tego niezwykle ciężko go zmyć.

Daję mu 3,5 za efekt pięknych rzęs.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy