Alba Botanica, Hawaiian Facial Cleanser (Hawajski żel do mycia twarzy)

Alba Botanica, Hawaiian Facial Cleanser (Hawajski żel do mycia twarzy)

Naturalny enzymatyczny żel do mycia twarzy Alba Botanica, Hawaiian Facial Cleanser sprawia, że skóra staje się świeża i czysta. Zawiera tylko łagodne środki myjące. Enzymy z ananasa zwężają pory, zaś enzymy z papai rozjaśniają skórę i likwidują przebarwienia, zapewniając gładką cerę bez niedoskonałości. Żel Alba Botanica Hawaiian Facial Cleanser doskonale zmywa makijaż i zanieczyszczenia. Ekstrakty z aloesu, hibiskusa i passiflory działają na skórę odprężająco i normalizująco. Przywraca skórze wypoczęty i zdrowy wygląd. Promienna, czysta cera w hawajskim stylu.

KWC!!

Jestem juz na 3 butelce i moge smialo powiedziec, ze ten zel niesamowicie poprawil wyglad mojej skory! Jest wspanialy i sprawia, ze moja skora ma jednolity kolor, nie jest przesuszona i ma taki fajny blask... Probowalam juz tylu roznych zeli, ale przy tym zostaje do konca zycia i o jeden dzien dluzej :) Bardzo lubie tez jego zapach. Polecam!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 duze

Warto spróbować...

Żel posiada niezbyt gęstą, całkowicie przezroczystą konsystencję. Pachnie świeżo, owocowo, egzotycznie, nuta ananasowa jest wyczuwalna. Słabo się pieni, jednakże jest niezwykle delikatny dla skóry. Bezproblemowo usuwa nawet cięższy makijaż, nie zostawiając przy tym tłustej ani lepkiej warstwy, czy też nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Nie wysusza ani też nie podrażnia. Cera wydaje się być oczyszczona, delikatnie nawilżona, a także zmatowiona. Przy regularnym stosowaniu staje się jaśniejsza i pełna blasku. Posiada działanie kojące. Uspokaja miejscowe zaczerwienienia. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 237 ml

Nie ma się do czego przyczepić

Od żelu do twarzy nie wymagam wiele. Ma oczyszczać i nie psuć tego, co robią inne moje kosmetyki.
Ten spełnia wymagania i na dodatek pachnie ananasem :D

Dostępny jest tylko w sklepach internetowych + w sieci nie ma wielu jego recenzji, więc kupowałam zupełnie w ciemno. Kosztuje 51 zł za 237 ml (cóż za precyzja ;)), czyli więcej niż popularne żele apteczne i dlatego trochę się bałam, że trafię bubla, albo że będzie bardzo mało wydajny. W końcu za tę cenę miałabym ok. 600ml Effaclar Duo...
Ale jak to się mówi: \'\'kto nie ryzykuje- nie pije szampana\'\', więc zaryzykowałam. I wygrałam :D

+ Żel jest BARDZO wydajny. Żeby dokładnie umyć twarz wystarczy pół pompki, czyli wielkość kuleczki Nesquik\'a ;)

+ Dobrze się pieni, więc jeżeli dla ciebie również dużo piany=lepsze mycie, będziesz zadowolona.

+ Nie szczypie w oczy. Zmywam nim tusz, praktycznie wkładam go do oczu i nic. Zero podrażnień czy pieczenia.

+ Zero uczucia ściągnięcia. I tak zawsze nakładam krem, ale gdyby nastąpił kataklizm i kremu bym nie miała, nie byłoby przeciwwskazań do użycia.

+ Dobrze oczyszcza. Po zmyciu makijażu przecieram twarz płynem micelarnym, ale wacik jest czysty. Żel ze wszystkim daje radę. Jedynie oczy trzeba \'\'poprawić\'\'.

+ Jest delikatny. Stosowałam po kwasach, kiedy wszystko mnie piekło i nie miałam żadnych dodatkowych nieprzyjemności.

+ Bardzo dobry skład.

Na pewno kupię go jeszcze raz i polecam wszystkim, nie tylko wege-eko-świrom ;)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, 2x dziennie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. (jeszcze ok. 1,5 miesiąca poużywam)