Nova Kosmetyki, GoCranberry, Delikatna Pielęgnacja, Aksamitny żel pod prysznic z balsamem nawilżającym

Aksamitny żel pod prysznic z balsamem nawilżającym przeznaczony jest do oczyszczania każdego typu skóry, także suchej i wrażliwej. Dzięki delikatnym substancjom myjącym pozostawia skórę czystą i świeżą. Dodatek składników pielęgnujących sprawia, iż skóra po umyciu jest jedwabiście przyjemna w dotyku, nawilżona i jędrna. Olej żurawinowy ma działanie łagodzące, ochronne i regeneracyjne. Olej ze słodkich migdałów pozostawia skórę miękką i elastyczną. Delikatny, otulający zapach umila codzienne stosowanie.
0% mydła, SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej, silikonów, GMO, PEG.

Dobry żel, ale bez balsamu

Dobry żel, delikatny dla skóry, nie wysusza, nie podrażnia, używam go również do mycia twarzy. Jest nawet wydajny, pomimo niedużej pojemności, starcza na tyle samo czasu, co większe żele, zauważalnie mniej wystarcza na porcję do umycia. Pieni się delikatnie, ale wystarczająco, żeby dokładnie się umyć. Dobrze się spłukuje.

Dla mnie jednak to nie jest żaden balsam myjący, czy też żel z balsamem. Jak często bywa, producent trochę przefantazjował, gdyż produkt w użyciu okazał się zwykłym żelem jedynie o wyglądzie balsamu i to mocno płynnego. Skóra jest po nim po prostu umyta, to wszystko.

Zapach całej serii kosmetyków Gocranberry kompletnie mi się nie podoba, nie lubię po prostu takich zapachów, kwaśnych z domieszką chemicznej świeżości, jakby proszku do prania. Niby naturalny zapach, ale dla mnie to nie jest żadne usprawiedliwienie, bo już się nawąchałam ładniejszych naturalnych zapachów.

Opakowanie, to plastikowa butla z pompką, sprawdza się na co dzień, jednak z każdym użyciem ścianki butelki są wciągane do środka, wyginają się, co wygląda nieestetycznie, trzeba odkręcać pompkę, żeby do butli dostało się powietrze i nabrała ona z powrotem objętości.

Generalnie żel polecam, ale u mnie nie zasługuje na najwyższą ocenę, nie jest wybitny po prostu, uważam jednak, że jest delikatniejszy dla skóry od żeli innych firm naturalnych w podobnej cenie np. żeli Vianek, Alterra, Lavera.

fajny, ale bez szału

Zapach bardzo ładny - owocowy, kremowy, z lekką kwaśną i rześką nutą. Wąchać mogę go non stop :)
Działanie nie jest już tak zachwycające. Ot - żel pod prysznic. Myje, nie podrażnia, wydajność średnia, konsystencja z tych rzadszych, pieni się słabo.
Nawilżenia brak. Ja rozumiem, że to jest żel do mycia ciała, a żel służy do mycia a nie do nawilżania :). Ale skoro producent obiecuje nawilżenia to czekałam na nie. I się nie doczekałam :). Ważne, że nie wysusza!
Dzięki zapachowi łapie dodatkowe 0,5 pkt ;)

Fajny nawilżający żel

Zalety:
- bardzo świeżo i słodko pachnie żurawinowo
- wygodne i higieniczne opakowanie z pompką
- żel delikatnie się pieni, jest dość rzadki, ale wydajny
- odświeża skórę i oczyszcza
- nie powoduje uczucia ściągnięcia
- dobrze nawilża skórę i wygładza ją
- nie podrażnia, jest łagodny

Wady:
- wysoka cena, mała dostępność

Przyjemny żel pod prysznic

Kosmetyk bardzo przyjemny. Jako coś co ma umyć ciało sprawuje się doskonale. Ma postać takiego hm...gluta;) Widać gołym okiem, że nie ma w tym kosmetyku tony chemii, czyli wszystko ok. Pieni się słabo, zapach też może okazać się kontrowersyjny dla miłośniczek perfumowanych żeli. Ja jestem zadowolona, podoba mi się zapach, żel nie wysusza skóry, po kąpieli można darować sobie smarowanie balsamem. Jeśli jednak ktoś ma ekstremalnie suchą skórę sam żel nie wystarczy. Myłam nim też twarz i jako żel do mycia twarzy też dał radę. Można go też awaryjnie użyć jako żel do higieny intymnej;) Polecam.

Ilość zużytych opakowań: całe dwa

Rewelacyjny

● Opakowanie z pompką, wizualnie bardzo mi się podoba, ale jakościowo jest kiepskie. O ile płyn do higieny i do mycia twarzy ma twarde opakowanie, tutaj mamy bardzo giętki plastik, który podczas naciskania pompki ( zwłaszcza gdy jesteśmy w połowie produktu) zasysa się tworząc nierówności. Nie wygląda to estetycznie w łazience.
● Konsystencja delikatnego, rzadkiego balsamu do ciała, która pod wpływem wody pieni się niesamowicie, otulając ciało puszystą pianą. Można stosować na dwa sposoby. Jako żel pod prysznic lub jako balsam do ciała, który zostawiamy chwilę na skórze i spłukujemy.
● Zapach obłędny, intensywny, żurawinowy. Roznosi się podczas mycia w łazience i utrzymuje jakiś czas na naszej skórze. Niesamowicie relaksujący i przywracający równowagę po ciężkim dniu.
● Nie wysusza, nie podrażnia, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Po zastosowaniu nie jest konieczne nakładanie balsamu. Skóra jest gładka i miła w dotyku. Uwielbiam przed zastosowanie tego produktu wykonać sobie peeling :D, wtedy żel ma fajne działanie.
● W kwestii wydajności nie będę się wypowiadać, bo używam go namiętnie i bardzo często :D
● Cena sugerowana 20 zł

SUPER!!!

Żel ma gęstą konsystencję, przyjemnie pachnie.
Dobrze się pieni.
Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.
Używanie jest bardzo przyjemne - czuję się jakbym myła się balsamem do ciała.
Plusy:
+ zapch
+ opakowanie z pompką
+ wydajność
+ delikatność w działaniu
+ 2 w 1 - żel z balsamem

- brak.