It`s Skin, Babyface, BB Cream Silky (Aksamitny krem BB)

It`s Skin, Babyface, BB Cream Silky (Aksamitny krem BB)

Aksamitny krem BB polecany dla skóry mieszanej i tłustej. Rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry, nawilża oraz wygładza i bardzo dobrze ukrywa drobne niedoskonałości. Stosowany regularnie przywraca skórze równowagę hydrolipidową, kontroluje przetłuszczanie i przeciwdziała błyszczeniu skóry. Zawiera wysoki filtr przeciwsłoneczny SPF 36++ (UVA/UVB).

W porządku

Opakowanie jest dość małe, ale mnie to osobiście nie przeszkadza, gdyż i tak pewnie nie uda mi się całości zużyć. Kolorek jest jasny, trochę różowawy, więc nie u każdego się sprawdzi. Jest bardzo lekki, ładnie pachnie, dobrze wygląda na twarzy i przyjemnie się go nosi. Minusem jest aplikator, później ciężko wydobywa się produkt. Trudno go też zmyć, najlepiej to zrobić przy pomocy olejku, sam żel nie wystarcza. Poza tymi minusami jest w porządku.

mogłoby być lepiej

Ciągle poszukuję idealnego kremu bb i dalej będę musiała szukać bo ten idealny nie jest. Bardzo gęsty i mega kryjący krem, który dość ciężko rozetrzeć na twarzy:( Mam cerę mieszaną z tendencją do cery tłustej, ale ostatnio skóra od czasu do czasu jest delikatnie przesuszona z widocznymi skórkami, o ile po nałożeniu skóra wygląda pięknie to juz po godzinie po 2 jeszcze bardziej skórki są widoczne na twarzy, używając po niego jeszcze krem nawilżający i tak po kilku godzinach skóra wydaję się przesuszona. Kolor jasny idealny jak dla mnie ( jestem strasznym bladziochem), zapachu jakiegoś wyraźnego nie ma także byłby ok gdyby nie wysuszanie skóry.

BB, ale jednak nie samodzielnie

Ostatnio koreańskie kosmetyki zrobiły w mojej kosmetyczne furorę. Słodkiemu opakowaniu tego BB cremu ciezko sie oprzeć, a ze cena również jest dość niska(jak na koreańskie kosmetyki) to był mój must have. Odcień pięknie współgra z moja karnacja, dodatkowo krem ma naprawdę nieźle krycie. Mam cerę mieszana, przetluszczajaca sie, ale w jakiś dziwny sposob lubi czasem sie przesuszyc i niestety ten krem BB tak na moja skórę dziala. Jedyna rada na niego to dobrze nawilżający krem pod BB . Krem lubi takze dość szybko scierac sie z nosa. Wystarczy, że sie przetrze palcem i juz... Lubie go jednak, ale myślę, że następnym razem wybiorę wersje dedykowana do cery suchej.

Nigdy więcej

Kupiłam ten krem bb skuszona ceną, niezłymi recenzjami, i oczywiście, cudowną tubką. Niestety po paru aplikacjach moja cerazaczęła się strasznie przesuszać, szczególnie we wrażliwszych miejscach.

całkiem ok

Jeden z lepszych bb kremów jakie stosowałam. Dobry kolor dla bladych osób. Ładnie się nakłada i wyrównuje koloryt. Cena jak na koreański produkt i wydajność przyzwoita. Jedyne co mogę mu zarzucić to może podkreślać skórki oraz nie utrzymuje się tak perfekcyjnie przez cały dzień na mojej przetłuszczającej się buzi.

Świetny !

Bardzo przyzwoity produkt, który na stałe zagości w mojej kosmetyczce. Nie spodziewałam się, że krem BB może kryć równie dobrze jak podkład.

ZALETY:
- dobre krycie
- dobrze się rozprowadza
- przypomina właściwościami podkład
- super sprawdza się latem
- opakowanie :)

WADY:
- kiedyś przeczytałam, że po dłuższym stosowaniu rozjaśnia, czego jednak nie zauważyłam

Opakowanie mistrzostwo

Kupiłam za podszeptem jakiejś laski, z którą wdałam się w dyskusję na YT. Opakowanie jest tak mega rozkoszne, że do dzisiaj nie ściągnęłam tej folii ze skrzydełkami (kij z tym, że zajmuje dwa razy więcej miejsca).

Mam mieszane odczucia co do samego produktu. Jest lekki, dobrze służy skórze, fajnie się rozprowadza gąbeczką (pędzlem nieco gorzej). Wydaje się nie zastygać, co jest jego minusem. Krycie ma całkiem w porządku jak na krem BB. Trzeba go dobrze zagruntować pudrem, właśnie dlatego, że ma problemy z zastyganiem.
Raz zdarzyła mi się sytuacja, że popłakałam się w pracy. Nie jakoś bardzo, uroniłam po kilka łez. I miałam po prostu dwie jaśniutkie stróżki przez całą twarz. Najlepsze (a de facto najgorsze) jest to, że nie dało się nanieść poprawek, żeby wszystkiego nie rozpaprać (kolejny minus) i finalnie zmywałam w pracy cały makijaż i wyglądałam.... mało prestiżowo i z pewnością nieprofesjonalnie.

Co do koloru - z tego, co wiem jest chyba tylko jeden. On się co prawda nieco dopasowuje do cery, niemniej ja jestem dość blada (Revlon 150 Buff) i nałożywszy go po raz pierwszy przeraziłam się co to za biała pasta z różowym pigmentem. Po chwili się jakoś stopił z tą moją skórą, jednakże gdy go używam to pilnuję się z emocjami - co by trzymać je na wodzy i się nie popłakać, pilnuję się z poceniem (to już cięższe :P) i unikam deszczu... Szczerze - trochę za dużo zabawy jak na to, żeby móc używać tego produktu.

Moze byc

Ten krem zakupilam moj pierwszy krem bb. W szczegolnosci za urocze opakowanie (wciaz nie sciagnelam skrzydelek). Na poczatku bylam nim zachwycona, dopiero pozniej zaczelam odkrywac niedoskonalosci tego kremu.

Krem jest dosc jasny, jak nalozylam na moja skore ktora jest blada bardzo sie odznaczal, nie byl bialy, po prostu jakby mial mocny pigment tak ze wygladal jakby sie swiecil. Po wklepaniu kolor wymieszal sie z moim kolorem skory, podkrelajac moja bladosc.

Ma cudowny zapach, troche jak pomarancze z guma balonowa, ogolnie zapach jest bardzo slodki.

Ale przejdzmy do konkretow. Po nalozeniu kremu bez pudru wszystko wydawalo sie okej. Dopiero po 7 godzinach spojrzalam wreszcie w lustro, i okropnie sie swiecilam. Specjalnie zakupilam ten krem bb a nie jego druga wersje, czyli wersje nawilzajaca. Ta wersja jest akurat dla tlustych i mieszanych cer, myslalam ze nie zostane choinka, a jednak.

Nakladalam go dosc duzo, ze wzgledu na jego marne krycie (mam obsesje na punkcie wyciskania zaskornikow, na nosie i dookola niego mam wielkie czerwone plamy) ktore nie potrafilo zakryc czerwonych miejsc, przebarwien, naczynek ani pieprzykow. Sadze ze ten krem bardziej ujednolica nam kolor skory anizeli cos zakrywa. Moje czerwone miejsca przy nosie po wyciskaniu nie byly w ogole zakryte, po nalozeniu kremu miejsca mialy lawendowy siny kolor. No coz, krycie marne. I przez te krycie musialam ucywac go dosc duzo, by cokolwiek zakryc. Zeby zakryc moje czerwone miejsca na nosie, no niestety, zapchalo mnie. Mialam okropna kaszke na nosie, ryz wychodzil mi porami. No a niby dla tlustej skory.

No i jeszcze ta mala buteleczka, gdzie krem zaczyna sie dopiero w polowie niej... Nie.

Krem raczej kupie drugi raz, z powodu ze jednak ujednolica ten kolor. Teraz bede starac sie mniej wyciskac zaskorniki, by nie miec sinego nosa

Dobry bb w rozsądnej cenie

Mam dość problematyczną cerę ze skłonnościami do wyprysków, rozszerzającymi się porami i zaczerwienieniami. Nie przepadam za ciężkimi podkładami, bo bardzo często zapychają moje pory i popadam wtedy w błędne koło. Za to kremy bb (lub cc zwłaszcza latem) sprawdzają się u mnie całkiem nieźle. Odnośnie tego produktu nie mam większych zastrzeżeń, bo na prawdę jest dobry. Daje ładny efekt na buzi, takiej po prostu zdrowej, pokrywa większość zaczerwienień. Jednakże jego aplikacja do najłatwiejszych nie należy. Lubi zbierać się w porach lub różnych załamaniach , dlatego trzeba uważać, żeby nie przesadzić z jego ilością (naprawdę niewiele trzeba produktu dla pokrycia całej twarzy - plus za wydajność! :) ) i trzeba się trochę napracować, żeby go bardzo dobrze rozprowadzić. Zauważyłam, że lepiej się sprawdza na olejku niż na kremie. Ogólnie jestem z niego zadowolona, bo żaden krem bb nie dawał mi takiego ładnego wykończenia. Plus to urocze opakowanie :)

Będzie dobry dla jasnych cer

Pierwszy prawdziwy krem BB jaki zakupiłam. Ogólnie odniosłam bardzo dobre wrażenie, poza jedną rzeczą. Niestety kolor okazał się dla mnie za jasny. Natomiast na mojej siostrze i przyjaciółce, które mają jasną cerę (typowa słowiańska uroda) kolorystycznie sprawdził się dużo lepiej.
Daję przepiękny efekt gładkiej skóry. Jednak trzeba pamiętać, aby użyć go w niewielkiej ilości. Ja za pierwszym razem przesadziłam i to był błąd. Nie spodziewałam się, że będzie tak wydajny! To na prawdę duży plus.
Nie pozostawia efektu matowej skóry tylko takiej zdrowo błyszczącej, aczkolwiek z moją tłustą cerą wymagał przypudrowania.
Plus za filtry UV no i oczywiście opakowanie :).

Wielki zawód

Kupiłam skuszona niezłymi recenzjami i nadzieją na znalezienie wreszcie odpowiednio jasnego kremu bb. Niestety bardzo się zawiodłam.

Na plus:
+ kolor (ciężko dostać tak jasny krem bb)
+ pierwsze wrażenie (zaraz po nałożeniu wygląda baaaardzo dobrze)
+ opakowanie (śliczność)
+ ładnie matuje
+ nie wysusza
+ krycie

Na minus:
- małe opakowanie
- nieładnie się ściera
- "waży" się na twarzy
- bardzo krótko się trzyma (pozostaje tylko w "zagięciach" skóry i porach co wygląda bardzo nieestetycznie, wolałabym żeby ścierał się całkowicie)
- zapycha pory
- cena

W związku z tym jak zachowuje się na twarzy nie mogę go używać na wyjścia dłuższe niż wyskok do osiedlaka. Niezależnie od tego jak się go nałoży ( palcami, czy gąbką; na krem, czy na sucho; z pudrem czy bez) nic absolutnie nie wpływa na to w jaki sposób się ściera i to w zasadzie mój największy zarzut. Od bb nie wymagałam nie wiadomo jakiej trwałości, ale to grudkowanie się na skórze i zostawanie w porach sprawia, że kilka godzin po użyciu go wyglądam znacznie gorzej niż bez niczego. Szkoda, bo kolor ma świetny.

Byłby moim ulubionym...

gdyby nie fakt, że bardziej nadaje się on do cery mieszanej, aniżeli tłustej. Osobiście posiadam ten drugi rodzaj. Jak wskazuje producent, krem ten powinien nadawać się do obu typów cer. Wyraźnie czuć, że produkt jest bardzo kremowy, przez co trochę ciężkawy (ale nie jakoś strasznie). Aplikacja nie sprawiała mi żadnych problemów. Od razu po nałożeniu kremu twarz wygląda przepięknie - zdrowo, świeżo. Produkt po wyciśnięciu z tubki jest bardzo jasny i lekko różowawy, jednak po nałożeniu na twarz scala się z kolorytem cery.
Myślę, że byłby ideałem dla cer mieszanych, a nawet suchych, ponieważ u posiadaczek tłustej skóry może znikać w ciągu dnia z twarzy, tak jak dzieje się to w moim przypadku. Wygląda to tak, jakby stopniowo się ścierał. Niestety, to go u mnie dyskwalifikuje, jednak polecam gorąco wszystkim paniom o innym typie cery niż tłusta, bo naprawdę jest to przyjemny krem BB :)