Onyx, Bubble Gum Joy, Supreme Tantalizing Bronzer (Bronzer do ciała)

Onyx, Bubble Gum Joy, Supreme Tantalizing Bronzer (Bronzer do ciała)

20-krotny ekstremalny bronzer. Ciemna opalenizna dzięki wyjątkowym składnikom brązującym. Bogactwo olejku arganowego i masła z mango dla ultra nawilżenia. Regeneracja naskórka dzięki zawartości oleju z nasion słonecznika. Rozkoszny zapach gumy balonowej.

100 – 250ml
nawilżające, regenerujące
zapachowa
w tubie

Cudowny zapach, super nawilzenie

Pomimo powaznego juz wieku 50 lat nadal regularnie uczeszczam do solarium. Kosmetyki solaryjne firmy Onyx cenie przede wszystkim za polaczenie rezultatow pieknej opalenizny i zawartosc super skladnikow nawilzajacych i odzywczych oraz specyficznie przeciwstarzeniowych.

Do zakupu tego kosmetyku sklonio mnie przde wszystkim opakowanie w pieknym, zywym kolorze oraz obietnica zapachu. Poniewaz nie jest on dostepny w moim miejscu zamieszkania zakupilam go przez internet w Polsce. Po otrzymaniu przesylka pieknie pachniala juz w progu, zanim otworzylam paczke. Zapach jest cudowny, slodki, cukierkowy, zabawny, dziewczecy.

Po prostu gumo-balonowe szaleństwo ;)

Nieczęsto chodzę do solarium, ale gdy już się zdecyduję, to zawsze nakładam na ciało jakiś kosmetyk. Jako że korzystałam już z produktów tej firmy, postanowiłam wypróbować inny wariant. Bardzo lubię zapach gumy balonowej więc mój wybór padł na Bubble Gum Joy. Jeśli chodzi o zapach to nie rozczarowałam się. Pięknie pachnie, jest słodki i dzięki niemu po opalaniu nie czuć tego specyficznego zapachu, który towarzyszy zabiegowi w solarium. Poza tym robi to, do czego został stworzony - poprawia jakość opalenizny na skórze. Po opalaniu ciało jest nawilżone i ładnie opalone, bez efektu sztuczności.

Ale fajny!

Moja skóra trudno się opala, nie korzystam także z solarium zbyt często, ale ten balsam jest w stanie przekonać mnie, że opalanie może być przyjemne.

Czego najbardziej nie lubię po opalaniu? Tego specyficznego zapachu spalenizny i uczucia suchej skóry. Ten kosmetyk rozwiązuje oba problemy - skóra pięknie pachnie (słodko, trochę jak żelki albo guma do żucia) i jest fajnie nawilżona.

Cena za tubę jest dość wysoka (ok. 80zł w solarium, do którego chodzę), ale na spokojnie można kupić saszetkę, która mnie wystarcza na 2 opalania (cena to ok. 10zł).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 całe (saszetki)

Rozkoszny!

To, co z pewnością doceni każdy, kto używa BGJ, to jego bosssski zapach! Lubię to, że długo utrzymuje się na skórze.

Sam balsam, oprócz tego, że pięknie pachnie, mocno nawilża skórę, ale nie pozostawia tłustej warstwy - duży plus! Po wizycie w solarium z BGJ wracam ślicznie opalona, a to przecież najważniejsze dla fanów opalania.

Na początku kupiłam (dla przetestowania) saszetkę, ale nie mogłam się oprzeć i wróciłam po tubę. Kosmetyk jest bardzo wydajny. Nawet saszetka 15ml wystarcza na dwa opalania.

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Cudowny, słodki zapach

Ja osobiście uwielbiam Bubble Gum Joy. Być może uzyskany efekt brązowej skóry jest minimalnie słabszy niż w przypadku stosowania Sweet Cappuccino lub Milk Chocolate, ale ten cudowny zapach jest wart grzechu!
PLUSY:
- piękny, słodki zapach, który długo się utrzymuje (chronisz się w ten sposób przez specyficznym i niezbyt przyjemnym zapachem solarium),
- delikatna formuła, która dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania,
- uzyskana opalenizna jest naturalna i brązowa
MINUSY:
- jest dość rzadki, więc trzeba uważać, by cenna zawartość saszetki/tuby nie wylądowała na podłodze,

Polecam osobom o każdej karnacji, które chcą stopniowo dochodzić do ciemnej opalenizny.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki 15ml

Mmmmmm..

Od niedawna chodze do solarium. Po kilku razach dostałam próbkę Bubble Gum, a potem kupiłam ją sobie jeszcze kilka razy.

Jest bardzo wydajny. Opakowanie 15ml wystarcza na 2 razy.

Ślicznie pachnie gumą balonową (w trakcie nakładania, podczas opalania i po opalaniu).
Fajnie nawilża skórę, która delikatnie i równiomiernie opala się na brązowo.

Jestem zadowolona!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 15ml