L'biotica, Biovax, BB Beauty Benefit (Odżywka pielęgnacyjna 60 sekund do włosów osłabionych)

60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów. Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie. Dla zapewnienia optymalnego efektu odżywki, powstał starannie opracowany LactiRicinum Oleo Complex&. Jest to unikalne połączenie, naturalnych składników w pielęgnacji włosów: protein mlecznych, laktozy i oleju rycynowego.
Proteiny mleczne - łączą się z przerwanymi wiązaniami keratyny w zniszczonym włosie, przez co odbudowują wewnętrzną jego strukturę, uszkodzoną przez czynniki środowiskowe oraz nieprawidłowe obchodzenie się z włosami.
Laktoza - wspomaga prawidłowe nawilżenie włosów, łatwo wiąże się z keratyną, dzięki czemu zapobiega rozdwajaniu się końcówek i uszkodzeniom łodygi włosa.
Olej rycynowy - ma właściwości wzmacniające i ochronne dla włosów, skutecznie zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem się. Ma najlepsze wśród wszystkich olejów właściwości nabłyszczające. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe i wit. E.

Stary skład: Aqua, Glycerin, Cetylalcohol, Ricinus Communis Seed Oil, Cetearyl Alcohol, ceteareth20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Sorbitol, quaternium -80, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Citric Acid, c.i. 42090, CI 16255, Hexyl Cinnamal

Od 2017 roku nastąpiła zmiana składu: Aqua, Cetylalcohol, Glycerin, Cetyl Esters, Behentrimonium CHloride, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Sorbitol, Ceteareth-20, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Simmondsia Chinensis Seedoil, Panthenol, Tocopherol Gluconolactone, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Methylchloroisothizolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Hexyl Cinnamaldehyde, Phenethylalcohol, Isopropylalcohol, CI 16255, CI 42090.

Bardzo dobra odżywka proteinowa

Moje włosy lubią się z proteinami, a to moja ulubiona odżywka proteinowa. Odżywkę stosuję od dawna, a ostatnio kupiłam w zmienionym opakowaniu i z lekko zmienionym składem. Jeśli chodzi o działanie, to jest nawet lepsza niż wcześniej i ładniej pachnie.

szybka w użyciu

Odżywka ułatwia rozczesywanie, ale nie zauważyłam mocnego odżywienia czy dużej różnicy względem innych odżywek. Dużym plusem jest krótki czas, jaki odżywka ma pozostać na włosach, nawet kiedy nie ma czasu na dłuższą kąpiel, zawsze można sięgnąć po tę odżywkę.

Zwyklak

Ot, taka sobie odzywka z proteinami.
Moje wlosy lubia sie z proteinami, co 2-3 mycie i tak tez uzywam tej odzywki.
Dobrze nawilza, wlosy sa odzywione, nie łamią się. Niestety po tej odzywce traca tez blask i sa matowe, nie wiem, moze to wina oleju rycynowego w skladzie.
Idealna konsystencja, nie splywa z włosów ale tez latwo ja wmasowac. Zapach delikatny, nie drazniacy.
Lubie tuby biowaxow, można zużyć produkt do koncza.
Odzywka stosowana zamiennie z innymi powoduje, ze moje wlosy sa w dobrej kondycji, jednak to ze brak im blasku powoduje, ze do niej nie wroce.

Bardzo Dobra !

Moje włosy uwielbiają proteiny mleczne, więc odżywka była strzałem w 10 :)

+ włosy po jej zastosowaniu są miękkie
+ piękny mleczny zapach, ktory długo utrzymuje się na włosach
+ duża dawka nawilżenia
+ nie powoduje szybszego przetuszczania
+ wystraczy chwila aby włosy były odzywione
+cena
+ wydajność
+ dobra jaka \'baza\' do olejowania

- minusów brak

Ta odżywka oraz do wlosów suchych i zniszczonych sa moimi ulubionymi. Nie zastąpie je na żadne inne. Polecam :)

Odżywka mile mnie zaskoczyła. Już po pierwszym zastosowaniu w dotyku są bardzo delikatne, jedwabiste i błyszczące. Jest bardzo wydajna, wystarczy nałożyć małą ilość i widać efekt. Bardzo ładnie pachnie, zapach rozchodził się po całej łazience. Niestety nie sprawdziło się u mnie ograniczenie elektryzowania, było tak samo jak przed odżywką. Ale ten mały minusik jest niczym w porównaniu z jakością odżywki.

Ilość zużytych opakowań: trzy

średnia

Główną zaletą jest piękny zapach jak wszystkie kosmetyki tej linii ale nie odżywia dość dobrze moich włosów. Odżywka nie nadaje się do pielęgnowania nasady włosów, bo wtedy szybko się przetłuszczają. Same włosy są bardziej głatkie i mniej się plączą, ale nie jest to jakiś mega efekt. Dużą jej zaletą jest to że działa szybko, ale do samego wygładzenia włosów lepsze są moim zdaniem fluidy stosowane już po ich umyciu.