L`biotica, Biovax BB Beauty Benefit, Odżywka pielęgnacyjna 60 sekund do włosów słabych i wypadających

Sprawdź ceny produktu

60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów. Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie.
Dla zapewnienia optymalnego efektu odżywki, powstał starannie opracowany KeraRicinum Oleo Complex. Jest to unikalne połączenie najbardziej poszukiwanych, naturalnych składników w pielęgnacji włosów: płynnej keratyny i oleju rycynowego.
Płynna keratyna - wspomaga prawidłowe nawilżenie włosów, zapewniając im miękkość i elastyczność. Cząsteczki keratyny tworzą na powierzchni włosów cienką warstwę, która stanowi barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.
Olej rycynowy - ma właściwości wzmacniające i ochronne dla włosów, skutecznie zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem się. Ma najlepsze wśród wszystkich olejów właściwości nabłyszczające. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe i wit. E.
Odżywka BB 60 sekund do włosów słabych i wypadających zawiera dodatkowo sok z liści aloesu - nawilża i wzmacnia łodygę włosa, przywracając jej połysk. Przeciwdziała łamaniu się i wypadaniu włosów, chroniąc ich strukturę przed czynnikami utleniającymi.

bubel

nie robi tego co powinien, włosy jak wypadały, tak wypadają, dodatkowo strasznie plącze, miałam kłopot z rozczesaniem
ten produkt to jakiś żart
zapach neutralny, jednak to nie on gra główną rolę

Słabiutko :(

Odżywka Biovax nie zachwyca a szkoda bo po pozytywach jakie wywarły na mnie maski tej marki (uwielbiam je) oczekiwałam więcej ...

Odżywka zamknięta jest w wygodnym opakowaniu w postaci tuby, co bardzo ułatwia jej użycie :) do tego ma delikatny zapach; niestety ma bardzo rzadką konsystencję przez co z jej wydajnością jest kiepsko.
Co do działania - to moje długie plączące się włosy wcale łatwiej się po niej nie rozczesują :/ nie są wygładzone ani nawilżone jak to obiecuje producent ...

Nie polecam :(

nie oczekiwałam cudów

Lubię mieć w szafce taką właśnie 60\'o sekundówkę na wypadek szybkiego mycia. Bez odżywki nie rozczesałabym mojej czupryny a jak już wspomniałam nie zawsze mam na nią czas. Także... miałam już ekspresówkę z L\'oreala a tym razem postawiłam na coś nowego. Podczas wizyty w aptece moją uwagę przykuł wielki napis NOWOŚĆ! i postanowiłam że muszę którąś wybrać. T ę wybrałam przez wzgląd na zapach, zawartość aloesu oraz obietnicę redukcji wypadania włosów. Szczerze mówiąc ani mi nie grzeje ani chłodzi- pachnie ziołowo (tak jak lubię), nie obciąża włosów, jest ekspresowa no i ułatwia rozczesywanie. Opakowanie: praktyczna tuba wykonana z elastycznego tworzywa które daje możliwość optymalnego wykorzystania produktu oraz wygodny klips-ot tyle-prosto i praktycznie. Zmiany co do liczebności włosów nie odnotowałam.

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Kiepsko...

Skusiłąm się na zakup tego produktu ze względu na to ,że był akurat w promocji oraz zawsze ceniłam sobie firmę Biovax. Opis brzmi baaaaardzo zachęcająco i obiecująco, niestety- rozczarowałam się.

Ta odżywka nie wnosi po prostu niczego. Po umyciu szamponem i nałożeniu odżywki włosy są poplątane, w ogóle nie wygładzone, ciężko się rozczesują i są przesuszone. Do tego jest strasznie mało wydajny ;/ aż jestem zaskoczona, że produkt tej firmy tak mnie rozczarował;/.

Używam tego produktu od: listopad 2014