Sun Balance, Self Tanner (Samoopalacz)

Sun Balance, Self Tanner (Samoopalacz)

Samoopalający krem brązujący do twarzy i ciała stopniowo i równomiernie przyciemnia koloryt skóry, nadając jej piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę bez udziału skońca. Zawiera olejek arganowy, który głęboko odżywia, ujędrnia skórę, zapewniając jej gładkość i aksamitność w dotyku.

Przeciętniak

Producent zaleca kilkukrotne użycie, żeby uzyskać ładny odcień skóry. Odcień pełnej ,,opalenizny” pozostawia jednak wiele do życzenia, jest może nie pomarańczowy, ale ceglasty, więc jasne karnacje powinny trzymać się od niego z daleka albo... użyć jedynie raz. Wtedy cera jest lekko zbrązowiona i sprawia całkiem przyzwoite wrażenie.
Balsam wchłania się raczej wolno, niestety, barwi niezbyt równomiernie – pozostawia plamy na kolanach, kostkach i każdym milimetrze mocniej zrogowaciałej skóry. Całe szczęście, trudno narobić nim smug.
Jest wydajny, pachnie przeciętnie i cenę ma niziuteńką. Uważam, że warto go wypróbować, szczególnie po to, żeby podbić efekt lekkiej opalenizny (tyle, że peeling przed nałożeniem, musi być naprawdę gruntowny).

bardzo dobry

Dostałam ten produkt od koleżanki, przyznam szczerze, że nigdzie go nie widziałam w sklepach. Póki co posmarowałam się nim 2 razy, widzę lekko opaloną skórę więc rzeczywiście działa delikatnie i stopniowo tak jak obiecywał producent. Zapach typowo samoopalaczowy, pachnie jakimś takim orzechem włoskim, ale nie przeszkadza mi. Co najlepsze moja skóra uwielbia ten samoopalacz w połączeniu z balsamem, nigdy tak gładkiej skóry nie miałam.
jeśli chodzi o cenę wydaje mi się być trochę drogi ja za taką małą tubkę.
plusem jest to, że nakłada się małą ilość i wystarcza.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: póki co brak

Bardzo przyjemny krem dla bladziochów

Kupiłam w ciemno. W okolicznych drogeriach oprócz Ziaji z serii Sopot nie mieli kremów brązujących (Ziaja fajna, ale ileż można, poza tym wolę jednak kremy w tubce / z dozownikiem - wygodniej i higieniczniej), więc w końcu zamówiłam w aptece internetowej. Niecałe 14 zł, 75 ml - to mnie skusiło. Zakup okazał się strzałem w 10-tkę. Do tej pory moim faworytem, jeżeli chodzi o kremy brązujące był krem samoopalający marki Oriflame, ale oprócz plusów (zapach, efekt i odcień opalenizny), miał sporo minusów (tłusty, ciężki w rozprowadzaniu, nie wchłaniający się do matu). Krem Farmony ma plusy kremu z Oriflame (chociaż "opala" słabiej) oraz poprawione jego minusy. PLUSY: zapach - nie ma charakterystycznego samoopalaczowego "smrodku", z czasem może leciutki zapach samoopalacza się pojawia, ale jest naprawdę nieznaczny; połączenie cena-pojemność-jakość - naprawdę świetny krem za grosze; działanie - stopniowo pojawiająca się opalenizna, jakby nas słońce musnęło lub mielibyśmy umiejętnie zrobiony makijaż, osoby o ciemnej karnacji mogą być rozczarowane, blachochy takie, jak ja na pewno zobaczą efekt (dyskretny i nieprzesadny, a o to mi chodziło, bo nie chcę wyglądać jak po solarium); konsystencja - idealna, krem łatwo i wygodnie się rozprowadza; wydajność - bardzo duża; krem wchłania się do matu. MINUSY: wg mnie brak. PODSUMOWANIE: chciałabym taki krem również w wersji nie brązującej, bo jest mega przyjemny w stosowaniu, ma po prostu idealną jak dla mnie konsystencję, bardzo ładny zapach. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Początek pierwszego