Exagon, 100% Vegetal Hair Lotion, Hair Loss Prevention (Serum przeciw wypadaniu włosów w ampułkach)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 12 szt

Serum Exagon przeciw wypadaniu włosów stanowi kurację, która jest opracowana dla osób borykających się z problemem utraty włosów oraz osób pragnących wzmocnić włosy. Serum Exagon nada włosom sprężystość oraz świeżość. W rezultacie wypadanie włosów zostaje zahamowane, ich wzrost pobudzony a włosy staną się mocniejsze.
Preparat Exagon: zapobiega wypadaniu włosów, wspomaga wzrost nowych włosów, zwiększa gęstość i rewitalizuje włosy, nadaje włosom objętość i przywraca sprężystość oraz połysk, pochodzenie roślinne oraz same składniki gwarantują brak skutków ubocznych, posiada PH odpowiednie dla skóry głowy i nie powoduje reakcji alergicznych, nie zawiera sztucznych barwników, nie skleja włosów i jest łatwy w użyciu, jest dermatologicznie bezpieczny, każde opakowanie stanowi skuteczną 3 miesięczną kurację.

Pierwszy raz w życiu przyrost 5,5 cm w 2 m-ce

To najlepsza wcierka na porost, która wpadła mi w życiu ręce. Kupiłam w aptece w cenie 48,00 zł za opk. Trochę drogo zwłaszcza, że producent zaleca używanie co drugi dzień. Zauważyłam jednak, że na początku było to zbyt agresywne. Włosy zamiast przestać wypadać zaczęły mocniej lecieć. Postanowiłam używać rzadziej i to był strzał w 10. W momencie jak włosy były w lepszej kondycji to wtedy wcieranie było co drugi dzień, na noc przed myciem, uprzednio szczotkując włosy i głowę szczotką z dzika z elementami plastikowymi.
Zapach bardzo przypadł mi do gustu, lekko męska nuta aczkolwiek porównując z innymi wcierkami nie bije po nosie alkohol.
Włosy nie były ani trochę przyklapnięte ani nadmiernie się przetłuszczające się. Nie zauważyłam u siebie nic takiego ani żadnych reakacji alergicznych, różowego, swędzącego skalpu. Pod tym względem nie mam nic do zarzucenia.
Jedyny mankament to fiolka zakończona plastikowym korkiem, który przy otwarciu się łamie i nie ma możliwości ponownego zamknięcia. Dla mnie to był duży minus, bo nie byłam w stanie zużyć całej fiolki na raz. Przelałam płyn do aplikatorka z CeceMed i dodatkowo lekko rozcieńczyłam wodą łopianową (Alpovka- Czechy), żeby na dłużej starczyła ;-)
Wcierka nie zatrzymała wypadania włosów, delikatnie tylko ograniczyła, ale wysyp baby hair był niesamowity a długość.......MEGA!!!!!!!!!!!!!
5,5 dokładnie w 2,5 m-ca. Pomiar miałam o tyle ułatwiony, że na początku stycznia ściełam włosy do kości szczękowych i pofarbowałam, a po 2 m-cach z hakiem można było jak od linijki zobaczyć odrost i naturalny przyrost włosów. Mój fryzjer był w tatalnym szkou, gdyż moje włosy rosną średnio niecały 1 cm na m-c.
Szczerze polecam zwłaszcza tym z was, które liczą na mega przyrost nie stosując drakońskich sposobów tylko delikatny masaż głowy co 2 dni.
Na pewno wrócę do tej wcierki. Na mnie podziałała rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Za taką cenę nie warto

Stosowałam jedną ampułkę na tydzień. Do 3 dni po użyciu włosy były podniesione u nasady i ładnie błyszczały. Nie zauważyłam większej poprawy ani tego że szybciej rosną. Nie zauważyłam tez poprawienia się wypadania włosów. Włosy zrobiły się troszkę grubsze ale nic więcej. Za taką cenę nie warto