L`biotica, Biovax BB Beauty Benefit (Odżywka pielęgnacyjna 60 sekund do włosów ciemnych)

60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów. Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie. Dla zapewnienia optymalnego efektu odżywki, powstał starannie opracowany KeraRicinum Oleo Complex. Jest to unikalne połączenie najbardziej poszukiwanych, naturalnych składników w pielęgnacji włosów: płynnej keratyny i oleju rycynowego.
Płynna keratyna - wspomaga prawidłowe nawilżenie włosów, zapewniając im miękkość i elastyczność. Cząsteczki keratyny tworzą na powierzchni włosów cienką warstwę, która stanowi barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.
Olej rycynowy - ma właściwości wzmacniające i ochronne dla włosów, skutecznie zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem się. Ma najlepsze wśród wszystkich olejów właściwości nabłyszczające. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe i wit. E.
Ekstrakt z alg brunatnych - dzięki zawartości fukoksantyny pozwala zachować głęboki kolor włosów, dzięki zawartości jodu działa na włosy remineralizująco, chroniąc je przed nadmierną łamliwością.

Cudowna!

Dla mnie jest to najlepsza odżywka!

Za każdym razem kiedy sięgam po nią wiem, że włosy po użyciu będą MIĘKKIE, WYGŁADZONE i BŁYSZCZĄCE.
Zapach, cóż każdy lubi co innego, super zniewalający nie jest ale mi odpowiada. Nie jest cukierkowy ani słodki. Ciężko mi go określić.
Wspaniale odżywia włosy, stają się sypkie, nie plączą się. Rozczesanie to żaden problem. A włosy mam za łopatki.
Konsystencja odzywki jest kremowa, a ja takie odżywki lubię. Wiem, że to co ma wniknąć do włosa to się do niego dostanie. Trzymam ja na włosach około minuty, dwóch, więcej nie trzeba.
Odżywka jest wydajna. Choć to chyba jedyna odżywka, którą rzeczywiście nakładam dopiero od ucha, trochę obawiam się przyklapnięcia włosów gdybym nałożyła ja na całość.
Plusem jest tez dla mnie opakowanie, po prostu tubka którą stawia się do góry nogami, więc siłą rzeczy a może raczej grawitacji super spływa w dół nie trzeba się nad tym męczyć:P
Końcówki również mi się praktycznie wcale nie rozdwajają, ale wiem, że to także zasługa innych kosmetyków i dbania o włosy.

Najpierw byłam zła na siebie, że kupiłam tą odżywkę a nie maskę. I szczerze powiedziawszy maska mnie rozczarowała za to odżywka jest niesamowita!
Z pewnością kupię jeszcze niejedno opakowanie :)

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ konsystencja
+ opakowanie
+ włosy są błyszczące
+ włosy są miękkie, nawilżone
+ włosy są gładkie
+ włosy super się rozczesują
+ kosmetyk do ciemnych włosów ^^

Minusów nie znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: na razie 1