Jil Sander, Simply EDP

Jil Sander, Simply EDP

`Simply` Jil Sander to szyprowo-kwiatowe perfumy dla kobiet z 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud.
Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są fiołek, piżmo, gałka muszkatołowa i cedr; nutami bazy są paczula, skóra i wanilia.

Kategoria: szyprowo - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, mandarynka, liść fiołka
nuta serca: fiołek, piżmo, gałka muszkatołowa
nuta bazy: paczula, skóra, wanilia

Używa produktu od: próbka

Kobiecość w męskim wydaniu...

Simply to zapach kwiatowo-skórzany, odrobinę słodki. Choć z początku intensywny, tak z czasem traci swój pazur, staje się bliskoskórny. Dla pewnych siebie kobiet, raczej na wieczór. Flakon dopełnia charakter zapachu.

Używam tego produktu od: 2016 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,2 ml

Brutal wersja damska

Perfumy bardzo mi się podobają, są eleganckie, klasyczne, momentami ostre, ale generalnie słodkie, waniliowe, w nurcie whisky. Szkoda, że bardzo kojarzą się z perfumami Brutal. Jeśli chodzi zaś o coś z wyższej półki, to dla mnie także łudząco podobne do Fahrenheita z Diora. W zasadzie to... nie widzę różnicy, tak więc produkt będzie idealny dla tych kobiet, które lubią czerwonego Diora dla mężczyzn, to teraz mogą po prostu używać tego samego zapachu, pod nazwą złote Jil Sander, dla kobiet. No, może są trochę słodsze.
Trwałe, intensywne, projekcja średnia.
Mimo wszystko z gatunku tych delikatnych.

Czuję delikatne nuty korzenne, drzewne, wanilię, bergamotkę, mandarynkę, liście fiołka, skórę. Takie to wszystko jakby zza mgły, cudownie delikatne.

Na każdą okazję, bardzo klasyczne. O Brutalu trzeba zapomnieć.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Mało kobiecy

Zapach interesujący z jednej strony na dzień i cieplejsze pory roku z drugiej ciekawy korzenno-skorzany aromat z lekkim przechyleniem w meska strone. Wydaje się kontrowersyjny i malo kobiecy ale napewno nie jest banalny.
Po godzinie czułam na sobie Fahrenheita Diora i potwierdziła to kolezanka z pracy.
Zalecam testy przed zakupem. Trwałość przeciętna (nie można porównać do Jil Sander 4)

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Po prostu Jil Sander

Otwarcie jest świeżo fiołkowe, to faktycznie liście fiołka. Nut orzeźwiających cytrusowych nie wyczuwam. Następnie robi się kremowo, elegancko pudrowo-skórzanie z dalej pobrzmiewającym fiołkiem.

Zapach jest dla kobiety eleganckiej ceniącej sobie prostotę. To taki pewniak dla bizneswoman na cieplejsze dni. Takie mam wrażenie bo zapach jest skórzano-pudrowy co sprawia, że zapach jest kategorii ciepłych, otulających, a ten fiolek dodaje mu takiego polotu, świeżości. Jest to przełamanie konweansu, że zapach biurowy musi być sztywny i wykrohmalony.

Zapach bardzo ładny spodoba się wielu kobietom.

Przypomina mi Balenciagę i Bottega Veneta z klasycznym Jil Sander.

FLAKON niesamowicie piękny i adekwatny do nazwy. Bardzo mi sie podobają czarne dodatki we flakonikach.

Reasumując pudrowo-świeży z wyczuwalą nutą skóry.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: brak