Ultra Diamonds Volume Lipgloss

Ultra Diamonds Volume Lipgloss

Super!!!! niezastąpiony!!!!!!!

Używam już kilka lat jednego koloru ,a mianowicie 103.Kolor rewelacyjny, na ustach jaśniejszy bardziej delikatny, cielisty.Błyszczyk jest super gęsty, nie spływa, na moich ustach trzyma się bardzo długo i nadaje im efekt jakby powiększenia:-)Usta są po nim bardzo wydatne,kuszące i ślicznie się mienią dzięki drobinkom połyskującym. Dla mnie jest to KWC i nie zmienie go na żaden inny:-)

Używam tego produktu od:2 lat

dla mnie super!!

blyszczyk jest swietny.dorownuje klasa duzo drozszym blyszczykom.jest gesty i bardzo dlugo utrzymuje sie na ustach.kolorki raczej transparentne w tubce wydaja sie duzo ciemniejsze.slicznie sie mieni,drobinki nie sa tandetne.uzywalam zawsze isa dory ale ten blyszczyk jest taki sam a cena znacznie nizsza.polecam wszystkim!!!

Używam tego produktu od:roku

extra

jestem zauroczona tym błyszczykiem. z tej serii są do wyboru naprawdę piękne odcienie.błyszczyk nawilża usta i cudownie wygląda ponieważ sie bardzo błyszczy a malutkie drobinki pięknie lśnią na ustach.jest nie drogi a trwały i ładnie pachnie:)na pewno go jeszcze kupie:)

Używam tego produktu od:miesiaca

Lip Marker - Golden Rose

Dobry

Miałam dwa kolory z tej serii błyszczyków. Przy mojej skłonności do wysuszania ust rzadko trafiam na błyszczyk, który mnie nie zmasakruje. Ale ten produkt jest bardzo dobry, gęsty, nawet się trzyma na ustach, ładnie i dyskretnie błyszczy (chociaż nie wszystkie mają połysk). Wybór kolorów nie jest zbyt duży, ale można sobie coś wybrać do każdej karnacji i koloru stroju. Uwaga, one mają tak intensywne kolory tylko w opakowaniach, po aplikacji są subtelniejsze.
W ogólnym podsumowaniu wypadają co najmniej tak dobrze, jak LOreal Glam Shine. Pewnie go jeszcze kupię

Kiepskawy.

Wygląda dobrze przez pierwsze 15 minut. Klasyka taniego błyszczyka, jest - i już go nie ma.
Nietrwały, wysusza usta, wygląda... dziwnie po paru minutach (brokat się jakby skupia w zagłębieniach ust, nie wygląda to estetycznie.)
Nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto (nawet tak drobna suma).

dziwny

Taki sobie, niby nie wyglada źle, ale paskudnie schodzi z ust, wysusza i ma nieprzyjemny zapach. Drobinki podrażniaja mi usta :(
Opakowanie skrajnie niewygodne, mimo że z pędzelkiem.
Ogólnie przypomina mi troche 3D burżuja, ale jest chyba trochę gorszy.

Używam tego produktu od:1,5 roku

bardzo dobry błyszczyk

Bardzo dobry kosmetyk za przystępna cenę. Ładne kolory,i chodź nie jest ich zbyt wiele, to myślę, że każdy cos wybierze. Jak na blyszczyk jest dosyć trwały, pięknie mieni się na ustach.

całekiem pięknie ;)

co do opakowania to mi sie podoba jest eleganckie, minus dla mnie stanowi pedzelek jakos ciezko naklada sie nim blyszczyk tym bardziej ze jest bardzo gesty, zapach przyjemny po chwili zauwazylam ze blyszczyka sam "uklada" sie na ustach i robi sie delikatny bardzo blyszczacy jak dla mnie ok bo nie lubie intensywnych kolorow choc taki uzyska sie nakladajac grubsza warstwe, jak juz pisalam po chwili uklada sie i lekko przysycha co powoduje ze nie zjezdza z ust, jak dla mnie moze byc

Niezły

Bardzo dobry błyszczyk. Śliczne kolory, dają mokry, lustrzany efekt. Drobinki są tak małe, ze praktycznie ich nie widać. Opakowanie kształtem nie jest może zbyt piękne, ale za to podoba mi się pędzelek. Błyszczyk ten jest bardzo wydajny - mi wystarczył na 4 miesiące codziennego używania (czasem kilka razy dziennie - bo jak to błyszczyk wielką trwałością nie grzeszy ;-)

Fajniutki :)

Zakupiłam kolor nr. 106 - lekko śliwkowy. Pędzelek umożliwia precyzyjne nałożenie błyszczyku. Dobrze się "nosi", znika równomiernie, nie pozostawiając obwódki. Drobinki brokatu są mało wyczuwalne i pięknie błyszczą :D. W zależności od ilość nalożonego kosmetyku, można uzyskać transparentny połysk, lub wieczorowy wręcz lustrzany efekt. :)

Świetny,z małymi minusami

Świetny produkt za niewielkie pieniądze. Opakowanie choć jest duże i nieporęczne nalezy do ładnych. Pedzelek w tym przypadku jest całkiem niezłym rozwiązaniem. Co do samego błyszyku... Jest świetny! Gęsta konsystencja, wspaniały połysk, ładne drobinki, zaskakująca jak na błyszczyk trwałość i niezłe nnawilżenie. Jeśli chodzi o minusy to ja zaliczam do nich duży brokat drapiący usta i rozchodzacy się po twarzy oraz dziwne uczucie zaraz po nałożeniu.

Zasłużył na *****

Jak dla mnie to świetny błyszczyk, mimo trochę niewygodnego pędzelka nie odejmę gwiazdki, ponieważ zawsze można użyć specjalnego pędzelka do ust, aby go zaaplikować.
"Kanciaste" opakowaie też nie stanowi dla mnie problemu, uważam natomiast, że buteleczka jest bardzo elegancka, zważywszy na cenę (14,50zł).
Sam błyszczyk jest miodzio! Właśnie takiego mazidełka do ust szukałam. Nadaje piękny, głęboki kolor, równomiernie schodzi z ust, długo się na nich trzyma.
Efekt po użyciu jest dosłownie lustrzany, połyskliwy, ale nie przesadnie. O to mi chodziło! Jeszcze ta cena :) :) :)