L`biotica, Biovax BB Beauty Benefit (Odżywka pielęgnacyjna 60 sekund do włosów blond)

Odżywia, chroni i nawilża włosy, nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych. Doskonale wyważona konsystencja, kremowej i jednocześnie lekkiej ułatwia aplikację - odżywka łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i nie spływa, a lekkość pozwala na błyskawiczne spłukanie po upływie wymaganego czasu. Kwaśny odczyn pH sprawia, że łuski włosów lepiej się domykają, a powierzchnia jest gładsza, włosy łatwiej się rozczesują, nabierają miękkości i blasku.
KeraRicinum Oleo Complex (płynna keratyna i olej rycynowy) zapewnia optymalny efekt pielęgnacyjny BB Beauty Benefit, przynoszący włosom 7 korzyści: wygładzenie, termoochrona, połysk, nawilżenie, ułatwienie rozczesywania, ograniczenie elektryzowania się, łatwiejsze układanie.
Zawarty w odżywce ekstrakt z cytryny działa rozjaśniająco, przywracając włosom świetlisty, żywy kolor, nadając im piękny, naturalny połysk.

Prześwietna jest ta odżywka

Bardzo lubię tą odżywkę, używam jej głównie w sezonie letnim, kiedy moje włosy są naprawdę mocno przesuszone. Nie specjalnie nawet zwracam uwagę na to co robi z kolorem (może przy złotych blondach bardziej by to było widać, ja noszę platynowe odcienie). Jest super wydajna, włosy po użyciu są mięciutkie, odżywione, ładnie błyszczą i super się rozczesują. Ma świetny skład, dostępna w super cenie, więc ogólnie całość na ogromny plus!!!

Może być

Używam całej gamy z tej serii do włosów blond tzn. szampon, maseczka, dwufazowa odżywka oraz odżywka 60 s.
Po umyciu wraz z szamponem. Włosy można łatwo rozczesać,nie obciąża włosów, wygładza włosy, dobry skład. Jedyny minus to taki, że nie rozjaśnia włosów. Mam naturalne włosy blond, które jesienią,zimą oraz wiosną są ciemniejsze niż latem.

Działa cuda w 60 sekund!

Moje blond włosy to pewnego rodzaju wyzwanie. Naprawdę, wszystko robię, dbam o nie i nawet maseczki wczesowuję, jakkolwiek to brzmi. Ta odżywka jest od jakiegoś czasu moim nr jeden jeśli chodzi o końcówki. Piękne lśniące blondem. Naprawdę widzę, że kolor się ewidentnie uwydatnił. No i włosy się błyszczą, aż miło! Stosuję dalej!

Zdecydowanie na plus

Odżywki z Biovaxu używałam głównie jako drugie "O" w mojej pielęgnacji włosów "OMO" (odżywka-mycie-odżywka). Najpierw nakładam na dłużej mocniejszą maskę na dłuższą chwilę pod czepek, potem myję, a na koniec ta odżywka. W ten sposób spełniła moje oczekiwania - jest lekka, nie obciąża zbytnio, ale wygładza i pomaga w rozczesywaniu włosów. Także stosowana awaryjnie sama po myciu na kilka minut sprawdziła się w miarę, choć w tym przypadku wydawała mi się za lekka.

+ wydajność,
+ konsystencja,
+ niska cena, często w promocji,
+ dobry skład,
+ pomaga w układaniu włosów - nie puszą się tak bardzo, łatwo się rozczesują,
+ lekko wygładza,
+ faktycznie działa szybko, wystarczy nałożyć na minutę,
+ bardzo wygodne opakowanie,
+ przyjemny zapach.

- nie wpływa na jakość włosów blond, jak obiecuje producent (nie odżywia koloru),
- nie nadaje się do stosowania samodzielnie bez wsparcia innych produktów.

Odżywka Biovax to typowy produkt do działania natychmiastowego, nie ma co doszukiwać się w nim dłuższych pozytywnych efektów na włosach. Jako odżywka pielęgnacyjna, pomagająca ułożyć włosy i przygotowująca do dalszych zabiegów, sprawdza się bardzo dobrze. Myślę, że do niej wrócę, a na pewno wypróbuję inne odżywki z tej serii.

Liczyłam na więcej

Bardzo lubię niemal wszystkie kosmetyki do włosów z firmy Biovax.
Jako posiadaczka włosów w odcieniu średniego blondu skusiłam się również na tą odżywkę. Odeszłam od farbowania włosów i poszukiwałam czegoś, co rozświetli moje włosy i nada im blasku. Blond włosy w zimie nie prezentują się zbyt korzystanie, stają się dość ciemne. W okresie letnim słońce rozjaśnia włosy i nadaje im ładne refleksy. Oczywiście, nie zakładałam iż dzięki tej odżywce otrzymam takie same efekty jak po rozjaśnianiu słońcem, ponieważ odżywka w swoim składzie nie posiada składników rozjaśniających.
Wcześniej skorzystałam z maski tej samej serii i jako tako spełniła moje oczekiwania. Niestety, odżywka w porównaniu wypada gorzej.
Włosy nie były rozświetlone, maska ma dziwną konsystencję i ciężko rozprowadza się ją na włosach. Zapach jest nijaki a do tego w ogóle nie odżywiała moich włosów, nie nawilżała ich ani nie wygładzała.
Jedynymi plusami jest wygodne, miękkie opakowanie, dzięki którego nie ma problemu z wydostaniem produktu oraz jej wydajność. Dobiłam do dna dopiero po 2 miesiącach stosowania.

Bardzo, bardzo dobra!

Odżywka kupiona po raz pierwszy (wcześniej używałam maseczek z tej firmy). Bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie pachnie i szybko działa (w przeciwieństwie do wspomnianych masek). Włosy się po niej super rozczesują, lekko błyszczą, a co najważniejsze- nie puszą (dla mnie najważniejszy aspekt w odżywkach). Na pewno kupię ponownie, odżywka jest warta swojej ceny.
Tuba wygodna w użyciu.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące

Najlepsza odżywka, jaką miałam okazję używać

Naprawdę świetna, świetna odżywka! Używałam już wiele różnych, bo bez odżywki ani rusz, a tą mogę polecić z czystym sumieniem!

+ wydajność (już widzę, że tuba starczy na bardzooo długo)
+ świetne działanie: włosy delikatne, świetnie się układają, bardzo łatwo się rozczesują, a jednocześnie nie są przyklapnięte, ciężkie, obciążone
+ włosy nie zbijają się w kolonie, jak to niektórzy fajnie określają
+ dzięki niej nie elektryzją się włosy
+ cena - promocja w superpharm za 11zł :)

według mnie - naprawdę świetny wybór :)

Używam tego produktu od: niedawna