Garnier, Fructis, Color Resist, Blond Booster (Kuracja podkreślająca włosy farbowane na blond)

Intensywna pielęgnacja wzmocniona neutralizującymi barwnikami. Wyjątkowa kuracja podkreślająca odcienie blondu, która zwalcza żółte tony i ożywia blask dla natychmiastowego efektu świeżego koloru. Zawieta fioletowe barwniki neutralizujące żółte tony na włosach blond. Pielęgnująca formuła intensywnie odżywia włosy, które stają się elastyczne, miękkie i jedwabiste.
Garnier Fructis Color Resist Blond Boost stosuje się jak odżywkę. 1-2 razy w tygodniu, po myciu nakłada się produkt na włosy i po 5-10 minutach spłukuje.
Przed użyciem należy wykonać 48 godzinny test alergiczny.

Pięknie rozświetla i podkreśla bardzo bardzo jasne włosy.

Odzywka jest bardzo bardzo podobna w kwestii działania do odżywek zwykle dolączanych do farb. Ślicznie pachnie ( lekko kwiatowo), a jej kolor jest bladofioletowy. Moje włosy genialnie się po niej rozczesują, stają się bardziej opalizujące i lśniące. Mój platynowy blond jest jakby odświeżony ( wygląda jak dzień po farbowaniu ), a żółtawe i ecru tony są widocznie schłodzone. Ale uwaga na prawie białych włosach ( takich jak moje ) przy zbyt dużej ilości i przy przetrzymaniu włosy zabarwią się na fioletowy kolor i pojawiają się opalizujące liliowe pasemka . Po użyciu są lśniące, wygładzone, bardziej chłodne i rozświetlone, a przede wszytkim są miękkie, dobrze wygładzone, przyjemne w dotyku i dobrze się rozczesują. Minusem na pewno jest to ze to typowo " silikonowy obklejacz ". Ten produkt odżywi nam włosy tylko wizualnie, bo na prawdziwe odżywienie od wewnątrz nie ma co liczyć ( za mało składników odżywczych i przewaga silikonów). Przy włosach skłonnych do przetłuszczania może powodować szybsze wytwarzanie łoju bo dobrze wygładza i trochę dociąża.

Plusy :

* wygładzie i miękkość włosów po użyciu
*dobre rozczesywanie
*odświeża kolor, redukuje ecru i żółte tony, sprawia że włosy bardziej opalizują i są takie lśniące ( lustrzane lekko )
* dosyć wydajny przez gęsta konsystencję
* ergonomiczne i praktyczne opakowanie, jeśli chodzi o użycie
* piękny lekko kwiatowy zapach,który długo się utrzymuje

Minusy :
* przy prawie białych włosach barwi na fioletowo liliowe kolor
* mała ilość w opakowaniu

Szczerze polecam platynowym blondynkom !!!!

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Całe opakowanie

Efekt rozświetlenia włosów

Bardzo ją lubię. Jestem w trakcie drugiego opakowanie. Włosy są po niej miękkie i błyszczące. Wyglądają zdrowo, są ładnie rozświetlone, kolor jest bardziej podkreślony. Łatwo się rozczesują i ładnie układają. Super praktyczne opakowanie. Jedyny minus to, że na drugi dzień po użyciu to włosy są troszeczkę obciążone, ale nie są tłuste.

Używam tego produktu od: półtory roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Działa

Nie spodziewałam się, że zwykła drogeryjna odżywka poradzi coś na zbyt żółty odcień blondu ale Garnier daje radę.
Sekretem jest sama aplikacja. Ja trzymam odzywkę na włosach około 30 min pod ręcznikiem i wtedy efekt faktycznie jest widoczny, żółty odcień w sporym stopniu zostaję zniwelowany a dodatkowo włosy są miękkie i błyszczące co mnie bardzo cieszy ;)

+ Niweluje żółty odcień,
+ odżywia włosy,
+ niska cena,
+ dobra dostępność,
+ przyjemny zapach.

-/+ Dla zauważalnego efektu odżywkę trzeba trzymać na włosach około 30 minut i najlepiej pod ręcznikiem. Gdyby taka informacja widniała na opakowaniu myślę że byłoby dużo mniej negatywnych opinii.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Może być

jako odżywka sprawdza się bardzo dobrze ale także dobrze i delikatnie odżywia kolor blond używam go trochę inaczej trzymam go 30 min pod czepkiem i turbanem efekt jest lepszy choć nie nadaje się do każdych włosów cena może być

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 średnie

To jakaś pomyłka

plusy:
+ chroni kolor
+ ładnie pachnie

minusy:
- nie wpływa na kolor (może to i nawet dobrze)
- agresywna (ma działanie podobne do farby)
- zbyt gęsta konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
- niewydajność
- niewygodne opakowanie

Świetna odżwyka

Garniera kupiłam by zlikwidować żółty odcień, niestety nie radzi sobie jakoś spektakularnie z tym, ale coś tam daje. Ogólnie jeśli chodzi o ochładzanie koloru znam lepsze kosmetyki ;) Ale i tak uważam, że ta odżywka jest cudowna!

Pięknie pachnie, ma gęsta konsystencje, jest wydajna. Rewelacyjnie zmiękcza, wygładza, nabłyszcza włosy. Włosy są gładkie i sypkie, ale jednocześnie nie są nadmiernie obciążone. Wyglądają jak z reklamy! Uwielbiam ją!

Nie polecam do ochładzania koloru, bo mało działa, ale jako super sprawdza się jako odżywcza maska.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

piękny połysk, ale nie niweluje żółtego odcienia

Zalety:

- ładny zapach,
- wydajna,
- po zastosowania odżywki włosy się dobrze rozczeszują i przepięknie błyszczą

Wady

- nawet przy stosowaniu częstszym niż 2 razy w tygodniu efektu "schłodzenia" żółtego odcienia brak. Po zużyciu całego opakowania efektów nie zauważylam.

OK

Jako odżywka sprawdza się naprawdę ŚWIETNIE, żółty kolor ściąga nieco gorzej, np. w porównaniu z tzw. płukanką Joanny, Blond Booster Garniera wypadł słabo.

Mimo tego w dalszym ciągu od czasu do czasu mam zamiar kupować ten produkt, głównie ze względu, że to naprawdę fajna odżywka.

Jednakże na pewno nie obędzie się bez stosowania innych szamponów czy płukanek z "fioletem".

Używam tego produktu od: 2014

taka sobie

Po przeczytaniu recenzji spodziewałam się naprawdę czegoś ekstra, a tu ot zwykła odżywka i to nie najlepsza.

-przede wszystkim włosy mi się po niej strasznie puszą
-kolor wcale się nie schładza, w zasadzie nie widzę różnicy, dużo lepsze efekty mam po odżywce do blond włosów marki Rossman..
-zapach ładny
-włosy rozczesują się dość dobrze jak po każdej innej odżywce
-cena przystępna, łatwo dostępny w drogeriach

Dla blondynek jest kilka dużo lepszych produktów a ten zdecydowanie nie zagości na mojej półce.

O tak!

Super odżywka, super efekt.

PLUSY:
+ Piękny, hipnotyzujący mnie zapach utrzymuje się do następnego mycia.
+ Cena (dałam za nią 9 zł w drogerii Natura choć bez promocji ta cena aż taka atrakcyjna nie jest).
+ Działanie (Super miękkie, wygładzone włosy w pięknym platynowym kolorze. Co więcej, mam wrażenie, że pogłębiła mi rozjaśniany kolor i dodała piękne, stale utrzymujące się platynowe refleksy. Kolor mimo codziennego mycia nie jest jakby sprany i jest to na pewno zasługa tej odżywki. Włosy super się po niej rozczesują.)
+ Nie obciąża włosów.
+ Dobry skład.
+ Dostępność (Widziałam je w Rossmannie, Naturze, Hebe, Schleckerze, Blue).
+ Charakterystyczne opakowanie w pięknym czerwonym kolorze ładnie wygląda w łazience :-)

MINUSY:
- Mały minusik za wydajność, bo na moje długie włosy dość szybko się kończy.

Polecam!
Prawdę mówiąc w połączeniu z szamponem do włosów rozjaśnianych z firmy Joanna czyni cuda z kolorem. Uzyskałam piękną platynę i piękne refleksy na blondzie.

Coś wspaniałego

Odkrycie poprzedniego miesiąca.
Od 3 lat maluje włosy na blond- pod koniec 3 tygodnia po farbowaniu włosy nabieraly brzydkiego żółtego odcienia. Notorycznie używałam plukanek. Kiedyś w gazetce zobaczyłam ten wspaniały wynalazek. Po wizycie w kilku drogeriach wkońcu ją dopadłam. I o dziwo szok po zastosowaniu jej moje włosy nabraly cudownego platynowego odcienia i jeszcze ta miękkość w dotyku. W dodatku efekt nie jest do następnego mycia- a utrzymuje się dużo dużo dłużej.
Powalił na kolana wszystkie plukanki - już dawno rozdalam je. Tylko cena mnie dziwi w Rossmannie na promocji płacilam coś kolo 12 zł i zaopatrzyłam się w 8 tubek. W Tesco cena to 19,99 a w drogerii Ama 28,99 ;/ Naszczęście to mega wydajny produkt.
Polecam wszystkim blondyneczkom !
Warto zaryzykować ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca