Misslyn, Runway Eyes, Eyeshadow Palette (Paletka 12 cieni do powiek)

Misslyn, Runway Eyes, Eyeshadow Palette (Paletka 12 cieni do powiek)

Misslyn Runway Eyes to trzy palety cieni do powiek. Marka Misslyn stworzyła je, inspirując się modowymi metropoliami - Berlinem, Mediolanem i Paryżem. Każda zawiera 12 matowych, perłowych i metalicznych cieni, które pozwolą przygotować zarówno dzienny, jak i wieczorowy makijaż.
3 warianty kolorystyczne: 02 Milan, 04 Berlin, 08 Paris.

Dobre cienie na dzień i na wieczór

Kupiłam te cienie nic o nich nie wiedząc, zobaczyłam je w gazecie i zamówiłam przez internet.
Okazały się być strzałem w 10!!
Jest to stosunkowo małe opakowanie, które zmieści się w każdej kosmetyczce, nie zajmuje dużo miejsca. W zestawie z 12 cieniami otrzymujemy aplikator.
Posiadam paletkę nr 2, są to odcienie brązu, jasny beż i czerń, połaczenie matowych i perłowych odcieni. Można nimi stworzyć zarówno dzienny, jak i wieczorowy makijaż.
Pomimo małych rozmiarów, cienie straczają na bardzo długo, nie opsypują się, długo trzymaja się na powiekach. Po 2-3 godzinach, bez użycia bazy, cienie lekko zbijają się w załamaniu powieki, ale po małych poprawkach wszystko pozostaje na swoim miejscu.
Jedynym minusem może być plastikowe opakowanie, które po jakimś czasie straciło zamknięcie, ale dyrastycznie nie obniżyło to jakości ich używania.
Zastanawiam się nad kupnem drugiej paletki z innymi kolorami cieni. :)