Joanna, Professional, Szampon odbudowujący z kreatyną

Joanna, Professional, Szampon odbudowujący z kreatyną

Pojemność 1 000 ml

- oczyszcza włosy i skórę głowy
- sprawia, że włosy są wzmocnione i pełne życia
- posiada przyjemny zapach
- odbudowuje strukturę włosa

Linia Odbudowująca z keratyną zawiera składnik keratynowy. Po zastosowaniu włosy są odbudowane, mocniejsze i pełne sprężystości. Seria ta odbudowuje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa, aby je wzmocnić i uzupełnić ubytki keratyny.

wzmacniające, regenerujące
zapachowa
z pompką
>250ml

Nawilża, lecz efekt jest krótkotrwały

Szampon posiada takie samo opakowanie, jak odżywka z tej serii - przez co łatwo je pomylić :). Czytając w sklepie skład odżywki, myślałam że czytam skład szamponu, pomyliłam się! Tak bardzo zachwycił mnie brak SLSów, że postanowiłam go zakupić. W domu wszystko stało się jednak jasne - zakupiłam szampon z przeznaczeniem fryzjerskim, ale napakowany SLSami. To sprawiło, że byłam do niego średnio nastawiona.

Szampon posiada delikatną, nie do końca gęstą konsystencję, ale dobrze rozprowadza się na włosach. Słabo się jednak pieni - do umycia dłuższych, gęstych włosów trzeba wycisnąć nawet 10-15 pompek (!). Oczyszcza bardzo dobrze zarówno włosy, jak i skórę głowy. Jest przy tym delikatny, nie podrażnia i nie uczula. Spłukuje się sprawnie, nie pozostawia na włosach lepkiej, nieprzyjemnej warstwy. Pachnie łagodnie, subtelnie.

Posiada wygodne opakowanie z pompką. Biorąc pod uwagę jego spore gabaryty, jest to rozsądne rozwiązanie, które pomaga przy jego aplikacji.

Szampon ładnie wygładza włosy i nadaje im lekkości, sypkości. Po jego użyciu są miękkie i delikatne w dotyku, ale efekt jest krótkotrwały - utrzymuje się tylko do następnego mycia. Po jego zastosowaniu warto nałoży odżywkę lub maskę, aby dodać włosom dodatkowego nawilżenia. Czy jeszcze do niego wrócę? Nie wiem.

Po stosowaniu tego szamponu pojawił się łupież :(

Kupiłam sobie ten szampon w Hebe, w ciekawej promocji. Wraz z siostrą, zachęcone tym, że marka Joanna jest dobra, że cena szamponu super, że promocja, że aż 1000 ml- kupiłyśmy sobie po takim szamponie.
I niestety w obu naszych przypadkach po stosowaniu szamponu pojawił się łupież :( szampon wylądował w koszu. I u mnie, i u siostry.

Zalety
+ cena
+ przyjemny zapach
+ fajna aplikacja szamponu dzięki pompce
+ duże opakowanie

Wady
- słabo się pieni
- obciąża włosy
- pojawił się łupież

Niestety. To nie produkt dla mnie, ale nadal lubię tą markę, tylko na pewno nie w zakresie pielęgnacji włosów.

Rewelacja

Stosowałam wcześniej inne linie tych szamponów, teraz postanowiłam spróbować czegoś nowego.

Po pierwszym użyciu stwierdzam, że szampon spełnia moje oczekiwania.
Szampon dobrze się pieni, ma bardzo przyjemny zapach.
Nie powoduje, że włosy są obciążone, po umyciu bardzo łatwo się rozczesują.

Opakowanie jest bardzo ekonomiczne, do tego z podajnikiem co ułatwia dozowanie szamponu.

wygładza suche włosy

Szampon dobry dla suchych włosów - wygładza, zmniejsza puszenie. Jednocześnie nie przetłuszcza włosów, nie przyklapuje ich.
Dobrze się pieni ale po użyciu sporej ilości, ja na moje gęste, kręcone włosy za ramiona biorę 15-20 pompek!
Mam suche włosy i oczywiście muszę użyć odżywki po myciu, ale i tak widzę różnicę między włosami po tym szamponie a po innych.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące, co 2-3 mycia
Ilość zużytych opakowań: około połowa z pierwszego litra ;)

dobry - jednorazowy i doraźny

Produkt, który sprawił, że moje włosy (z natury skłonne do puszenia, cienkie i łamliwe oraz delikatne) zyskały połysk, pozbyłam się odstających pasm po bokach głowy i zyskałam nowe włosy. Niestety, cudowne efekty znikły zaraz po odstawieniu szamponu.

Plusy:
-wydajny,
-cena,
-włosy nabłyszczone,
-brak rozdwojonych końcówek,
-nie przetłuszcza,
-opakowanie (eleganckie i łatwe w użyciu);

Minusy:
-nie zauważyłam regeneracji struktury włosa - po zmianie szamponu na inny włosy wróciły do starej kondycji;

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

kocham !

kupiłam go na promocji w Naturze, gdy tylko zobaczyłam napis "keratyna". Za tak niska cenę i litr w butelce nie spodziewałam się niczego spektakularnego, a tutaj wielkie zdziwienie.
+po spłuczeniu szamponu włosy śliskie i miękkie *.*
+ po wysuszeniu włosy uneisione u nasady
+cudowny zapach, długotrwały
+nawilżone, nie muszę używać odżywki
+długo świeże
+lśniące
+miękkie
+ cena, duża butelka z pompką, konsystencja

czasem problem z dostępem (na przykładzie mojego miasta)

minusy? Brak, brak brak i jeszcze raz BRAK!!
najlepszy z najlepszych!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakciepierwszego

CUDO

Szampon litrowy, starcza na długo, jest wydajny gdyż bardzo mocno się pieni i konsystencja piany jest taka bardziej aksamitna, drobniejsza.

+ Bardzo mocno wygładza i nawilża, jakbym się uparła to odżywki po nim nie musiałabym używać, bo tak świetnie sobie radzi, idealny do codziennego stosowania i włosy za każdym umyciem wciąż wygładzone, nawet niezły zapach.
- No może minimalnie mi bardziej przetłuszczał, ale ja mam włosy mocno przetłuszczające się i nie do końca była to wina szamponu a mogła być też wina nowej maski.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie