Iwostin, Purritin, Rehydrin, Krem przywracający nawilżenie (nowa wersja)

Iwostin, Purritin, Rehydrin, Krem przywracający nawilżenie (nowa wersja)

Iwostin Purritin Rehydrin krem długotrwale nawilża i przywraca skórze fizjologiczną równowagę. Koi i łagodzi podrażnienia. Wzmacnia szczelność i elastyczność warstwy rogowej naskórka oraz pomaga przywrócić prawidłowy skład płaszcza hydrolipidowego. Nie powoduje przetłuszczania skóry. Nie zatyka porów. Odpowiedni również jako baza pod makijaż. Krem ten jest przeznaczony do pielęgnacji skóry w trakcie i/lub po zakończeniu intensywnych przeciwtrądzikowych kuracji dermatologicznych powodujących wysuszenie i podrażnienie skóry.

łagodzące, nawilżające
w tubce
krem
50 – 100ml
uniwersalne

Narazie jedyny

Mam problematyczną cerę przez co ciągle szukam Tego Idealnego. Jest to krem, którego trzeba używać przez dłuższy czas żeby odczuć nawilżenie, ale działa! Jest lekki, szybko sie wchłania, ma przyjemny zapach i dobrze nakłada się na niego makijaż. Wydaje mi się że rzeczywiście nieco redukuje niedoskonałości.

Najlepszy!

Iwostin Purritin Rehydrin poleciła mi pani dermatolog podczas kuracji cery trądzikowej. Krem świetnie nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Nadaje się zarówno na noc jak i na dzień pod makijaz. Po nałożeniu kremu czuć delikatny chłód. Cena nie jest najniższa ale warta tego produktu. Jedyny minus to taki ze w nowej wersji jakby było mniej produktu.

Zużyłam kilka opakowań

Jeżeli ktoś ma problemy z cerą/ trądzikiem to u dermatologa czy na forach zawsze gdzieś spotka się z nazwą Iwostin Purritin czy to nawet na głupiej ulotce. Na produkt wpadłam w aptece gdy szukałam kremu zażywając leku Izotek który bardzo wysusza skórę. Kremu używałam na dzień (na noc olej). Na początku nie widziałam efektów, lecz po codziennym i kilkutygodniowym stosowaniu zaobserwowałam polepszenie poziomu nawilżenia skóry. Nie jest to lekarstwo na jeden raz lecz wymaga cierpliwości. Zażyłym 2 opakowania. Jestem po kuracji i nadal go używam. Nie trzeba nakładać go dużo na twarz przez co jest wydajny. Przyjemna konsystencja, bardzo lekki zapach, wygodne opakowanie.
Nadaje się pod makijaż, dobry do stosowania na co dzień. Co najważniejsze dla mnie NIE ZAPYCHA PORÓW (co potrafi zrobić większość kosmetyków na mojej skórze)

Najlepszy dla suchej skóry

Krem poleciła mi pani dermatolog przy okazji przyjmowania izoteku. Musze przyznać, że próbowałam wielu innych kremów, ale ten zdecydowanie wygrywa. Cena może nie należy do najniższych, ale warto kupić. Skóra jest wyraźnie nawilżona i wygładzona. Nadaje się do stosowania na wieczór jak i rano pod makijaż.

Jest dobry ale powoduje świecenie

Krem zgodnie z informacją producenta długotrwale nawilża, przywraca skórze fizjologiczną równowagę, koi i łagodzi podrażnienia. Jeśli chodzi o moja skórę, to wszystkie te zapewnienia zostały spełnione. Krem bardzo szybko poradził sobie z przesuszeniami, jakie pojawiły się na mojej twarzy. Ładnie załagodził podrażnienia i nie uczulił mnie. Jednak skóra po użyciu była dość świecąca i nie zatuszował tego nawet mój krem BB (być może bardziej kryjący podkład poradziłby sobie). Z tego powodu używam tego kremu sporadycznie, w zależności od potrzeby mojej skóry i raczej nie jako krem pod makijaż, czy gdy mam wychodzić z domu.

Niestety nie dla mnie.

Podczas pierwszych dwóch dni stosowania, byłam nim zachwycona - super nawilżał, szybko się wchłaniał i matowił. Niestety - nie wiem dlaczego, w kolejnych dniach, zaczęło się... Skóra po nałożeniu nie tylko zaczynała się świecić, ale miałam wrażenie, że zaczyna wytwarzać sebum jak szalona. Mimo nałożenia dobrego podkładu matujaco-kryjącego buzia nie wyglądała ładnie - świeciła się, błyszczała i lepiła. Stwierdziłam, że skoro krem nie nadaje się na dzień, może sprawdzi się na noc. I tu kolejne rozczarowanie. Po wieczornej aplikacji, rano budziłam się, ze skórą, jakbym ją wysmarowała smalcem. Tak więc kremikowi Iwostin Purritin Rehydrin mówię stanowcze NIE

bardzo dobry, ale nie ideał

Nie mam w tej chwili problemu z trądzikiem, krem kupiłam skuszona obietnicą działania nawilżającego i przeciwtrądzikowego jednocześnie. Cena przystępna, miła konsystencja, szybko się wchłania, zostawia cienką wyczuwalną warstewkę. Przy słabym nawilżeniu skóry przed nałożeniem po aplikacji potrafi lekko błyszczeć, ale podkład / odrobina pudru załatwiają sprawę. Nie ma filtra SPF, ale to dla mnie plus, bo nie zawsze go potrzebuję - kremu używam najczęściej na noc, ewentualnie jak inny testowany kosmetyk mnie podrażni. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie obserwuję u siebie rolowania się kremu, chyba, że nałożę go zbyt dużo, albo pod spód pójdzie serum, z którym nie współpracują - i to wina serum, bo większość z nim dobrze współgra.
Podsumowując - warto spróbować

Super

Dermatolog przepisał mi epiduo, moja twarz zareagowała niezłym przesuszeniem, a kremy które miałam, mimo tego, że były gęstsze od tego i zdawałoby się bardziej treściwe, nie dawały rady. Znalazłam wtedy ten, razem z żelem do mycia twarzy i to uratowało moją twarz. Używam epiduo, a twarz w ogóle nie jest przesuszona. Do tego krem jest leciutki, nie zapycha, genialnie sprawdza się pod makijaż. Jest tysiąc razy lepszy do epiduo niż ta gęsta papa z Avene, która nie robi nic. Bardzo polecam cerom tłustym, zwłaszcza przy Epiduo :) Jestem w trakcie drugiego opakowania i z kremu nie zamierzam rezygnować. Jego jedyną wadą jest wydajność krem ledwo starsza na dwa miesiące, za to jest tani i można go dostać w zestawie z żelem, który również polecam.

Dobry

Mam trądzik hormonalny i stosuję kwasy, peelingi oraz maseczki do tego typu cery, które wysuszają. Krem nawilża moją cerę dobrze, choć przy bardziej intensywnej kuracji dermatologicznej prawdopodobnie będzie niewystarczający.

Stosuję go na noc, zamiennie z olejem jojoba: 2-3 noce krem, 1 noc olej.

2/5

+ wydajność

- cena
- nie regeneruje, nie nawilża wystarczająco, a przez to nie łagodzi podrażnień
- zapycha pory i powoduje niedoskonałości!
- nie nadaje się pod makijaż - skóra bardzo szybko się tłuści i świeci (nawet przy matującym podkładzie)

Stosowałam całą linię Purritin przez kilka miesięcy i muszę przyznać, że jedynym powodem, dla którego zostałam przy danej marce był fakt, że produkty nie podrażniały i nie powodowały większych problemów niż te, które wtedy miałam (ropne krosty na twarzy, tłusta skóra). Krem jest jednym z gorszych produktów z danej serii. Po konsultacji dermatologicznej, gdzie polecono mi inne kosmetyki, przestałam go kupować.

Bubelek

jak dla mnie gorszego kremu to skóry trądzikowej zrobić sie nie dało. Skóra trądzikowa, czesto tlusta i mieszana wymaga nawilzenia, ale jednoczesnie zmatowienia. Krem nie nawilza w nawet najmniejszym stopniu. Mimo wszystko zostawia film tlusty na twarzy i mokry efekt. Kupiłam, bo oczywiscie przepisala mi go dermatolog ( ciekawe czy juz bawi się dzieki temu na malediwach). Krem na tradzik nie pomada, co wiecej wyskoczylo mi cos nowego podczas uzytkowania. Odstawilam go i wiecej po prostu nie wroce. Nie dzialal w zadnym kierunku.

Krem

Najlepszy krem nawilżający jaki miałam! Używałam wielu innych, ale automatycznie powodowały u mnie krostki, ale powodowały reakcje alergiczne. Ten produkt to strzał w dziesiątkę, Idealnie nawilża. Jedyny minus to wydajność opakowania - często gdy krem już się "skończył" i z tubki nie chce nic wyjść, po jej rozcięciu okazuje się, że jest w niej produkt na około 10 aplikacji.