Przyspieszacz opalania SPF 6

Przyspieszacz opalania SPF 6

Przyspieszacz kilkakrotnie skraca czas potrzebny do uzyskania intensywnej opalenizny bez poparzenia skóry. Zawiera naturalny aminokwas - tyrozynę, która bardzo skutecznie aktywuje proces syntezy brązowego pigmentu skóry, czyli melaniny, co sprawia, że opalenizna pojawia się wcześniej i jest bardziej intensywna. Zapewnia jednocześnie naturalną ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Krem wydłuża czas bezpiecznego opalania 6 - krotnie, chroni skórę w czasie i po kąpieli (wodoodporny). Przyspieszacz opalania doskonale się wchłania, zapobiega wysuszeniu i fotostarzeniu się skóry. Polecany do opalania na słońcu i w solarium. Nie wykazuje działania fototoksycznego ani fotoalergicznego. Szczególnie zalecany dla osób o wrażliwej skórze, ze skłonnością do oparzeń słonecznych (fototypy jasne i rude). Wodoodporny.

Cena: zł / 125 ml

super!

to jedyny przyspieszacz opalania, który naprawdę mi je przyspieszył :) i to w ekspresowym tempie! uzyam go pierwszy raz już chyba jakieś 4 lata temu i wtedy po raz pierwszy byłam naprawdę opalona... wystarczyły 3 kąpiele słoneczne po godzinie każda i skóra, ktora nie chce mi brązowieć bez tego typu specyfiku, była brązowiutka . W dodtku opalenizna trzymała się długo. Jedyny mały minus jest taki, że produkt jest bardzo mało wydajny, dlatego co roku szukałam czegoś lepszego. I nie znalazłam ;P .

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

lekka zmyłka-ale działa:D

Używam w solarium.

Kosmetyk ma dobrą konsystencję, szybko się wchłania=>> co jest ważne.
pachnie orzechem włoskim więc nie za przyjemnie :/ ,ma filtry. Ogólnie-dobry.
Jesli chodzi o główną jego rolę-przyśpieszenie opalania- spisuje się, nie przecze.
Jednak,producent nie raczył wspomnieć o samoopalaczu,dopatrzeć się go można dopiero w składzie,lub..na własnej skórze.
po sesji w solarium opalenizna jest,owszem, jest ładna i brązowa,jednak jak się wykąpiemy kilka razy to efekt nie jest już tak intensywny i ładny.
więc to jednak duża zasługa samoopalacza,którego napewno jest malutko,ale jest.
Jednak-działa więc nie mogę się przyczepiac.

Te zalety kosmetyku i atrakcyjna cena skłaniają mnie ku ponownemu zakupowi i ..zrobię to :)

Świetny na solarium

Bardzo dobrze sparawdził się w solarium, po dwóch seansach bylam opalona jak po pięciu (mam jasna cere i wolno się opalam). Jestem też zadowolna z tego,że ma filtry bo trudno znaleść przyspieszacz z filtrami. Na słońcu sprawdził się troszke gorzej, nie mam żadnych poparzeń, ale efekty nie pojawiały się dużo szybciej niż po zwykłych kremach.
Tak wiec do solarium jak najbardziej sie nadaje ale na słońce poszukam czegos lepszego i z większymi filtrami.