Postquam, Sanase Chocolaterapia, Oxigenant Peeling (Czekoladowy peeling enzymatyczny dotleniający)

Delikatny peeling enzymatyczny, który dostarcza skórze tlenu i nadaje jej gładkość i miękkość. Zawarty w nim tlenek cynku oczyszcza skórę, pochłaniając i usuwając nadmiar sebum. Zawiera wyciąg z kakaowca o działaniu nawilżającym.

Fajny.

Stosuję ten produkt od kilku miesięcy 2 razy w tygodniu i efekty są widoczne.

Jest to peeling enzymatyczny, więc nakładam go na oczyszczoną twarz na około 10 minut (jak maseczkę), potem masując twarz zmywam wodą. Dobrze nakłada się na twarz, nie spływa i łatwo się zmywa.
Jedna istotna rzecz - przed użyciem należy wstrząsnąć tubką, ponieważ od kremu oddziela się woda.
Produkt ma kremową, lekką konsystencję, przypomina maseczki z glinką.

Po zastosowaniu twarz jest gładziutka jak buzia dziecka :) Świetnie wygładza, oczyszcza pory, odświeża i wyrównuje koloryt. Robi wszystko to co powinien robić dobry peeling, a nawet więcej! Nie podrażnia skóry, nie powoduje pieczenia ani zaczerwienień.
Wydajność w normie, dobry i krótki skład.
Pachnie dość intensywnie - gorzką czekoladą i to również na duży plus.

Szkoda, że produkt nie jest powrzechnie dostępny w sklepach, ponieważ chętnie kupiłabym go ponownie.

Spełnia swoje zadanie świetnie, efekty są widoczne i trwałe. Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Ładny zapach

Peeling enzymatyczny dostałam w jednym z pudełek z kosmetykami do testowania.

Mam cerę suchą i naczynkową wiec spodziewałam się, że ten produkt będzie jak na wymiar dla mnie.

Ładnie pachnie czekoladą. Konsystencja jest w sam raz jeśli nakłada się na oczyszczoną i lekko wytartą ręcznikiem skórę.
Działanie? Sama nie wiem. Niby skóra jest gładka, ale jednak to nie to samo co peeling drobnoziarnisty. Mimo typu mojej skóry, wole normalny "zdzierak".

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc