Bioliq, Płyn micelarny do każdego typu cery

Bioliq, Płyn micelarny do każdego typu cery

Łagodnie, ale wyjątkowo skutecznie oczyszcza skórę twarzy, oczu i ust nawet z wodoodpornego makijażu. Zapewnia optymalną pielęgnację i nawilżenie również wrażliwej skóry.

Poprawny, bez szału

Nie zachwycił mnie na tyle, żeby zdetronizować mój ulubiony płyn micelarny. Jest dobry, ale są po prostu lepsze produkty.
Dobrze usuwa makijaż, nie podrażnia skóry, nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie piecze w oczy. Nie zauważyłam obiecanego przez producenta ukojenia skóry. Dodatkowo płyn miał nie pozostawiać tłustego filmu, ale twarz się po nim lepi. Zapach jest nieprzyjemny, chyba miał być ładny ale wyszedł taki chemiczny, że lepiej jakby płyn był bezzapachowy. Po zmyciu szminki z ust na ustach pozostawia bardzo gorzki smak.
Niestety, ale ma pojemność 200ml i nie jest zbyt wydajny, po tygodniu mam już tylko pół butelki. Słaba wydajność a cena to ok. 20zł.

cudowne ukojenie dla zmęczonej skóry

płyn to świetne zakończenie demakijażu i przygotowanie skóry pod krem. jest delikatny, skóra po nim jest ukojona, oczyszczona i napięta. nie szczypie w oczy, nie uczula, nie wysusza. doskonale uzupełnia ten żel ze szczoteczką. produkt godny polecenia

Bardzo fajny

Bardzo przyjemny produkt. Kupiłam za około 15 zł, więc przyzwoicie. Dobrze usuwa makijaż cery, dłużej niż inne płyny micelarne rozpuszcza tusz do rzęs, ale jak już to zrobi to robi to bardzo dobrze. Nie wysusza mojej i tak już suchej cery co dla mnie jest plusem. Ma przyjemny, świeży zapach.

Nie polecam

Bardzo nieprzyjemne uczucie lepkiej skóry po zastosowaniu, zostawia tłustą warstwę. Twarz tak okropnie się świeci, że w zasadzie trzeba ją oczyścić jeszcze raz innym kosmetykiem. Nie polecam.

Niestałośc w uczuciach

Jest to recenzja edytowana. Gdy pisałam ją po pierwszej butelce, były to ochy i achy nad zaletami tego płynu - że nie podrażnia, pięknie usuwa makjaż, że buzia miła i nielepka.

Miłość trwała do drugiej buteleczki. Owszem, usuwa co ma usuwać, ale dlaczego pieką przy tym oczy, a skóra jest potem nieprzyjemnie lekka?

Zazwyczaj takie pytania pozostają bez odpowiedzi, ale nie tym razem. Otóż niektóre jego składniki producent stosuje wymiennie - są podane po myślniku. Co to oznacza? Zapewne poprzednia butelka, która mnie tak zachwyciła, miała zgoła inny skład niż ta. Dziwna to praktyka i nie pochwalam tego.

nigdy więcej

Nie do końca usuwał mój podkład
Po użyciu pozostawiał suchą skórę, musiałam szybko nawilżyć kremem
Najgorsze- po każdym użyciu na twarzy pojawiało się od 2 do 5 małych ropnych niedoskonałości. Masakra, nigdy żaden kosmetyk mi tak nie zrobił. Nie od razu skojarzyłam to w tym płynem, ale po ponownych użyciach i obserwacji okazało się, że to na pewno to.
Zdecydowanie nie polecam, sama się go szybko pozbędę.
Zupełnie nie wart swojej ceny, wyrzucona kasa

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: kawałek jednego

Całkiem spoko ale nie do końca

Płyn micelarny z definicji powinien usuwać makijaż. Płyn micelarny z Bioliq\'a to robi, ale przy okazji powoduje uczucie ściągniętej, ale świecącej twarzy. Zdecydowanie nie da się go używać przed wyjściem. Zapach całkiem okej, przyjemny nawet. Po demakijażu oczu zostawia w oku takie tłuste resztki, jest to straszne. Po oblizaniu ust po uprzednim użyciu tego płynu, usta są strasznie gorzkie! Przy żadnym kosmetyku nie poczułam tak okropnego smaku. Cena wcale nie mała, bo około 20zł, a za tą cenę można kupić 4 sztuki lepszego micela z biedronki.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe zużyte opakowanie

OK, ale ma swoje małe minusy

Kupiłam go przy okazji zakupów w aptece internetowej. Jako micel sprawdza się calkiem niezle, dobrze oczyszcza ma lekki i przyjemny zapach. Skóra po zastosowaniu jest miękka i nawilżona. Pieni się w butelce, ale zupełnie mi to nie przeszkadza.

A teraz minusy:
- zamknięcie- fatalne, w podróż nie polecam, bo pół się wyleje. Nie jest szczelne, płyn zbiera się okół nakrętki pozostawiając tłusty film a przy okazji zamykania pryska na wszystko co jest w pobliżu
- skład- PEG na 3 miejscu- chyba trochę kiepsko, wolę jednak jak ich nie ma

Wydajność- używałam go około 2 miesiący, a cena w aptece inernetowej zadowalająca.

Pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Zadowalający

Mogę powiedzieć, że polubiłam produkty Bioliq. Są tanie i dostępne w większości aptek.
Ten płyn micelarny również oceniam pozytywnie. Radzi sobie z demakijażem oczu, nie szczypie i nie podrażnia. Ma przyjemny zapach, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.

Używam tego produktu od: pól roku

Spełnia swoje zadanie

Bioliq płyn micelarny kupiłam w zestawie z serum rewitalizującym. Pachnie przyjemnie, lecz dosyć mocno. Pieni się intensywnie kiedy potrząsnąć opakowaniem.
Dobrze usuwa makijaż, nie wymaga pocierania okolicy oka. Poradził sobie z podkładami (ciężkimi w musie), a nawet z wodoodpornym eyelinerem i tuszem. Na początku nie byłam do niego przekonana, teraz wiem że zakupu jest wart.
Ostrzegam jedynie przed opakowaniem. Na 1-wszy rzut oka jest szczelne, jednak to rosyjska ruletka: nie raz pozornie zamknięte, a jak przechylić to kapie.

Zalety:
+ miły dla skóry, nie podrażnia i nawilża
+ usuwa nawet wodoodporne produkty
+ bez pocierania
+ wydajny (3 miesiące przy codziennym używaniu to dobry wynik)

Wady:
- nieszczelne zamknięcie
- pozostawia skórę czystą, ale świecącą
- dostępny tylko w aptekach

Jak napatoczy się Wam pod rękę w aptece to warto brać, wnerwia mnie tylko to zamknięcie. No i producent obiecuje, że nie zostawia tłustej warstwy na skórze-coś tam jednak zostawia, więc odejmuję za to gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Jak dla mnie bomba

Kupiłam w zestawie z serum i jestem zadowolona. Jest delikatny, dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia mojej buzi, nadaje jej miękkość, delikatność :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Jest ok.

Do tej pory miałam całkiem przyjemne doświadczenia z marką Bioliq - używałam świetnego serum rewitalizującego, krem do cery mieszanej również fajnie dał radę. Jeśli chodzi o płyn micelarny - również trzyma poziom, ale nie jest to najlepszy micel z jakim miałam do czynienia. Ogólnie jednak jest ok :)

<b>Konsystencja:</b> jak to płyn micelarny - woda.

<b>Zalety:</b>
*całkiem nieźle radzi sobie z lżejszym makijażem - z cieniami, lekkimi tuszami, zmywa bez problemu
*delikatny dla oczu, nie podrażnia, nie powoduje łzawienia
*delikatny dla skóry - nie wysusza jej ani nie obciąża
*wygodna, minimalistyczna butelka - bardzo fajna
*brak parabenów

<b>Neutralnie:</b>
*cena - średnia półka
*zapach delikatny, neutralny
*dostępność - jest ok
*wydajność - jak to płyn micelarny, ani dobra ani zła

<b>Wady:</b>
*żeby zmyć cieższy makijaż trzeba się trochę namachać wacikiem, eyeliner, czy wodoodporny tusz sprawiają duży problem, często też występuje \'efekt pandy\' - makijaż nie do końca da się nim usunąć

Mógłby dokładniej usuwać makijaż - wtedy byłby ideałem, troszkę brakuje mi tego w tym produkcie. Ale tragedii też nie ma - ogólnie polecam, całkiem niezły, polski produkt :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka