Delia, Masacara Base (Baza pod maskarę)

Delia, Masacara Base (Baza pod maskarę)

Efekt teatralnych rzęs na wyciągnięcie ręki. Otula każdą rzęsę, nadając jej megaobjętości. Optycznie nadbudowuje długość rzęs. Intensywnie pielęgnuje i wygładza rzęsy. Pasuje do wszystkich rodzajów maskar. Proteiny pszenicy wzmacniają i uelastyczniają rzęsy, dodając im gładkości i połysku. Witamina E pielęgnuje rzęsy i zapobiega ich wypadaniu.

bardzo dobry produkt

Bardzo dobra baza pod mascarę - po jej nałożeniu wystarczy dosłownie muśnięcie tuszem i mamy rzęsy jak firany.
Po trzech miesiącach jej codziennego stosowania razem z odżywką Eveline Advance Volumiere (rano Delia, wieczorem Eveline) dorobiłam się gęstych, grubych i dwa razy dłuższych rzęs.
Bardzo tani, wydajny i dobry produkt - a efekt spektakularny:)
Same zalety - żadnych wad:)

Baaaaardzo długie rzesy

Fantastyczna baza, która nakłada sie pod maskarę szczoteczką, mozna nawet trzykrotnie. jej zaletą jest to, ze nie tworzy grudek i nie sprawia, ze tusz skleja rzęsy. Nadaje rzęsom wspaniałą długość, przy tym odżywia.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Jestem bardzo zadowolona

To moja pierwsza baza pod tusz. Kupiłam ją, bo musiałam czymś "dobić" zamówienie, aby towar został wysłany.
Baza jest tania, zamówiłam na DOZie, ma małe, lekkie, poręczne opakowanie.
Bieli rzęsy, ale jako, że i tak nakłada się na nią tusz, ja w tym problemu nie widzę.
Z samą maskarą czyni cuda! Najbardziej denne tusze rzucone w kąt szafki odzyskują dzięki niej życie! Nałożona pod maskarę sprawia, że rzęsy są niewiarygodnie długie, ładnie podkręcone i zdecydowanie pogrubione.
Jestem mega zaskoczona, że tak tani i prosty w użyciu kosmetyk może zdziałać takie cuda. Zamiast kupować tusz za 60 zł lepiej kupić tę bazę i tańszy tusz-efekt genialny, a i łączny wydatek mniejszy :)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

Nigdy nie używałam gorszej

Zawsze przed pomalowaniem rzęs tuszem używam bazy. Znam już ich wiele, ale oczekiwania wobec tego typu kosmetyku mam sprecyzowane - baza ma wydłużać rzęsy, zagęszczać je optycznie po pomalowaniu.
Baza z Delii nie robi kompletnie NIC, a nawet gorzej - psuje cały efekt pomalowanych maskarą rzęs.
Niemiłosiernie je zlepia, powodując że zamiast wachlarza rzęs mam ich 3 na krzyż.
Co więcej wysycha całą wieczność i gdy za wcześnie nałożymy na nią tusz możemy nabawić się "oczy pandy".

Coś strasznego, baza nie nadaje się do niczego - musiałam wyrzucić, bo siostra i mama też nie chciały jej używać.