Radical, Med, Szampon normalizujący

Radical, Med, Szampon normalizujący

Szampon przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Zawiera substancje o udokumentowanym działaniu redukującym wydzielanie sebum oraz składniki poprawiające kondycję włosów i skóry głowy. Bogata formuła zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, hamując przetłuszczanie włosów i zmniejszając częstotliwość ich mycia. Stabilizuje pracę gruczołów łojowych i zapobiega przetłuszczaniu włosów.

Nie działa

Moje włosy są cienkie i przetłuszczające się, a do tego mam łojotokowe zapalenie skóry głowy. Szampon kupiłam zachęcona opisem i zapewnieniami farmaceutki, że szampon mi pomoże. Nie pomógł, bo włosy dalej się przetłuszczają, ale na szczęście też nie zaszkodził i cieszę się, że nie wydałam na niego fortuny.
Szampon trudno się rozprowadza na skórze głowy i nie pieni się zbyt dobrze. Ma przy tym taki chemiczny, raczej niemiły zapach

Świetny

Szampon kupiłam na próbę. Szczególnie z myślą o córce która ma problem z przetłuszczającymi się włosami. Wypróbowałam i ja.
Włosy faktycznie są dłużej świeże. Nawet o jeden dzień.
Z córką został na stałe. Włosy są widocznie czyste, świeże, miękkie w dotyku. Szczególnie gdy jest stosowany wg zaleceń, czyli pozostawiony na głowie przez kilka minut. Cena też zachęca - często występuje w promocjach w Superpharm- wtedy można go kupić za 6-7 zł. Cena regularna 10 zł też nie odstrasza.
Ja szukam dalej swojego ideału ze względu na wypadające włosy. Chyba czas na wypróbowanie Radical Med na włosy wypadające.

Żenada

Przez codzienne suszenie i prostowanie mam problem z przetłuszczaniem włosów. Wybrałam ten szampon, ponieważ ufam markom aptecznym i chciałam kupić coś taniego...

Szampon jest beznadziejny. Pomimo mycia regularnego włosów, w ogóle nie podziałał na przetłuszczanie, włosy mam jedynie czyste jak po każdym innym szamponie - a pod koniec dnia znowu przetłuszczone.
Do tego po umyciu włosy są suche, nawet po użyciu odżywki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

jak dla mnie super

włosy które musiałam myć codziennie, moge teraz umyc spokojnie co 2,3 dni, zapach całkiem znośny, podoba mi sie opakowanie, malutkie a jednak szampon wydajny

Używam tego produktu od: miesiąca-dwóch
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Słaby

Włosy mam cienkie i przetłuszczające się jak zobaczyłam ta linie w aptece kupiłam bez wahania. Radical kojarzył mi się z dobrymi szamponami a dodatek med tym bardziej mnie zachęcił. Obietnice na butelce super. No i na tym niestety koniec. pieni sie raczej słabo i trzeba go sporo uzywac przez co jest mało wydajny. Po miesiącu stosowania moge powiedzieć że nie zmniejszył przetłuszczania włosow ( co dziwne mam wrazenie że je zwiększył) - moje włosy wytrzymuja ok 1,5 dnia i wygladam jakbym łeb w rosole zanużyła :P Żeby bylo weselej dostałam od niego łupiezu także totalne dno....

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chyba zwiększający...ciśnienie

Szampon kupiłamw SP za niecałe 10 zł.
Rzuciłam się na niego praktycznie od razu.
Moje włosy są dość cienkie, przetłuszczają się bardzo i szybko. Trudno dobrać mi szampon który utrzyma ich świeżość do wieczora.

Ten skusił mnie całą oprawą: że jest "med", opis działania i obietnice.
Niestety zamiast ograniczyć przetłuszczanie, codziennie zwiększał szał w jaki wpadałam po wyszuszeniu włosów.

Włosy są średnio dobrze domyte, odbicie u nasady jest niewielkie i bardzo szybko wygladają na ciężkie i ulizane.
Po zastosowaniu go miałam wrażenie że są cieńsze niż zazwyczaj.
Mimo że stosowałam się dokładnie do instrukcj, by po spienieniu pozostawić na 2-3 minuty oraz stosować go 3-4 razy przez okres miesiąca, efektów nie było żadnych. Tzn żadnych pozytywnych.
Włosy przetłuszczały się jakby bardziej i same w sobie wyglądały nie za dobrze.
Zupełne przeciwnieństwo obietnic... :/

Wykończyłam w wielkich bólach.
Dla mnie nieporozumieniem jest by szampon mający ograniczyć przetłuszczanie sprawił by po ok 3h od umycia włosy były w takim stanie że tylko albo je związać gumką lub zwyczajnie ściąć na zero.

Ponad to szampon słabo się pieni, trzeba wylać go więcej niż to mamy w zwyczaju.
Jak już go spienimy to piana jest delikatna co dawało mi wrażenie że myje bardzo łagodnie (i nie dokładnie).
Nie plącze włosów aż tak okrutnie jak Radical fioletowy.
Zapach jest przyjemny, delikatny, ziołowy.

Butelka ładna, apteczna a ja lubię te klimaty, choć nie ukrywam że dla mnie za pękata.
No i zamiast zakrętki przydałaby się klapka na "klik"- byłoby poręczniej.

Okropne doświadczenie stosować ten produkt.
Bite 2 miesiące sumiennego stosowania (do końca się łudziłam że pomoże) nie przyniosło żadnych pozytywnych rezultatów. Włosy wyglądają gorzej niż po byle drogeryjnym szamponie.

Nie lubię tak ostro się wypowiadać ale muszę - inaczej sumienie by mnie gryzło.
Koszmarna rzecz, nie polecam.

Używam tego produktu od: męczyłam 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 300 ml