Vinoterapia, Krem na dzień

Vinoterapia, Krem na dzień

Specjalnie opracowany skład kremu na dzień zapewnia natychmiastowe wchłonięcie substancji czynnych, aktywnie wygładza zmarszczki, ujędrnia, czyni skórę świeżą i elastyczną. Polecany również do cery naczynkowej. Krem wzbogacony unikalnymi bioaktywnymi składnikami przeciwzmarszczkowymi: SEPIVINOL - ekstrakt z czerwonego wina, bogate źródło naturalnych polifenoli, wykazuje unikatowe, silne działanie antyrodnikowe, chroni skórę przed zbyt wczesnym starzeniem i agresją zanieczyszczonego środowiska, działa detoksykująco, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przywraca młodzieńczy koloryt skóry; VENUCEANE - ekstrakt termalny, chroni skórę przed ujemnym wpływem środowiska, regeneruje komórki uszkodzone na skutek promieniowania UV; FILTRY UV , które chronią skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Nic specjalnego

Krem ma dosyć gestą, ciężkawą konsystencję, liliowy kolor. Dziwny jakby cytrynowy zapach, ale nie podobał mi się. Dosyć szybko się wchłania, ale równocześnie pozostawia na twarzy lepki film, który u mnie powodował uczucie dyskomfortu. Cały czas miałam wrażenie,że mam coś na twarzy i że krem zapycha mi pory. Przez to nie mogłam go uzywać, więc trudno mi napisać o jakichkolwiek spektakularnych zmianach na mojej twarzy gdybym uzywała go regularnie. A tak skończył jako krem do stóp. Nie podoba mi się też opakowanie - brzydki toporny słoiczek.