Vinoterapia, Krem na noc

Vinoterapia, Krem na noc

Bogata formuła przeciwzmarszczkowego kremu na noc intensywnie odżywia skórę, wzmacnia ją i regeneruje podczas nocnego odpoczynku. Zawiera: SEPIVINOL, czyli ekstrakt z czerwonego wina, który jako bogate źródło naturalnych polifenoli, wykazuje silne działanie antyrodnkowe, chroni skórę przed zbyt wczesnym starzeniem i agresją zanieczyszczonego środowiska, wykazuje działanie detoksykujące, stymuluje odbudowę kolagenu i elstyny oraz przywraca młodzieńczy wygląd skóry; EKSTRAKT Z LILLI WODNEJ, który łagodzi, koi, dotlenia i odstresowuje skórę; MIOKROPROTEINY PSZENICY I WITAMINA E odpowiedzialne za odbudowę i wzmocnienie skóry oraz spłycają i wygładzają zmarszczki. Polecany również dla cery naczynkowej.

Systematyczne stosowanie kremu na noc z serii Vinoterapia pozwoli uzyskać skórę gładką, odżywioną, wyraźnie napiętą, zrelaksowaną i przygotowaną do kolejnego aktywnego dnia.

Cena: 14 zł / 50 ml

Odżywienie bezproblemowej cery

Krem zamknięty jest w dość eleganckim opakowaniu. Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach i raczej gęstą konsystencję, która jednak nie sprawia kłopotu przy rozprowadzaniu. Mam cerę mieszaną, bez zmarszczek i dla mnie ten krem jest dobry. Stosuję go na noc, na twarz i szyję. Po nałożeniu kremu cera jest lekko nawilżona i miękka, jakby aksamitna. Krem nie pozostawia tłustej warstewki, wchłania się stopniowo ale w całości. Nie zapycha porów skóry. Myślę, że dla suchej cery, wymagającej porządnego odżywienia, ten krem będzie za lekki, ale polecam go wszystkim osobom z normalną czy mieszaną cerą, które dbają o właściwą pielęgnację przeciwzmarszczkową.
Ja na razie ponownie go nie kupię, ale tylko dlatego, że lubię wypróbowywać nowe produkty.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

kiepski

Krem ma jasnoliliowy kolorek, dość gęstą konsystencję, deliaktnie pachnie cytrusami. I to sa chyba jedyne zalety tego kosmetyku. Zdecydowanie za mało nawilżą i odżywia skórę- po nałożeniu w bardzo nieprzyjemny sposób ściąga skórę, nawet próby nałożenia większej ilości nic nie dają. Rano moja twarz była sucha jak pieprz i szczypała . Nie polecam !