I Heart Makeup, Death By Chocolate, Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do oczu)

I Heart Makeup, Death By Chocolate, Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do oczu)

Sprawdź ceny produktu

Makeup Revolution Death By Chocolate Eyeshadow Palette to profesjonana paleta 16 cieni do powiek w kuszących, czekoladowych odcieniach. Zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Cienie Death By Chocolate Makeup Revolution są idealne do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

W sumie jest ok

Kilka cieni w tej paletce, a szczególnie brązy matowe są bardzo specyficzne. Jeśli nalozy się je na "normalnie zapoudrowana powiekę to plama gwarantowana!!! Jeśli przypudrujesz powiekę mocniej to cień trzyma się słabo.... to są mankamenty tej paletki. Trzeba umieć z tymi matami pracować.

Fajny pigment za niską cenę

Paletki w tej serii pozytywnie zaskakuja. Ta ma fajna kolorystyke do dziennych i neutralnych makijazy. Kolory są ładne, dobrze sie je aplikuje i rozciera na powowiece. Bez problemu utrzymuja sie cały dzień, Oapkowanie jest ładne z duzym lusterkiem wiec bedzie super na wyjazdy .

Cena a jakość

Paleta jest niedroga, posiada 16 cieni - w tym duży cień bazowy oraz przyjemy zapach. Cienie błyszczące niestety mają mało zróżnicowaną kolorystykę, przez co na oku ciężko je odróżnić.

Przyzwwoita jak za tą cenę

Paletka idealna do "bezpiecznych " makijaży,ale w razie czego można z nią też bardziej zaszaleć. O czym warto na wstępie wspomnieć to fakt, że paletka pachnie czekoladą ( a przynajmniej pachniała rok temu gdy ją dostałam). W paletce znajdują się zarówno maty jak i błyski.Pigmentację cieni oceniam na całkiem dobrą jak na tą półkę cenową. Myślę,że to idealna paletka dla kogoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem. Mamy to jasny cień do podkreślenia łuku brwiowego, brązy którymi zbudujemy kształt powieki, błyski za pomocą , których dodamy makijażowi błyskotkę oraz kolor czarny, który jest ważną rzeczą w paletkach tego typu. Podsumowując, paletka jest naprawdę godna polecenia dla początkujących lub osób, które lubią mieć więcej za mniej.

Rewelacja!!!

Długo zastanawiałam się nad tymi cieniami, ponieważ cały czas używałam inglota. Przyzwyczaiłam się do dobrej pigmentacji i łatwego blendowania. Pożyczyłam od koleżanki jej paletę aby móc je przetestować. Okazały się świetne utrzymują się cały dzień na bazie HEAN. Nie testowałam ich bez bazy ale podejrzewam ,że też jest ok.

Uwielbiam

Czekoladek do makijażu chyba nie trzeba przedstawiać.Świetne jakościowo cienie o kremowej konsystencji, bardzo przyjemne i łatwe w użytkowaniu. Świetnie się ze sobą łączą, idealne dla początkujących.Trwałe już są nieźle same w sobie, a z bazą zostają na miejscu cały dzień. Paletka ma bardzo solidne opakowanie z dużym lusterkiem i dwustronnym aplikatorem. Przetrwały lot w walizce bez problemu. Cienie pięknie pachną czekoladą, uwielbiam ten zapach.Wybrałam paletkę Death by chocolate bo od razu się w niej zakochałam ze względu na uniwersalne kolory, szarości i brązy które uwielbiam. Jest to też jedna z niewielu (jeśli nawet nie jedyna) czekoladka w której jest czarny cień będący u mnie podstawą ???? W palecie są zarówno kolory bazowe, matowe i brokatowe. Można nimi wyczarować wiele makijaży, dziennych lekkich jak i mocniejszych wieczorowych. Paletkę kupiłam za 32zł. Jest w niej 16 cieni więc wychodzi po 2zł za cień. Biorąc pod uwagę całokształt i jakość paletki myślę, że to na prawdę nie dużo i jak najbardziej są tego warte.

Niezła paletka

O czekoladowych paletkach słyszała chyba każda dziewczyna interesująca się choć trochę makijażem. Bardzo długo zastanawiałam się, który z wariantów wybrać i zdecydowałam się na Death By Chocolate, ze względu na gamę kolorystyczną cieni. Paletka ma bardzo ładne opakowanie i duże, wygodne lusterko. Dołączony aplikator do niczego się nie nadaje, ale to standard i ja zawsze używam swoich pędzli. Cienie są bardzo ładne, nie pylą zbytnio, łatwo się blendują, chociaż pigmentacja jasnych kolorów mogłaby być bardziej intensywna. Generalnie jest to całkiem dobry produkt, którym trudno zrobić sobie krzywdę, łatwo dostępny i w dobrej cenie. Myślę, że świetnie nadaje się dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem, a bardziej zaawansowane dziewczyny mogą wydobyć z niej spory potencjał.

Mieszane uczucia

Kolorystycznie świetnie dobrana paleta wykonana dość solidnie. Ma duże lusterko. Zapach...taki sobie. Nie przeszkadza mi. Cienie foliowe nakładane na mokro są super i długo się utrzymują, natomiast mam problem z matami. Pigment ok ale im ciemniejszy kolor tym gorsze plamy powstają. Wygląda to nieestetycznie. Zmieniałam bazy pod cienie by mieć jakieś odniesienie. Próbowałam nakładać je na różne sposoby i nigdy nie byłam zadowolona. Najsłabiej wypada fiolet. Ogółem mam mieszane uczucia co do tej palety. Niby fajna bo nadaje się do wykonania dziennych makijaży jak i wieczorowych. Youtuberki zachwalały, ale coś mi w niej jednak nie pasuje. Nie wiem...może trafiłam taki egzemplarz.

Czekoladowa miłość!

Paletka jest naprawdę użytkowa! Cienie są super jakości, nie sypią się jakoś zbytnio. Fajnie się blendują, nie zostawiają plam. Cienie błyszczące jak dla mnie mogłyby być bardziej intensywne, ale dają radę. Paletka jest dobrej jakości, super że ma lusterko. Ma klasyczny beżowy cień i wiele odcieni brązu. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dzięki niej można stworzyć zarówno delikatne dzienne makijaże, jak i bardziej intensywne- wieczorowe.
Paletkę mam od ponad roku, nic się z nią nie dzieje, plastik jest wysokiej jakości.

Kompletna, spójna paleta

To była moja pierwsza paletka z "czekoladek". Długo zastanawiałam się, którą wybrać, ale ostatecznie wybór padł właśnie na tę i nie żałuję. Paleta jest bardzo spójna kompozycyjnie. Nie ma tam żadnego przypadkowego cienia, który nie pasowałby do reszty. Stworzona raczej do ciemniejszych makijaży w chłodniejszej tonacji, ale myślę, że da się z nią zrobić także delikatniejszy makijaż. Cienie są świetnej jakości, zarówno matowe, jak i błyszczące. Tak udany zakup zachęcił mnie do testowania kolejnych paletek z tej serii.
Cienie mają delikatny czekoladowy zapach, ale jest to raczej wyrobu czekoladopodobnego niż prawdziwego kakao. Zapach nie działa jednak na niekorzyść palety.
Lubię gdy cienie są podpisane i mają swoje nazwy. Tak jest i w tej palecie. Wolałabym jednak, żeby nazwy były pod cieniami, a nie dodatkowej folijce.

I <3

Świetna paleta pięknych cieni, dzięki którym można wykonać wielokompozycyjny makijaż, dzięki czemu wiemy, że jest praktyczna. Mamy bazowy matowy cień, maty i błyski. Błyszczące cienie uwielbiam nakładać palcem, gdyż tworzy się wtedy fajny efekt, taki foliowy :) Bardzo ładnie napigmentowane cienie, oprócz tego fioletu, pod czarnym cieniem, gdyż ten tworzy u mnie plamy. Reszta jest po prostu super zarówno w pigmentacji jak i konsystencji. Dzięki tak ładnej kompozycji cieni można stworzyć i klasyczny nudziakowy makijaż oczu, jak i smoky eyes. Z blendowaniem cieni również nie mam problemu. Mam tylko tę jedną czekoladkę, jednakże chętnie sięgnę po więcej, bo moim zdaniem naprawdę warto!:)

Chocolate love

Nie byłam przekonana co do tej paletki... Do chwili zakupu miałam różne przemyślenia. Czy jest warta ceny? Ale obawy się nie potwierdziły ma cudna pigmentację, ślicznie pachnie i wygląda.