I Heart Makeup, Death By Chocolate, Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do oczu)

I Heart Makeup, Death By Chocolate, Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do oczu)

Makeup Revolution Death By Chocolate Eyeshadow Palette to profesjonana paleta 16 cieni do powiek w kuszących, czekoladowych odcieniach. Zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Cienie Death By Chocolate Makeup Revolution są idealne do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Niezła paletka

O czekoladowych paletkach słyszała chyba każda dziewczyna interesująca się choć trochę makijażem. Bardzo długo zastanawiałam się, który z wariantów wybrać i zdecydowałam się na Death By Chocolate, ze względu na gamę kolorystyczną cieni. Paletka ma bardzo ładne opakowanie i duże, wygodne lusterko. Dołączony aplikator do niczego się nie nadaje, ale to standard i ja zawsze używam swoich pędzli. Cienie są bardzo ładne, nie pylą zbytnio, łatwo się blendują, chociaż pigmentacja jasnych kolorów mogłaby być bardziej intensywna. Generalnie jest to całkiem dobry produkt, którym trudno zrobić sobie krzywdę, łatwo dostępny i w dobrej cenie. Myślę, że świetnie nadaje się dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem, a bardziej zaawansowane dziewczyny mogą wydobyć z niej spory potencjał.

Mieszane uczucia

Kolorystycznie świetnie dobrana paleta wykonana dość solidnie. Ma duże lusterko. Zapach...taki sobie. Nie przeszkadza mi. Cienie foliowe nakładane na mokro są super i długo się utrzymują, natomiast mam problem z matami. Pigment ok ale im ciemniejszy kolor tym gorsze plamy powstają. Wygląda to nieestetycznie. Zmieniałam bazy pod cienie by mieć jakieś odniesienie. Próbowałam nakładać je na różne sposoby i nigdy nie byłam zadowolona. Najsłabiej wypada fiolet. Ogółem mam mieszane uczucia co do tej palety. Niby fajna bo nadaje się do wykonania dziennych makijaży jak i wieczorowych. Youtuberki zachwalały, ale coś mi w niej jednak nie pasuje. Nie wiem...może trafiłam taki egzemplarz.

Czekoladowa miłość!

Paletka jest naprawdę użytkowa! Cienie są super jakości, nie sypią się jakoś zbytnio. Fajnie się blendują, nie zostawiają plam. Cienie błyszczące jak dla mnie mogłyby być bardziej intensywne, ale dają radę. Paletka jest dobrej jakości, super że ma lusterko. Ma klasyczny beżowy cień i wiele odcieni brązu. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dzięki niej można stworzyć zarówno delikatne dzienne makijaże, jak i bardziej intensywne- wieczorowe.
Paletkę mam od ponad roku, nic się z nią nie dzieje, plastik jest wysokiej jakości.

Kompletna, spójna paleta

To była moja pierwsza paletka z "czekoladek". Długo zastanawiałam się, którą wybrać, ale ostatecznie wybór padł właśnie na tę i nie żałuję. Paleta jest bardzo spójna kompozycyjnie. Nie ma tam żadnego przypadkowego cienia, który nie pasowałby do reszty. Stworzona raczej do ciemniejszych makijaży w chłodniejszej tonacji, ale myślę, że da się z nią zrobić także delikatniejszy makijaż. Cienie są świetnej jakości, zarówno matowe, jak i błyszczące. Tak udany zakup zachęcił mnie do testowania kolejnych paletek z tej serii.
Cienie mają delikatny czekoladowy zapach, ale jest to raczej wyrobu czekoladopodobnego niż prawdziwego kakao. Zapach nie działa jednak na niekorzyść palety.
Lubię gdy cienie są podpisane i mają swoje nazwy. Tak jest i w tej palecie. Wolałabym jednak, żeby nazwy były pod cieniami, a nie dodatkowej folijce.

I <3

Świetna paleta pięknych cieni, dzięki którym można wykonać wielokompozycyjny makijaż, dzięki czemu wiemy, że jest praktyczna. Mamy bazowy matowy cień, maty i błyski. Błyszczące cienie uwielbiam nakładać palcem, gdyż tworzy się wtedy fajny efekt, taki foliowy :) Bardzo ładnie napigmentowane cienie, oprócz tego fioletu, pod czarnym cieniem, gdyż ten tworzy u mnie plamy. Reszta jest po prostu super zarówno w pigmentacji jak i konsystencji. Dzięki tak ładnej kompozycji cieni można stworzyć i klasyczny nudziakowy makijaż oczu, jak i smoky eyes. Z blendowaniem cieni również nie mam problemu. Mam tylko tę jedną czekoladkę, jednakże chętnie sięgnę po więcej, bo moim zdaniem naprawdę warto!:)

Chocolate love

Nie byłam przekonana co do tej paletki... Do chwili zakupu miałam różne przemyślenia. Czy jest warta ceny? Ale obawy się nie potwierdziły ma cudna pigmentację, ślicznie pachnie i wygląda.

Fajna

Cena przystępna i paletka całkiem dobra. Z cieniami dobrze się pracuje, mają dobrą pigmentację no i ładny zapach. Nie oczekuje zbyt wiele od niej ale z chęcią sięgnę po inne czekoladki.

Czekoladka :

Kupiłam ją kiedyś za grosze w Rossmannie i to był strzał w 10! Oryginalne opakowanie przypominające tabliczkę czekolady. W środku duże lustro, które przydaje się np. podczas podróży. Cienie pachną czekoladą. Wszystkie są w tonacji beżów i brązów. Znajdują się tam matowe jak i foliowe cienie, dzięki którym możemy stworzyć dzienny jak i wieczorowy makijaż. W środku pędzelek pacynka, osobiście nie używam go do nakładania cieni ale gdy tusz odbije mi się na powiece świetnie sprawdza się do ,,wytarcia" tej wtopy! :D Za tę cenę rewelacja. Polecam! :)

Paleta Makeup Revolution

Cieni używam od 1.5 roku. Mogę powiedzieć że nie spodziewałam się przy zakupie tak fantastycznych cieni. Po pierwsze utrzymują się cały dzień(oczywiście na bazie), po drugie gamma kolorów dla osób lubiących beże i brązy jest bardzo atrakcyjna, po trzecie cena. Polecam

Godna polecenia

Była to moja pierwsza paletka z paletek revolution, i jestem jak najbardziej zadowolona. Kolory w paletce tej raczej są stonowane ale dobrze na pigmentowane. Opakowanie jest dość solidne, a wnętrze paletki pachnie delikatnie czekoladą.

Szał!

Obserwuje tę firmę od dłuższego czasu i muszę przyznać ,że robi bardzo duże postępy ! Paletki czekoladki są absolutnym hitem . Death by chocolate ma doskonałą pigmentację , super się blenduje i kosztuje bardzo mało ! Porównywalna jest do cieni z wyższej półki ! Doskonale się nada dla ciemnych karnacji do makijaży dziennych jak i wieczorowych .

Hit

Moja pierwsza czekoladka z MUR. Musze przyznać,że się nie zawiodłam. To bardzo dobry produkt,posiada wszystko,co potrzeba. W dodatku bardzo wydajna.Absolutny hit.