I Heart Makeup, Death By Chocolate, Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do oczu)

I Heart Makeup, Death By Chocolate, Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do oczu)

Makeup Revolution Death By Chocolate Eyeshadow Palette to profesjonana paleta 16 cieni do powiek w kuszących, czekoladowych odcieniach. Zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Cienie Death By Chocolate Makeup Revolution są idealne do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Okej, ale bez rewelacji

Trochę dziwi mnie tak wysoka recenzja produktu. Jasne - nie ma co oczekiwać od palety za 40 zł wysokopółkowej jakości, ale 4.6/5 to to na pewno nie jest.
Intensywność ok, blendowanie ok, trwałość ok. Ale szału zdecydowanie nie ma. Polecam za to nowsze czekoladki MUR (czyli te od Chocolate Rose Gold) - ich jakość jest już dużo lepsza.

Dla mnie hit

Paletka naprawdę warta uwagi. Posiada przepiękne kolory z dość mocną pigmentacją. Cienie znakomicie się ze sobą blendują. Za jej pomocą można wyczarować naprawdę zmysłowy makijaż wieczorowy, jak i zwykły codzienny z racji tego, że posiada zarówno cienie matowe jak i połyskujące.
Jedyny minus jaki zauważam to wytrzymałość opakowania - moje lusterko postanowiło się odłączyć od reszty :( Ale za to ma ładny design.
Dużym plusem jest wielkość lusterka - wykonuję w nim makijaż całej twarzy,

CZEKOLADA!

Mam już dwie takie paletki i wciąż pragnę więcej. Kolory są świetnie dobrane, jakość CUDOWNA, każdy cień gra z innym fantastycznie jak w jednym wielkim mechanizmie. Wiem - podróbki znanej marki. Jednak uważam za nieetyczne wydawanie na paletę cieni 200 zł, kiedy można wydać 30 zł i mieć równie dobrą jakość.

Koffam

Jeden z moich ukochanych. Mam już wszystkie dostępne czekolady. Ta jest świetna pod każdym względem. Kolorystycznie, jakościowo idealna. Uwielbiam. Pigmentacja jak dla mnie super.

czekoladka

Moja pierwsza paletka z I<3makeup jaką kupiłam- Death by chocolate. Znajduje się w niej 16 cieni matowych i błyszczących, dzięki którym można stworzyć makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy. Cienie nie osypują się, fajnie się blendują, pigmentacja też jest bardzo dobra. Trwałość też jest zadowalająca. Przepiękne, solidne opakowanie stylizowane na czekoladkę. Fajnie że w środku znajduje się tak duże lusterko, idealna paletka podczas wyjazdów.

Pozytywnie

Porównując do większości cieni w podobnej cenie wypada naprawdę dobrze. Wg mnie są wystarczająco napigmentowane. Do codziennego makijażu w sam raz. Nie zauważyłam aby obsypywały się bardziej niż cienie z wyższej półki. Kolory to już kwestia gustu. Wersji kolorystycznych palety jest kilka, są fajnie dobrane, więc można wybierać.

czekoladowe cudo

Nie mogłam się doczekać aż ta cudowna czekoladka do mnie dotrze i będę mogła ją przetestować. Najbardziej zachęciło mnie chyba opakowanie i kolorystyka, zaczęłam szperać, czytać opinie i zamówiłam bez wahania.

Bez wielkiego wow

Paletkę dostałam w prezencie. Ogólnie jestem nią rozczarowana. Kolorystyka paletki jest ok, natomiast pigmentacja jak dla mnie bardzo słaba. Konsystencja cieni jest ok, cienie jednak bardzo się osypują. Trwałość cieni też jest ok, chociaż trzeba się sporo namachać, żeby efekt był zadowalający.
Największym plusem jest dla mnie wygląd opakowania oraz spore lusterko. Cena myślę, że ciut za wysoka.

Rozczarowanie ...

Paletka na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie. Paletka jest solidnie wykonana i niedroga.
Niestety cienie mają słabą pigmentację i wiele z nich jest do siebie podobna.
Są dość kłopotliwe przy aplikacji - w czasie rozcierania kolor znika, a kolory ze sobą zlewają się, ponieważ są tyle zbliżone do siebie. Podczas łączenia ich na oku wyglądają jak właściwie jeden cień. Cienie bardzo osypują się, szczególnie te brokatowe. Myślę, że będzie to fajna opcja dla początkujących, chociaż nie jestem tego pewna.

Jedna z moich ulubionych

Długo nie mogłam się przekonać do ciepłych kolorów na powiekach, dlatego częściej decydowałam się na odcienie chłodne lub neutralne. I takim sposobem trafiła w moje ręce paletka I Heart Makeup Death by Chocolate. Bardzo spodobała mi się kolorystyka tej paletki, chłodne brązy są moimi ulubionymi, wszystkie cienie mnie ujęły, poza jednym, fioletem. Ten cień nakładany na sucho czy to na mokro niestety wygląda u mnie tak samo, czyli kiepsko. Nie jestem w stanie wykrzesać z niego 100% jego możliwości. Cienie się delikatnie osypują, ładnie się rozcierają, jednak przy dłuższym rozcieraniu tracą gdzieś pigment, jednak krycie można budować. Uważam że jak za te pieniądze to paletka jest warta uwagi. Opakowanie piękne, solidne, z lusterkiem w środku, też dobrej jakości. Trwałość cieni też jest przyzwoita, mam bardzo tłuste powieki i pomimo stosowania różnych baz zazwyczaj mam problem z trwałością cieni, tak te wypadają pod tym względem porządnie. Bardzo polecam!

Jedna z dwóch ulubionych.

Z ta paletką przeszłam nie mało - od nienawiści, do miłości i tak w kółko. Dotyczyło to głównie kolorów, ale w kocu stwierdziłam, ze nie pomacam to się nie dowiem. Finalnie - kochamy się. :D

Bardzo mi się spodobała kolorystyka, chyba jedyna paletka , w której występują zimne srebrno - szaro - stalowe kolory i tym mnie głównie do siebie przyciągnęła. Aktualnie mam swój ulubiony set kolorów i jest on wydłubany zdecydowanie najmocniej, mogłabym używać tych kolorów do końca życia! Ale daje spore pole do popisu jeśli chce się z niej coś wykrzesać.

Coś o jakości - jak na ta cenę, dla mnie super! Sama paletka jest bardzo ładna - wykonana na wzór czekolady, ma duże lusterko z którego bardzo wygodnie się korzysta i mały fajny dodatek - zapach, bardzo lubię ten czekoladowo-podobny zapach, który jest dobrze wyczuwalny.
Cienie są dobrze napigmentowane, łatwo się blendują. Dla podbicia koloru i lepszej trwałości zazwyczaj używam bazy, ale bez niej tez jako tako dają sobie radę. Nie osypują się, nie pylą, są wydajne, a sama trwałość jest mimo wszystko bardzo w porządku.

Dodatkowy plusik oczywiście za cenę i dostępność - można ją dostać i stacjonarnie i prawie w każdej drogerii internetowej.
Czekoladek mam 4, gdybym miała wybrać mniej - byłaby to na pewno ta i czarna. <3

Fantastyczna

Paletka jest rewelacyjna .Opakowanie solidne ,trwałe a w środku 16 ślicznych cieni w odcieniach beżu , brązu ,złota , srebra .Można je dowolnie ze sobą łączyć ,tworząc własne zestawy na dzień lub wieczór .Cienie są trwałe , łatwo się je nakłada ,nie osypują się.