Bielenda, Vinoterapia, Krem pod oczy

Bielenda, Vinoterapia, Krem pod oczy

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy wygładza, napina i wzmacnia skórę. Jego delikatna konsystencja zapewnia szybkie wchłonięcie substancji aktywnych bez pozostawiania tłustego filmu. Zawiera SEPIVINOL - ekstrakt z czerwonego wina, który wykazuje działanie silnie detoksykujące, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przywraca młodzieńczy koloryt skóry. Dodatkowo preparat zawiera OLEJEK BABASSU, który nawilża, zmiękcza i odżywia skórę, odbudowuje naturalną barierę lipidową naskórka, przyspiesza proces odnowy komórkowej; PROTEINY MLECZNE, które napinają i wygładzają skórę wokół oczu, poprawiają jej elastyczność. Efekt użycia kremu pod oczy z serii Vinoterapia to widoczna redukcja zmarszczek, obrzęków i cieni pod oczami.

dobry

calkiem dobry produkt, z zaznaczeniem, ze raczek dla kategorii wiekowej >25. nawilza wystrczajaco, nie czuje po nim przesuszenia. poczatkowo ewentualne migracje do oka powodowaly lekkie lzawienie (ale nie pieczenie), po ok tygodniu problem zniknal, krem zaczal byc "kompatybilny" z soczewkami. kurzych lapek nie mam ale z drobnymi zmarszczkami pod oczami (wynikajacymi albo z przeszuszenia albo z mruzenia oczu) sobie radzi.
jak na krem pod oczy malo wydajny, ale mi to nie przeszkadza- mam mini obsesje na punkcie "przydatnosci do spozycia" produktow uzywanych pod oczy, a poza tym przy takiej cenie wydajnosc nie stanowi problemu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Krem dla niewymagających oczu

Krem zamknięty jest w smukłej, eleganckiej tubce. To duży plus. Ma bardzo delikatny zapach i jest łatwy w aplikacji, ponieważ jego konsystencja nie jest gęsta. Zgodnie z obietnicami producenta po nałożeniu skóra wygląda na wygładzoną i leciutko napiętą. Jest odżywiona i nawilżona. Krem ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
Ale dlaczego tylko 3 gwiazdki? Dlatego, że w moim kremie zdarzały się jakieś mikrogrudki. Na początku myślałam, że to może ja mam jakieś pozostałości na rękach - niestety - znajdowały się one w kremie. Nie były jakieś ostre, ale to nie jest typowe dla kremu pod oczy, dopiero co wyprodukowanego. Cóż takie rzeczy się zdarzają, ale trzeba na nie zwracać uwagę.
Cena jest niewysoka i jeśli ktoś potrzebuje kremu pod oczy tylko dla codziennej pielęgnacji skóry, to polecam ten kosmetyk. Ale dla osób mających suchą skórę pod oczami, wyraźne zmarszczki czy inne większe problemy - będzie niewystarczający.
Ja natomiast nie kupię go, ponieważ lubię stosować ciągle coś nowego.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Raczej nie

Kremik sam w sobie nie jest zly: ma lekka konsystencje, nawilza w wystarczajacym stopniu, pachnie znosnie, opakowanie jest higieniczne Mogloby sie wydawac, ze nie ma sie do czego przyczepic i zapewne by tak bylo, gdyby krem nie mial za zadania redukowac zmarszczek. Moich zmarszczek mimicznych nie splycil wcale (tudziez nie dal efektu optycznego zludzenia wyprasowania tych nieszczesnych 'zagniecen'), stad moja niska ocena (a szukanie idealnego kremu trwa...).

Kosmetyczka roku 2017

Miłe zaskoczenie

Pomimo,że nigdy nie byłam fanką kosmetyków Bielendy, ten krem kupiłam z uwagi na ciekawy skład i niewysoką cenę. Krem ma lekką konsystencję, delikatnie jakby kwiatowo pachnie, bardzo łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Znakomicie nawilża, wygładza skórę. Mnie spodobał się do tego stopnia,że postanowiłam kupić sobie inne kosmetyki z tej serii. Bardzo polecam.