Matrix, Oil Wonders, Indian Amla, Strengthening Oil (Olejek wzmacniający do włosów)

Zapewnia do 4x mocniejsze włosy. Olejek Indie wzmacnia kruche, uwrażliwione włosy odbudowując je. Dodaje im miękkości i blasku. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów.

Do ochrony końcówek

Zamówiłam ten olejek przy okazji zakupów w internecie. Używam go w celu zabezpieczania końcówek wlosow po myciu. Ma lejąca olejkiem konsystencje i przyjemny nieco orientalny zapach. Fajnie dociaza włosy i zapobiega puszeniu. Ogromny plus za wielka pojemność. Nakładam tylko kropelkę która jest wystarczająca żeby pokryć końce wlosow.

cudowny

Olejek to jeden z tych elementów pielęgnacji włosów , która dla mnie jest obowiązkowa. Ten konkretny poleciła mi pracownica hurtowni fryzjerskiej mówiąc , że chociaż producent informuje by dodawać sobie pare kropli do szamponu czy odżywki można go z powodzeniem stosować solo jako końcowy element pielęgnacji zaraz po umyciu włosów przed czesaniem i tak też ja go stosuje i z efektów jestem bardzo zadowolona

Olejek zamknięty w twardej plastikowej butli- na samym początku byłam przekonana , że to szkło :) Bardzo ładna szata graficzna opakowania , lekko orientalna. Naklejka jak na razie ( 5 tygodni stosowania) nie odkleiła się , zatyczka nie pękła. Atomizer działa bez zarzutu

Nie jest to olejek płynny który rozprowadza się mgiełką po włosach. To typowy średnio gęsty olejek o pięknym zapachu. Czysty kardamon z dużą domieszką przyprawy do pierników. Zapach na moich włosach wyczuwam około 5 godzin- możliwe , że dzieje się tak dlatego bo używam wielu produktów do pielęgnacji włosów

Po zastosowaniu olejku nie mam najmniejszego problemu z rozczesaniem włosów. Wyschnięte są bardzo miękkie , dobrze dociążone i sypkie. Przy dłuższym regularnym stosowaniu zauważyłam leciutkie wygładzenie włosów- nie są co prawda proste jak druty , tak bym nie musiała już korzystać z prostownicy cały proces idzie jednak szybciej. Włosy są błyszczące , mniej się łamią, są idealnie nawilżone bez zbędnego przeciążenia. Nie zbijają się w nieestetyczne strąki , ani nie sprawiają wrażenia '' smętnych''. Wizualnie widze iż wyglądają po prostu na zadbane- od olejku oczekuje by wydobył z włosów miękkość i blask i to dostałam. Jestem bardzo zadowolona.

Nie wywołał u mnie łupieżu czy podrażnień. Produkt naprawdę wydajny , dodatkowo gramatura nie jest wcale mała . Relacja cena- jakość naprawdę super

Można z czystym sercem , pieśnią na ustach i zadbanymi puklami polecić :)

Absolutny hit

Ten olejek uratował życie moich włosów. Kiedyś były dziwnie pofalowane, skręcone, wiecznie napuszone i nijak nie dało się nad nimi zapanować bez przynajmniej godziny z prostownicą. Zaczęłam stosować olejek Matrix po wizycie u mojej fryzjerki, która poleciła mi go. Kupiłam go i mimo, że nie jest najtańszy to obecnie kupię go zawsze i za każdą cenę. Stosuję go na mokre włosy przed rozczesywaniem i dzięki temu staje się to o wiele łatwiejsze. Po wyprostowaniu włosów często używam jeszcze małej kropli aby były gładsze i nie elektryzowały się. Ten kosmetyk okazał się być na prawdę świetny. Po dłuższym i regularnym stosowaniu (już około pół roku) moje włosy zmieniły się diametralnie. Są wygładzone i niemalże proste bez użycia prostownicy a jedynie wysuszeniu suszarką. Nie puszą się i nie elektryzują, a końcówki są zdrowsze przez dłuższy czas. Poza tym olejek obłędnie pachnie i o dziwo nie obciąża włosów mimo swojej tłustej konsystencji. Produkt jest bardzo wydajny, ponieważ nie można nakładać go zbyt dużo, żeby nie obciążać i nie przetłuszczać włosów. Polecam ten produkt każdemu, jak dotąd nie spotkałam tak świetnego kosmetyku do pielęgnacji włosów.

Idealny

Już od dłuższego czasu poszukiwałam idealnego olejku do moich puszących się włosów i w końcu znalazłam idealny przy okazji wizyty u fryzjera po krótkiej rozmowie o włosach i kosmetykach, fryzjer mi go polecił mówiąc że jest świetny i powinnam być zadowolona a tym bardziej że mogłam go zakupić w salonie. Zakupiłam go za 40 zł i nie zamienię go na żaden inny olejek do włosów. Olejek wzmacnia kruche i wrażliwe włosy przy tym je odbudowując. Świetnie nawilża i chroni końcówki. Nie przetłuszcza włosów i ich nie skleja. Jest wygodny w użyciu i bardzo wydajny. Olejek jest dopiero do połowy zużyty a używam już 3 miesiące i nadal spełnia moje oczekiwania. Jestem nic zachwycona. Olejek zawsze nakładam na umyte, mokre włosy od ucha w dół używając tylko 4 pompki, potem je rozczesuję i czekam z 10 minut potem je suszę i układam.

Absolutnie idealny !

Mam bardzo niesforne włosy, więc poszukiwanie dobrego kosmetyku pochłania mnóstwo pieniędzy, czasu, energii i nadziei, że jednak się uda. Włosy mam wysoko porowate, więc bardzo się puszą. Ogólnie robią co zechcą nie zwracając uwagi czy im na to zezwalam.

+ w odpowiedniej proporcji obciąża włosy ( moje włosy
muszą być obciążone, ale nakładam sporo),
+ nie skleja włosów,
+ nie przetłuszcza włosów,
+ świetnie nawilża,
+ chroni końcówki,
+ dobrze się spłukuję,
+ aplikator pozwala na wygodne użycie,
+ jest bardzo wydajny,
+ ma absolutnie CUDOWNY zapach,
+ jak na tak dobry produkt ma przystępną cenę.

Żadnych minusów nie widzę :)

Nakładam na umyte włosy, od ucha w dół. Na ogół zostawiam go na włosach przez około 5 minut, zajmując się innymi sprawami. Następnie spłukuję i delikatnie nakładam pianę z szamponu na resztę włosów po czym spłukuję szampon.

Należy dopasować ilość produktu do długości i grubości włosów, na moje dosyć długie włosy 1-2 pompki to o wiele za mało, więc nakładam z 8 ( w zależności od pogody) :)

Jestem zachwycona, że produkt nadal działa, ponieważ moje włosy szybko się do danego produktu przyzwyczajają i na ogół nowy kosmetyk po paru dniach ląduję na szafce, czekając na nowego właściciela. Olejku używam już czwarty miesiąc, on nadal spełnia swoją funkcję, a ja nie zaprzestaję w poszukiwaniach nowego magicznego produktu by używać na zmianę - tak by moje kochane włoski się nie przyzwyczaiły :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże