Ziaja, Mamma Mia, Ginekologiczny płyn do higieny intymnej

Ziaja, Mamma Mia, Ginekologiczny płyn do higieny intymnej

Sprawdź ceny produktu

Polecany dla kobiet w ciąży i po porodzie
- zachowuje naturalne pH okolic intymnych
- łagodzi oraz zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom
- nie narusza warstwy ochronnej naskórka
- zapewnia uczucie świeżości i komfortu
- pozostawia długotrwały przyjemny zapach

Substancje aktywne: kwas mlekowy, syrop kukurydziany, xylitol, alantoina, prowitamina B5 (D-panthenol)
Hypoalergiczny, bez barwników, delikatnie perfumowany.

Delikatny

Zaczęłam go używać będąc jeszcze w ciąży i sprawdzał się dobrze. Po porodzie potrzebne są naprawdę delikatne płyny do higieny intymnej szczególnie po naturalnym porodzie. Sprawdza się. Nie podrażnia. Ma delikatny zapach. Super dla mam i nie tylko. Opakowanie z pompką wystarcza na długo. Polecam

idealny po porodzie

Świetny żel, bardzo delikatny. Żel idealny w ciąży i po porodzie. Bardzo ładne opakowanie, dość charakterystyczne dla tej marki. I do tego przystępny cenowo.

Nie tylko dla mam

Kupiłam bo ogólnie lubię kosmetyki Ziaja do higieny intymnej. Jak do tej pory jestem dość odporna na interpelacje intymne, tylko raz na jakiś czas mam po depilacji. Wiadomo strefa intymna jest delikatna.
Kupiłam w sklepie z artykułami dla dzieci.
Nigdzie indziej go nie wiedziałam, więc słaba dostępność. Żel nie pieni się, praktycznie bez zapachu. Robi co ma za zadanie robić.
Pąpka bez zarzutu, jest wydajny.
Czego chcieć więcej i cena jest przystępna.
Mapewno kupię jeszcze raz.

Świetny nie tylko dla świeżo upieczonych mam

Co prawda mój szkrab już parę ładnych lat ma, niemniej pozwoliłam sobie przetestować ten płyn do higieny intymnej.
W mojej opinii jest to naprawdę rewelacja. Kupiłam go, kiedy miałam w okolicach intymnych dość duże podrażnienie spowodowane leczeniem antybiotykami i każdy inny żel wysuszał mnie na wiórek, co potęgowało mój dyskomfort.

Naprawdę sprawdził się w kryzysowej sytuacji.

Sam płyn ma formę kremowego żelu, według mnie bez zapachu, a jeśli jakiś ma to mega delikatny, ledwo wyczuwalny. Jest bardzo wydajny, ale się nie pieni podczas mycia. Cena bardzo dobra, jak za kryzysowe pogotowie.

Polecam nie tylko świeżo upieczonym mamom!

Niezły

Bardzo delikatny płyn do higieny intymnej. Używałam go w trakcie ciąży oraz po porodzie . Nie powodował żadnych podrażnień , był bardzo delikatny , wręcz łagodził , zapach bardzo delikatny . Polecam :)

Bardzo dobry płyn

Jeden z trzech produktów do higieny intymnej, który nie powoduje u mnie alergii. Do tego ładnie pachnie i jest wydajny. Polecam każdemu ze skłonnością do podrażnień. Cena również jest zachęcająca, a produkt jest najwyższej jakości.

druga ciąża wielkie schody

Jako, że w pierwszej ciąży byłam bardzo młodziutka nic mi nie doskwierało czułam się świetnie. Teraz to jakaś masakra. Wszystkie kremy pieką, kosmetyki są beznadziejne, mam trądzik jeszcze żel do higieny intymnej musiałam zmienić. Myślałam kupić coś droższego, ale ogólnie co nie kupię czy tanie czy drogie to różnie z tym bywa więc zaczęłam od tego. Jest ok choć nie mam porównania bo nigdy problemów z niczym nie miałam, a teraz jest ich milion. Żel nie podrażnia, nie piecze jest puki co ok.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Uczulił

Ten płyn jako jeden z nielicznych uczulił mnie. Podrażnienie było na tyle dotkliwe, że musiałam leczyć je u ginekologa. Podejrzewam, że to "zasługa" SLS.

Poza tym:

- płyn ma wygodną butelkę z dozownikiem
- dużą pojemność
- nie jest drogi
- produkt polski
- kiedyś był trudnodostępny, głównie w sklepach Ziaja, teraz nie wiem, nie rozglądam się za nim
- delikatny, niedrażniący zapach.

Widzę, że niektórym osobom pasuje, ja omijam go z daleka.

Używam tego produktu od: może miesiąc, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Dobry, ale nie w każdej sytuacji

Próbkę produktu otrzymałam od położnej. Po zużyciu saszetki zdecydowałam się zakupić pełnowymiarowy produkt.

Plus:

- przyjemny zapach
- ładnie się pieni
- nawilża

Minusy:
- przy jakiejkolwiek infekcji w moim przypadku po prostu mnie piekło i nie mogłam go używać

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 1 próbka

Bardzo łagodny

Płyn kupiłam w aptece internetowej. Stacjonarnie go nigdzie nie widziałam.
Używałam w trakcie ciąży, kiedy większośc preparatów do higieny intymnej mnie podrażniała, a żele pod prysznic wywoływały świąd na całym ciele. Taki to był okres.
Płyn ten nie wywołał u mnie żadnych reakcji alergicznych, mimo SLS-ów w składzie. Właśnie za SLS odjęłam pół gwiazdki, jednak sam płyn jest bardzo dobry.
Myje, odświeża, nie podrażnia. Ja nie wymagam od tego typu produktów nic więcej.
Cena też jest bardzo niska, a wydajnośc duża. Butelka wystarczyła mi na 2 miesiące przy używaniu dwa razy dziennie. Polecam.

Używam tego produktu od: od listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno 300ml

po porodzie tak:)

po porodzie naturalnym bałam się nawet octaniseptem psikać na krocze- uwaga-myłam się tylko wodą! obawiałam się pieczenia, mimo,że miałam solidny zapas Tantum Rosa
miałam 2 próbki tego żelu i używałam go ok.3 tyg. po porodzie, kiedy jeszcze niestety długo wypływały ze mnie resztki...
ten płyn:
-nie powoduje pieczenia okolic intymnych,łagodzi, regeneruje i ...ładnie pachnie
POLECAM wszystkim mamom:)
PS.MAMUSIE- nie bójcie się porodu, ból straszny,ale bez przesady-życzę szybkich rozwiązań i zdrowych bobasów:)

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

łagodzi podrażnienia

Kupiłam ten żel, choć nie jestem w okresie okołoporodowym, ale mam problemy z dużą wrażliwością miejsc intymnych.
Kupiłam żel online, stacjonarnie nie widziałam.
Jestem z niego zadowolona, sprawuje się wyraźnie lepiej od zwykłych płynów do higieny intymnej.
Żel ma kolor biały, kremowy, delikatnie i świeżo pachnie, jest dość gęsty. Wygodne opakowanie z pompką. Przede wszystkim łagodzi podrażnienia, sam nie podrażnia, redukuje świąd, nie wysusza, może nawet delikatnie nawilża. Wystarcza na długo.
Na temat składu się nie będę wypowiadać, bo się nie znam, podejrzewam że kwas mlekowy nie musiał być na ostatnim miejscu, ale nie to jest dla mnie najważniejsze.
Najważniejsze dla mnie, że działa tak jak powinien, czyli oprócz mycia robi coś jeszcze, pomaga mi w pielęgnacji miejsc intymnych i utrzymuje je w zdrowiu