Charmine Rose, Aquaderm H2O Miccelar (Nawilżajaca woda micelarna)

Charmine Rose, Aquaderm H2O Miccelar (Nawilżajaca woda micelarna)

Płyn o właściwościach nawilżających do mycia i demakijażu oczu, ust i twarzy. Płyn micelarny to roztwór wodny, którego sferyczne micele doskonale wyłapują i pochłaniają brud, składniki makijażu i nadmiar sebum. Dzięki temu preparat skutecznie usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż, nie naruszając warstwy hydrolipidowej naskórka. Oczyszcza, tonizuje i nawilża. Spłukiwanie preparatu nie jest konieczne.

mieszane uczucia

Na tą wodę namówiła mnie moja kosmetyczka. Na początku byłam zachwycona - żaden inny produkt nie zmywał tak szybko i skutecznie makijażu. Jedynym minusem było to, że okropnie szczypała w oczy. Więc do demakijażu oczu używałam innego produktu. Kiedy przyjrzalam się składowi zrozumiałam, dlaczego jest taka skuteczna - formaldehydy. Niestety, ich początkowa skutecznośc miała swoje skutki uboczne w postaci podrażnienia skóry i pogorszenia się jej wyglądu, co u mnie nastąpiło po kilkunastu dniach stosowania.
Jeżeli ktoś ma niewrażliwą skórę i nie zwraca uwagi na składy będzie zadowolony. Pozostałym nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże