Rimmel, ScandalEyes by Kate (Uniwersalny tusz do rzęs)

Rimmel, ScandalEyes by Kate (Uniwersalny tusz do rzęs)

Zwiększona objętość, podkręcenie i uniesienie, to zapewnia ten nowy tusz. Szczoteczka w kształcie połówki serca. Kształt aplikatora, wręcz dostosowuje się do linii rzęs jednocześnie je rozdzielając. Dociera do najkrótszych w wewnętrznym kąciku oka, podkręca ich środkową część i unosi do góry zewnętrzne rzęsy. Kremowa formuła rozprowadza się gładko i nie pozostawi grudek. Pielęgnacje i nawilżenie zapewni pantenol, elastyczność kolagen, trwałość wosk carnauba. Wyciągi z liści bambusa to z kolei właściwości łagodzące i kojące. Kolejne składniki to oliwa oraz olej z pestek moreli. Pogrubienie zapewniają pudry bawełniane i jedwabne. Ochronę przed wolnymi rodnikami gwarantuje ekstrakt ze storczyka Phalaenopsis Lobii.

Opis producenta to bajka, jakich mało

Tusz kupiłam zachęcona przez panią ekspedientkę. Wkręciła mi kit, że dziewczyny go uwielbiają, a że akurat szukałam czegoś tańszego na wyjazd (nie biorę ze sobą drogich kosmetyków na wypadek zgubienia/konfiskaty na lotnisku), a ten specyfik był w promocji, no to wzięłam. I był to chyba ostatni raz, gdy zaufałam pracownikowi w drogerii.

Zacznijmy od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej i pójdzie to szybciej: opakowanie jest sympatyczne, swoją "baryłkowatością" przypomina kultowe mascary Maybelline i nie do końca wpisuje się w znany mi design Rimmela. Ponadto, jeśli chodzi o działanie, tusz dość widocznie wydłuża rzęsy i jest to jedyna zauważalna przeze mnie zaleta.

Resztę przeanalizujmy, kierując się przeuroczym (i całkowicie nieprawdziwym) opisem producenta:

"Zwiększona objętość, podkręcenie i mega uniesienie, to zapewnia ten nowy tusz"
~ No cóż, zwiększonej objętości to ja nie zauważyłam, chyba że posklejane rzęsy zaliczymy na plus. Tusz ma lepką konsystencję, przez co włoski się zlepiają i za nic nie idzie ich rozczesać.
~ Podkręcenie i mega uniesienie - by rzęsy mogły się podkręcić i unieść, tusz musi mieć lekką konsystencję. Smołowata breja od Rimmela w żaden sposób nie zapewni nam takiego efektu.

"Szczoteczka w kształcie połówki serca to same zalety" oraz "Kształt aplikatora, wręcz anatomicznie dostosowuje się do naturalnej linii rzęs jednocześnie je rozdzielając" i "Dociera do najkrótszych w wewnętrznym kąciku oka, podkręca ich środkową część i unosi do góry zewnętrzne rzęsy"
~ To chyba moje ulubione zdania! Ta szczoteczka to jedno WIELKIE nieporozumienie! Zacznijmy od tego, że jest wprost gigantyczna, przez co precyzyjne nałożenie tuszu jest niemalże niewykonalne. Kilka razy dziabnęłam się w oko, próbując dotrzeć tym olbrzymem do krótszych rzęs w kąciku. Dodatkowo ma jakieś przedziwne igiełki, przypominające szruber - za nic w świecie nie da się tym rozdzielić włosków. No i nie wiem, jak pozostałe użytkowniczki, ale mi ta szczotka w żaden sposób nie kojarzy się z anatomicznym układem moich rzęs - wręcz przeciwnie, jest tak wygibasowata, iż mój nadgarstek musi się wyginać pod dziwnym kątem, bym mogła przypasować ją do rzęs. Zapomnijmy o wytuszowaniu dolnej linii - prędzej sobie oko wydłubiemy, niż dokonamy tego heroicznego wyczynu.

"Już jedno pociągniecie tuszu dale skandaliczne wręcz efekty"
~ Tu się zgadzam. Efekty po pierwszym pociągnięciu są skandaliczne - szczoteczka na czubku gromadzi zbyt dużo tuszu, a w swojej najszerszej części prawie wcale, co prowadzi do tego, że po pierwszym pociągnięciu część rzęs jest pokrytych, a część nie. Ta mascara skutecznie testowała moją cierpliwość, ponieważ osiągnięcie w miarę wyjściowego efektu wymaga wielu poprawek.

Kremowa formuła rozprowadza się gładko i nie pozostawi grudek, jedynie pogrubienie i wydłużenie.
~ Wydłużenie może i owszem. Pogrubienie za nic w świecie. O kremowej formule można pomarzyć, jest lepka, tłusta, skleja rzęsy i wcale łatwo się nie rozprowadza.

"...trwałość wosk carnauba'
~ Po pół dnia zwiedzania w dzień, który wcale do upalnych nie należał, miałam pod oczyma piękne czarno-granatowe podkówki, sprawiające wrażenie, jakby towarzyszące mi osoby znęcały się nade mną przez cały czas trwania urlopu. Odradzam, jeśli nie chcecie, by ktoś posądził Waszych przyjaciół o fizyczne znęcanie się nad Wami.

Podsumowując, tusz jest wielkim nieporozumieniem, za to można się nieźle ubawić, czytając wręcz poetyckie zapewnienia producenta o jego wyjątkowości. I może rzeczywiście ta mascara jest wyjątkowa. Wyjątkowo ZŁA.

(Zdjęcie ukazuje, jak "równomiernie" szczoteczka nabiera tusz...)

JEDNYM słowem PORAŻKA

Kupiłam tusz zaintrygowany szczoteczka. No cud, nowość i rozczarowanie. Już sprawdzając tusz w sklepie widziałam ze jest nie halo...ale to tester, otwierany zamykany tak sobie tłumaczyłam.
Tusz źle się nabiera, na mięciutkiej szczoteczce zostają gluty, nierównomiernie rozłożone gluty. Tusz źle się nakładał, ciężki, nie wysychał. W ciągu dnia zostawiał ślady.
Szczoteczka mięciutka, została do czesania brwi.

Najgorszy jaki miałam

Minusy:
- okropnie wygląda na rzęsach
- trzeba się długo namęczyć żeby to wyglądało nie tak bardzo tragicznie
- strasznie skleja rzęsy i wszędzie się rozmazuje
- szczoteczka nabiera za dużo tuszu i ma dziwny niepraktyczny kształt
- szybko się zużywa, szczególnie wtedy, gdy musimy wycierać szczoteczkę z nadmiaru tuszu
- fatalnie się zmywa
- formuła jest bardzo klejąca i nieprzyjemna
- opakowanie strasznie grube i źle je się trzyma w ręce

Nigdy więcej nie kupię tego tuszu. Po miesiącu przerwy chciałam mu dać drugą szansę, ale nic się nie zmieniło. Oddałam go mamie, ale według niej również nie da się go używać, podwójne NIE!

mój numer 1!

Nie wiem skąd takie negatywne opinie. Szukam go wszędzie gdyż ciężko go już znaleźć, jak dla mnie najlepsza maskara jaką miałam z Rimmela. Szczoteczka wydłuża, pogrubia i rozczesuje. Po niej zawsze mogłam maksymalnie wydłużyć moje rzęsy. Jak dla mnie idealna, na dodatek mam ją już ponad pół roku jak nie dłużej i wciąż nie wyschła i dalej służy.

Szczoteczka?

Ten tusz przyciągnął moją uwagę przedziwną szczoteczką. Musiałam go kupić, żeby przekonać się czy w ogóle umiem się posługiwać czymś takim. I przekonałam się, że nie jest łatwo. Jak już po nastym razie udało mi się opanować sztukę posługiwania się tą spiralka, to okazało się, że tusz wysechł :/ Nie wiem czy każdy tak ma, czy tylko mój tak szybko padł. Tusz ładnie wyciągał i rozdzielał rzęsy, nie odbijał się. Lekko się kruszył po kilku godzinach.

PORAŻKA

Beznadziejny!!
po pierwsze szoteczka jest ciężka w użyciu, jeśli się już nauczymy ją obsługiwać to damy radę,ale......
to jak tusz się po czasie kruszy, skleja rzęsy, i odbija to jest jakieś nieporozumienie!! Na koniec jeszcze musimy go zmyć- to jest dopiero katorga!!

NIGDY WIĘCEJ

tragedia

jakbym się smołą malowała... zmycie go ? traci się więcej czasu niż na pomalowanie się nim, a wszystkim próbowałam.
eeh... szczoteczka może i fajnie unosi i podkręca, ale ogółem ten tusz to jakaś pomyłka

Dziwne, ale dla mnie bardzo dobry :)

Bardzo się zszokowałam widząc ile ten tusz ma negatywnych recenzji... Zwłaszcza, że dla mnie był bardzo dobry i bardzo żałuję, że była to edycja limitowana..
Na początku faktycznie tuszu było za dużo na szczoteczce i nieładnie to wyglądało na rzęsach i trzeba było go zbierać , a dodatkowo szczoteczka sprawiała mi trochę trudności.. :P
Jednak po kilku podejściach nauczyłam się nią posługiwać, tak samo również dozować tusz... No i efekt był dla mnie rewelacyjny! Mocno czarne, długie, grube rzęsy jakich dotąd nie miałam i zero sklejenia ! Ostatnio kupiłam tusz także z Rimmela, który miał bardzo dobre opinie na Wizażu ( taki czerwony Rock Scandaleyes czy coś takiego ) i moim zdaniem w ogóle się nie równa tamtemu..;/ Także jestem bardzo zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami, gdyż ja byłam bardzo z niego zadowolona :)

Bardzo średni

Nie jest może tak tragiczny, jak można przeczytać w innych recenzjach, ale dobry też nie jest. Na pewno więcej go nie kupię i nie kupię też innego tuszu z Rimmel, tak na wszelki wypadek. Dobrze, że kupiłam go na promocji w Rossmanie, a nie w pełnej cenie.

Plusy:
+ dość ładnie wyciąga rzęsy
+ nie skleja i dobrze rozdziela

Minusy:
- absolutny brak pogrubienia
- bardzo szybko zaczyna się rozmazywać
- odbija się

pieniądze wyrzucone w błoto

O tym tuszu nie jestem w stanie napisać ani jednego pozytywnego słowa. Rimmel, niby dobra marka, a wypuścił coś takiego!!! Szczoteczka jest bardzo duża, wygięta ale nie wpływa to na wydłużanie rzęs, pozostawia je w dziwnym kształcie, bardzo ale to bardzo skleja rzęsy, nie da się tego wyczesać, trzeba zmywać cały makijaż a przy porannym stosowaniu to udręka. Szczoteczka cały czas jest ubrudzona ogromną ilością tuszu, musiałam ją cały czas przecierać papierowym ręcznikiem przez co połowa tuszu znalazła się w koszu. Na zewnątrz całe opakowanie się przez to brudzi. Najgorszy tusz jakiego użyłam!

Taki badziew za taką cenę - rzeczywiście SKANDAL!

Tusz nadający się absolutnie do... niczego!
Tusz do rzęs jest dla mnie podstawowym kosmetykiem, Rzadko wychodzę z domu bez umalowanych oczu. Więc kiedy już je maluję, nie chcę, by to, co nakładam na rzęsy "zrobiło mi krzywdę". Ten tusz niestety "krzywdę" robi.
Szczoteczka zbyt duża, jak dla mnie niewygodna i uniemożliwiająca komfortową aplikację. Ponadto nabiera za dużo kosmetyku na raz. Tusz bardzo trudno zmywalny, za to bardzo łatwo rozmazywalny (sic!) Nie cierpię niespodzianek pt. "rozmazane oko", a "dzięki" temu tuszowi zdarzyło mi się kilkukrotnie przyjść rano do pracy z tuszem odbitym, rozmazanym wokół oczu. Bo na przykład deszcz, bo śnieg, bo wiatr... Porażka...
Kupiony w Rossmanie na promocji -49% (na szczęście!) pod wpływem myśli: "Wypróbuję coś nowego!" Z ulgą wrzucę go do kosza, zastępując znacznie tańszym i o niebo lepszym tuszem polskiej firmy. Nie mam ochoty go kończyć i psuć sobie co dzień od rana humoru próbując wykonać makijaż tym badziewiem.
SZCZERZE NIE POLECAM - NIGDY WIĘCEJ!

po prostu... TRAGEDIA!

Podczas promocji w Rossmanie pani namówiła mnie do zakupu tego oto produktu. Chyba nigdy nie wybaczę sobie tego, co uczyniłam dając się jej namówić...
NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ TEJ MASCARY. TO JAKAŚ TRAGEDIA!

- przede wszystkim największym minusem jest to, że BARDZO skleja rzęsy
- fatalnie się zmywa
- pozostawia nitki na rzęsach oraz linii wodnej
- po kilku godzinach rozmazuje się
- w sumie szczoteczkę również można zaliczyć do minusów, ponieważ nie dociera wszędzie
- nie jest wart swojej ceny

Ciężko jest mi dostrzec jakikolwiek plus tego tuszu. Chyba jedynie opakowanie...

Używam tego produktu od: tygodnia