Rodial, Stemcell, Super-Food, Glam Balm Lip (Różany balsam powiększający usta)

Rodial, Stemcell, Super-Food, Glam Balm Lip (Różany balsam powiększający usta)

Rodial Stemcell Super-Food Glam Lip - różany balsam, naturalnie powiększający usta z zawartością komórek macierzystych z liścia róży alpejskiej.
Nowy, ulepszony super-odżywczy balsam z serii GLAM Lip. Teraz z zawartością kompleksu PhytoCellTec składającego się z komórek macierzystych z Róży Alpejskiej działających regenerująco i intensywnie odżywiająco na delikatną skórę ust oraz kwasu hialuronowego podanego w formie najefektywniejszych mikrokapsułek dla natychmiastowego efektu pełnych, gładkich i optycznie powiększonych ust. Składniki takie jak masło shea, olej z nasion dzikiej róży czy ekstrakt z granatu, zaopatrują usta w konieczne witaminy, substancje odżywcze i pobudzają syntezę kolagenu zapewniającego elastyczność i ochronę przed pękaniem ust.
Działanie:
- działa intensywnie regenerująco i mocno nawilżająco, przynosząc ulgę i duży komfort spierzchniętym i suchym ustom
- wypełnia i wygładza drobne zmarszczki występujące w okolicy ust
- naprawia i odnawia suchą skórę poprzez działanie intensywnie nawilżające
- działa ochronnie ze względu na zawartość składników takich jak masło shea czy wosk różany, nie dopuszczając do utraty wody przez skórę ust - w efekcie stają się one miękkie, odżywione i kuszące
- pozostawia na ustach naturalnie wyglądającą, delikatną, różową poświatę

slabiutko

Mialam zbyt duze oczekiwania poniewaz lubie te marke. Opak poreczne choc takie ciut zwykle. W srodku napelnione do polowy, kolor lekko rozowy, miekka zelowo- oleista konsystencja.
Mam naturalnie pelne usta,choc nie tak zauwazalnie jak u Angie Jolie, wiec nie zalezalo mi na efekcie wypelnienia. Jednakze jak to my kobietki mamy, kusi, by może cos tam bylo wiecej ). Po uzyciu kremiku usta maja ladny bardzo delikatny nat rozowy kolor. Choc moja siostra uznala, ze jest przejrzysty na moich wargach. Raczej nie wypelnia, nie mrowi, nawilza ok godz i to wszystko. Nie klei sie, smak lekko mi przeszkadzal, troche jakbym czula wazeline.
Do pielegnacji ust zdecydowanie wole balsam Sisley. Jest bardziej tresciwy tlusty i nie pachnie nachalnie, prawie w ogole go nie czuc. Lepszy jest tez kremik 2w1 z La prairie.

Używam tego produktu od: dwa tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 cale