W7, The Cheek Of It Blush (Róż prasowany)

W7, The Cheek Of It Blush (Róż prasowany)

Wzmacnia blask skóry oraz sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Aksamitna konsystencja łatwo się aplikuje i rozprowadza. Dzięki zawartym składnikom, skóra staje się wygładzona i rozświetlona. Umożliwia stworzenie zdrowych rumieńców. Nie tworzy smug i uczucia ciężkości. Innowacyjna formuła pozwala na stopniowanie efektu krycia. Kosmetyk umieszczono w plastikowym opakowaniu z okienkiem. Róż posiada zwartą konsystencję i dużą gramaturę, dzięki czemu jest bardzo wydajny i ekonomiczny.
Produkt dostępny w 2 odcieniach:perfect pink, baby pink.

polecam

Posiadam dwa kolory: perfect i baby pink. Oba odcienie na mojej twarzy wyglądają chłodno, pasują do mojej karnacji i urody. Pomimo intensywnych odcieni róż wygląda naturalnie.

Trwałość różu jest bardzo dobra- utrzymuje się na twarzy aż do demakijażu.
Kosmetyk jest bardzo dobrze napigmentowany- trzeba uważać przy aplikacji by nie narobić sobie plam. Ja strzepuję z pedzla nadmiar kosmetyku i dopiero wtedy nakładam róz na policzki.
Róż jest bardzo wydajny a opakowanie jest ogromne i chyba nigdy nie uda mi się skończyć tych róży.
Konsystencja kosmetyku jest bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadza na twarzy. Róż się trochę pyli ale nie jest przesadnie suchy.
Polecam. Za taką cenę warto przetestować.

Używam tego produktu od: kilka mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch opakowań