Oriflame, Divine, Antiperspirant 24Hr Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny)

Oriflame, Divine, Antiperspirant 24Hr Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny)

Skuteczna i delikatna ochrona przed poceniem się oraz poczucie komfortu i miękkości. Kulkowy, łatwo się rozprowadza, nie zostawia białych śladów.

Nie pachnie tak samo jak perfumy

Kupiłam kiedyś ten dezodorant w kulce ze względu na zapach , bo lubię perfumy Divine i się rozczarowałam. Zapach nie jest taki sam jak w perfumy, całkowicie inny, brzydki, duszący, chemiczny. Kulka nie chroni przed potem, brak intensywności- słabo pachnie, brudzi ubrania, jak ponownie chciałam użyć kulki to się z niej kruszyło. Do plusów zaliczę ładne małe opakowanie, nie podrażniał, cena, wydajny. Przestałam go używać i pewnie po jakimś czasie wyrzucę kosmetyk, ponieważ brzydko pachnie i nie chroni przed potem.

Nie dla mnie

Plusy:
chroni przed potem
wygodna buteleczka do kosmetyczki

Minusy:
strasznie wysusza skórę

Zapach Divine czuć delikatnie. Nie zużyję do końca, ponieważ zbytnio wysuszył mi już skórę.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

ujdzie w tłoku

Nie używam dezodorantów oriflame ani avon, bo są dla mnie zwyczajnie za słabe. Znalazłam ideał dla siebie wśród produktów aptecznych i tego się trzymam.

Tę kuleczkę dostałam w prezencie i zużyłam w "lżejsze" dni, obawiając się wtopy.

Deo ma przyjemny zapach, ale niestety brudzi ubrania. W ciepłe dni, takie jak teraz chroni przyzwoicie, ale po kilku godzinach niestety znów czuję się nieświeżo.

Zużyłam w miesiąc, opakowanie 50ml. Tak jak pisałam, było to okazjonalne spotkanie, raczej do niego nie powrócę. Jeśli nie macie problemów z poceniem, to można wypróbować.

dość dobry

Dezodorant w kulce ma lekki, kwiatowy zapach, mniej wyczuwalny niż woda, chroni przed przykrym zapachem przeciętnie. Brzegi kulki oblepiają się ze względu na jej mały rozmiar.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam