Precision, Solution Destressante (emulsja łagodząca do cery wrażliwej)

Precision, Solution Destressante (emulsja łagodząca do cery wrażliwej)

Bardzo łagodna, niemalże apteczna, bezzapachowa, świetnie łagodzi podrażnienia. Idealna nawet dla tłustej cery, wchłania się błyskawicznie, matuje i ujednolica cerę. Nie trzeba nawet pudrować twarzy, tak ładnie wygląda. Dla mnie świetny i bardzo wydajny kosmetyk!

Świetna na 5 -

Używałam kilka lat temu i zuzyłam kilka opakowań jako ratunek dla naczynkowej i podrażnionej skóry. Wodnista emulsja która dobrze wchłania sie w skórę pozostawiając białawy, lekko matowy filtr. Doskonale łagodzi w szelkie podraznienia , zaczerwienienia, szczególnie spaloną intensywnym opalaniem skórę. Wyrównuje koloryt. Nie nawilzała ani nie matowała mi twarzy.
Używałam jej przeważnie na noc, pod krem pielęgnacyjny. Po nocy z nią mialam rozjaśnioną i rozluźnioną twarz. Jest superwydajna, 1 opakowanie starczało mi na 5 miesięcy prawie codziennego stosowania.
kilka lat temu był to jeden z nielicznych tego typu preparatów na rynku. Nie kupię jej więcej bo jest bardzo droga a mamy obecnie całą gamę duzo tańszych aptecznych specyfików.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: około 6

Taka sobie

W sumie totalny brak zachwytów. Emulsja ładnie się wchłania, trochę nawilża i w sumie - nic specjalnego ne robi...
Po przeczytanych recenzjach spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów.
A tym bardziej za TAKĄ cenę
Efektowne, acz ... nijakie.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Wspaniała

Co tu dużo pisać... Dobra firma to i produkt dobry. Używałem jej po dosyć inwazyjnych peelingach chemicznych i sprawdziła się świetnie. Podczas gdy wszystkie kremy były za mocne, uczulały i podrażniały, to ta emulsja okazała się niezwykle pomocna. Ładnie nawilża twarz, naprawdę łagodzi podrażnienia, wyrównuje nawet koloryt skóry, która jest po jej zastosowaniu niezwykle miła i delikatna w dotyku, wygląda też lepiej. Jest to emulsja, więc jest bardzo wydajna. Niewielka ilośc pozwala na nasmarowanie całej twarzy. Bardzo ładnie pachnie. To tyle. Osobom, które na nią nie stać mogę polecić w stanach dużego podrażnienia skóry krem Toleriane z La Roche-Posay, ma podobne działanie, jest dobrze tolerowany no i o połowę tańszy. Pozdrawiam wszystkich!

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

rewelacja

to niezwykla rzecz dla wrazliwej lub podraznionej skory, zima po powrocie do domu zawsze mam strasznie zaczerwieniona, piekaca twarz, po uzyciu tego kosmetyku wszystko znika jak reka odjal (a jak sie do tego psikne tonerem Estee Lauder Verite to juz wogole jest super), uzywam go rano i wieczorem w zaleznosci od stanu mojej buzi (i humoru), jest to niezwykle kojaca emulsja, po ktorej twarz staje sie wygladzona, odswiezona, jakby lekko zmatowiona, gladka ... jesli chodzi o nawilzanie to rzeczywiscie jest niewystarczajace, ale tego producent nie obiecuje, wiec to zadna wada (od nawilzania sa kremy nawilzajace), w swoim zakresie kosmetyk sprawdza sie idealnie! mysle, ze latem tez bedzie to jeden z moich absolutnie niezbednych kosmetykowIlość zużytych opakowań: 1

Pomaga

Wchłania się niezwykle szybko - co jest dla mnie ogromnym plusem, nie muszę czekać z nakładaniem kremu właściwego. Łagodzi i matuje, na efekt wyrównania kolorytu musiałam jednak poczekać.

Na mnie nie działa

Niestety nic mi nie pomogła na moją podrażnioną buzię. Owszem, błyskawicznie się wchania, na chwilę ustępuje zaczerwienienie i swędzenie, ale niestety na bardzo krótko... :-(

rewelacja

Dla mnie to rewelacja. Mam suchą cerę , bardzo wrażliwą ze skłonnością do podrażnień i zaczerwienien. Po tej emulsji ( używam jej już jakieś dwa miesiące ) skóra uspokoiła się , jej koloryt się wyrównał a czerwone placki zniknęły i nie pojawiają się nawet podczas upałów. Naprawdę polecam jest bardzo wydajna ( 100 ml) i warto wydać te pieniądze.

Oceniam na 5.00

Zgłosiłam i potwierdzam, że emulsja jest WSPANIAŁA! Mam już całą butelkę 100 ml. Cera jest naprawdę jednolita, gładka, odprężona. Kupiłam ją za 99 zł, więc zapłaciłam tyle, ile za kremy np. Dermiki czy Erisa (bo 50 ml zwykle kosztuje ok. 50 zł, a tu mam 100 ml). Bardzo ważna jest dla mnie konsystencja; super lekka emulsja sprawia, że nakładanie jest przyjemnością.Cera jest matowa cały dzień. Po 3 miesiącach stosowania cera jest w dużo lepszym stanie, nawet kosmetyczka to potwierdziła! Znacznie zmalała podatność na uczulenia, wypryski, plamy i czerwienienie się.