Seve Marine, Absolute Rehydrating Serum (Serum nawilżające)

Seve Marine, Absolute Rehydrating Serum (Serum nawilżające)

Intensywne serum nawilżające na bazie thalgosomów rozprowadzających Kompleks Nawilżający z Seve Marine wewnątrz komórek. Trwale nawilżona skóra staje się na nowo elastyczna i gładka.

Serum stosuje sie w ramach miesięcznej kuracji nawilżającej, szczególnie przy zmianach pór roku oraz w każdym innym okresie roku - w razie potrzeby.

Aktywne składniki:

- Seve Marine (patent) - intensywnie wspomaga nawilżenie naskórka;

- alga Chondrus Crispus - działa nawilżająco i regenerująco;

- alga Imperata Cylindrica - zwiększa poziom nawilżenia;

- mleczko brzoskwiniowe - działa nawilżająco i tonizująco;

- thalgosomy - mikrosfery pochodzenia roślinnego transportujące kompleks nawilżający w głąb naskórka.

Ratunek dla wysuszonej skóry

Po zimie moja skóra była maksymalnie wysuszona, nic już jej nie pomagało. Jedynie to serum dało radę nawilżyć skórę.
Serum super sprawziło się rożnież po kwasach, nie było mowy o łuszczeniu skóry.
Faktycznie po miesiącu nie ma już efektu i warto przerwać kurację.

Gdyby nie cena na zawsze zagościlby na mojej półce.

Używam tego produktu od: starczył na ponad 2 miesiące

Bardzo dobre serum

Fajnie nawilża skórę, powinien być stosowany regularnie na oczyszczoną cerę najlepiej na noc. ja osobiście trzymam go w lodówce aby nie tracił właściwości po otwarciu, wtedy dodatkowo fajnie chłodzi skórę na twarzy. Minusem tego produktu jest cena i mała wydajność

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Trzyma poziom

Uzywan tego serum od miesiaca, zachecona opiniami na wizazu.

I nie rozczarowalam sie, dzieki wizazanki!

Bardzo przyjemna w aplikacji kremowo-zelowa konsystencja. Szybko sie wchlania, i pozostawia wrazenie aksamitnej, nawilzonej skory.

Mam sucha cere, i dla mnie nie jest jednak wystarczajace jako samodzielny nawilzacz, stosuje na to jeszcze krem.

W tym wypadku dziala 100% swietnie: przedluza dzialanie nawilzajace kremu, skora nie przesusza sie przez caly dzien.
Stosuje na dzien, i pomimo pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu zima czy lato, skore mam w duzo lepszym stanie niz przed jego stosowaniem.

Mam wrazenie jakby skora byla "szczelniejsza" i nie tracila nawilzenia przez dluzszy czas. No i bardzo dobrze sie nadaje pod makijaz.

Odejmuje 0.5 gwiazdki, bo chociaz swietne spelnia swoja role, to szybko sie zuzywa, a cena jest wysoka.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze opakowanie 30ml

WŁOSY lokówka

KWC - fenomenalny

Nareszcie znalazłam kosmetyk, który doprowadza moją mieszaną ze skłonnością do odwadniania cerę do równowagi!
Genialny, cudowny, wspaniały :D
Nieczęsto pieję z zachwytu jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy. W tym przypadku pieję jak wredny kogut o poranku kiedy wszyscy jeszcze chcą spać :D
Położony pod krem daje wspaniałe uczucie nawilżenia, w okolicy oczu przegonił delikatną siateczkę zmarszczek wywołaną suchością, której nijak nie mogłam zwalczyć. Razem z bogatym kremem pod oczy sprawia cuda :)
No i ten zapach... Chłodnej herbaty :) W perfumach bym nie zdzierżyła ale w kosmetyku do twarzy dla mnie super :)
Co do wydajności - średnia.
Ostatnio kupiłam duże gabinetowe opakowanie 125ml. I w tym przypadku i cena atrakcyjniejsza i tak szybko nie ubywa ;) Tzn nie widać ;)Używam tego produktu od:3mce
Ilość zużytych opakowań:30ml, w trakcie 125ml

super!

Uzywalam tego produktu latem kiedy musialam sporo podrozowac i szukalam czegos co pomoze przetrwac upaly mojej cerze:-) Thalgo okazalo sie strzalem w dziesiatke. Wspaniale pachnie lekka herbata, blyskawicznie sie wchlania i nie uczula. Stale jednak nie nalezy tego stosowac, bo nawet jest napisane, ze tylko w okresie wzmozonego zapotrzebowania. Na zime na noc moze byc w sam raz, ale na razie poszukam czegos tanszego.
Produkt super, ale malo wydajny, za co odejmuje gwiazdke. Mi starczyl na niecaly miesiac:/

Używam tego produktu od:uzywalam miesiac

świetne

Serum ma właściwie 2 wady - nie jest tanie i nie jest wydajne. Poza tym - same zalety. Nie wiem, czy je kupie, bo zawsze testuje cos nowego, ale nie wykluczam. Stosuje sie je tak przyjemnie...
Opakowanie dośc ładne, wygodne i higieniczne. Lekki, błekitny żel o zapachu herbaty...Ja mam takie skojarzenie: nieco przestygła, sypana, tania herbata, zaparzana w szklance...Brzmi strasznie... Nie lubie takiej herbaty, a czasem dostaję ja " w gościach" ;) Nie zmiania to faktu, że jako serum - zapach mi sie podoba :D
Żel dobrze sie rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Nie klei sie, co częste przy tego typu preparatach. Twarz sie nie świeci. Przedłuża i wzmacnia efekt nawilżenia przy różnych kremach - nie tylko Thalgo.
Ogólnie - bardzo dobry i przyjemny preparat.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Mniammm :)

Chyba najlepsze serum nawilżające jakie dotychczas miałam. Błękitny żelik o delikatnym relaksującym zapachu herbaty z cytryną, który natychmiast się wchłania, odpręża i przyjemnie nawilża skórę. Nie pozostawia żadnej warstewki, cera jest odświeżona i matowa. Daje natychmiastowy efekt uealstycznienia i ujędrnienia skóry, przy odwodnieniu - prawdziwy ratunek.
Zdecydowanie poprawia efekty działania kremików z tej samej serii, ale nie tylko z nimi.
Trzeba uważać z ilością przy nie dość nawilżonej skórze - znika z mig ... nie można powiedzieć żeby było wydajne, ale zdecydowanie fajne jest :-) Szkoda tylko że dość kosztowne ...

NR1

Cos wspaniałego, jeszcze takiego preparatu do twarzy nie stosowałam! Ogolnie polecam cała ta serie, gdyz krem z tej lini jest rowniez jak serum dla mnie nadzwyczajny. Nigdy nie miałam takiego efektu, w momencie skora tak aksamitna jak jedwab, serum doskonale sie wchłania, nie pozostawia zadnej tłustej warstwy, mozna na niego nałozyc rowniez krem i wcale nie jest tego za duzo;) Cudo;D Pod makijaz rowniez idealny. Mam ladna, gładka i super nawilżona skórę- polecam:P

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego