Miss Sporty, Cat`s Eyes Eyeshadow Palette (Paleta czterech cieni do powiek)

Miss Sporty, Cat`s Eyes Eyeshadow Palette (Paleta czterech cieni do powiek)

Kompozycja czterech idealnie dopasowanych odcieni, dzięki którym stworzysz makijaż w stylu kociego oka. Cień o aksamitnej konsystencji, zawiera połyskliwe włókienka jedwabiu. Nowe intensywne kolory mienią się i opalizują. Doskonała konsystencja zapewnia wyjątkową łatwość nakładania i nie powoduje wrażenia wysuszonej powieki. Perfekcyjny, połyskujący makijaż utrzymuje się na powiekach cały dzień. Lekka, aksamitna formuła utrzymująca się do 10 godzin. Każda paletka łączy dokładnie uzupełniające się kolory, które idealnie podkreślą każde spojrzenie.

Dla mnie super

Posiadam kolor 004 czyli zestawienie brązów i bieli. Opakowanie solidne i do tego aplikatorek z dwoma końcami o dwóch innych kształtach. Kolory są połyskujące a ja takie lubię. Idealna paletka na makijaż wieczorowy czy dzienny. Pigmentacja cieni jest dobra lecz na oku mogą lekko blednąć. Jak na tę półkę cenową są dobrej jakości. Polecam szczególnie początkującym osobom.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Nie specjalne

Niestety nie przypadły mi do gustu te cienie. Sama pewnie też bym ich sobie nie kupiła, wg mnie za bardzo świecące, połyskujące. Trochę to takie odpustowe ;). Tą paletkę otrzymałam od koleżaki. Oczywiście pomimo tego, że od razu wiedziałam, że to nie moja "bajka" spróbowałam kilkakrotnie w różnych konfiguracjach wyczarować jakiś optymalny makijaż... no, ale cóż jednak nie bardzo mi się podobały. Zwyczajnie nie dla mnie i już.

Natomiast jeżeli mam ocenić ich jakość, to w zasadzie nie mogę się specjalnie przyczepić. Może troszkę się obyspują. Poza tym ok, dość trwałe, nie zbierają się w załamaniach, nie rolują, dobrze blendują, kolorystyka też fajna gdyby tylko tak się nie świeciły.

Ilość zużytych opakowań: 1 paletka

Zadowalający

Bardzo ciekawe cienie. Ułożone w kształcie kociego oka. Ładnie to wygląda, w praktyce gdy nam się spieszy można niechcąco pomieszać kilka kolorów ze sobą. To taka wada.

Jeśli chodzi o zalety to:

- jest trwały - długo utrzymuje się na powiece;
- miękki, łatwy w nakładaniu;
- nie jest bardzo brokatowy, ale i nie zupełny mat;
- dobór odcieni w palecie pozwala na ciekawe zestawienie kolorów w makijażu oka.
- cena i dostępność także są godne uwagi

Zalety biorą górę nad jedną wadą :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

dość fajne

Kupiłam tą paletę w sklepie internetowym za kilka złotych, po firmie nie spodziewałam się fajerwerków ale jestem nawet zadowolona

+ są dobrze napigmentowane
+ nie osypują się
+ wydajne- jak chyba wszystkie cienie
+ są opalizujące
+ w opakowaniu jest aplikator, którego ja nie używam ale jak trzeba na szybko to jest plus
+ ładne opakowanie

- niestety opakowanie nietrwałe, złamał mi się zaczep dość szybko
- ułożenie tych cieni jest wizualnie ładne ale do użytku tragiczne, ciężko nabrać pędzelkiem brązowy cień, żeby nie złapać bokami innego

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe