Iwostin, Krem regenerujący do rąk wysuszonych i zniszczonych

Iwostin, Krem regenerujący do rąk wysuszonych i zniszczonych

Hypoalergiczny krem do wysuszonej i zniszczonej skóry rąk o skoncentrowanej formule wystarczającej na wiele zastosowań. Ma wyjątkowo skuteczne i długotrwałe działanie wodoodporne i emoliencyjne. Tworzy na skórze rąk ścisłą, nietłustą i wodoodporną błonę okluzyjną chroniącą skórę przed utratą wilgoci, nie dając jednocześnie nieprzyjemnego uczucia tłustości, jest odporny na działanie wody, skutecznie chroni skórę rąk przed szkodliwym wpływem detergentów, chemikaliów i czynników zewnętrznych (wiatr, mróz). Doskonale się wchłania, nawilża i odżywia naskórek, wyraźnie uelastycznia i zmiękcza naskórek, zapobiegając nadmiernemu wysuszeniu skóry, regeneruje i wygładza,

przyspiesza gojenie mikrourazów skóry, chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, które przyspiesza starzenie się skóry, łagodzi podrażnienia skóry osób mających częsty kontakt z wodą, detergentami oraz chemikaliami, zapobiega pierzchnięciu rąk oraz intensywnie regeneruje dłonie szorstkie i popękane. Doskonale chroni skórę rąk przed szkodliwym działaniem niskich temperatur.

Zawiera glicerynę, specjalny silikon, Fomblin HC/R, alantoinę, wazelinę, filtry UV, wodę termalną z Iwonicza Zdroju.

Bardzo dobry

Ten krem dostałam w prezencie, niemniej z chęcią go wypróbowałam, bo okazało się, że odpowiednio trafia w moje potrzeby: nie ma parafiny i jest skuteczny :D.

Krem wydaje mi się bardzo dobry, gdyż odpowiednio nawilża skórę dłoni i nie jest to efekt jedynie na 5 minut.

Nawilża za pomocą innych środków niż tylko parafina, której nie znoszę.

Szybko i dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach.

Jest hipoalergiczny i ma w sobie wodę termalną.

Cena? 16 zł za dobry krem to chyba nie jest przesada.

Na spierzchnięte i potrzebujące pomocy dłonie jak najbardziej, ale moim faworytem pozostanie (chyba) krem z masłem shea ze Scandia Cosmetics. Ale może wrócę do Iwostinu, kto wie?

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Świetnie działa, ale zapach obrzydliwy

Myślę o nim to, co napisałam w opisie - krem jest świetny, bardzo dobrze nawilża dłonie, świetnie się wchłania i naprawdę działa. Miałam przesuszoną skórę dłoni (ze względu na to, że muszę je myć bardzo często w pracy), a ten krem pomógł mi z przesuszeniem w dwie noce (bo smaruję nim dłonie właśnie na noc, nie lubię bowiem klejących mazideł na dłonie w ciągu dnia). Skóra po nim jest wygładzona, delikatna i przyjemna w dotyku. Jedyny minus i za to odjęłam aż dwie gwiazdki, to jest jego okropny zapach, a raczej smród nie do zniesienia. Nie cierpię tego zapachu. Wręcz mnie odrzuca. Na szczęście jak już krem się wchłonie to nie czuć go na dłoniach, bo jeśli byłoby go czuć musiałabym zrezygnować z używania go. Niemniej jednak uważam, że krem jest skuteczny, więc jeśli macie przesuszone dłonie, to polecam.

Uratował mi dłonie

Krem uratował moje dłonie, które były już w drastycznym stanie - poważna egzema. Nic innego nie pomogło, tylko ten krem. Używam go zwłaszcza zimą. Jest lekki i zostawia na skórze film, który dodatkowo chroni ręce. NAJLEPSZY!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

dzienny smoky eyes

Skuteczny krem

Ten kremik odkryłam już dawno temu i w zasadzie zawsze i tak do niego wracam :)
Jest naprawdę skuteczny, nawet dla bardzo suchej skóry dłoni, takiej jak moja.
Kremik poleciła mi farmaceutka jako jeden z lepszych jakie zna a stosunkowo niedrogich kremów.
Jak się okazało doradziła mi bardzo dobrze, bo krem jest dedykowany osobom narażonym na kontakt z mocnymi chemicznymi związkami i detergentami, a ja całe dnie spędzam w laboratorium.
Krem rewelacyjnie nawilża skórę, tworzy na niej jakby delikatną ochronną otoczkę (tak działa silikon), która sprawia, że skóra jest miękka i elastyczna.
Jedyne co ważne to to, żeby kremu sobie nie żałować, wtedy działa znacznie lepiej :)
Kremik zawiera filtry uv, świetny więc na każdą porę roku, nie tylko na zimę jak zalecają na opakowaniu.
Zapach bardzo przyjemny, delikatny i nieuciążliwy.
Konsystencja kremiku bardzo fajna, niezbyt gęsta ale z drugiej strony nie przypomina też emulsji.
Szybko się wchłania i nie klei, tak jak pisałam już wcześniej, pozostawia delikatny ochronny film.
Teraz czekam już tylko na nową wersję tego kremu, bo iwostin od niedawna ogłosił ulepszenie swoich dotychczasowych formuł, tak więc zobaczymy co przyniesie czas, ale ten krem jest naprawdę całkiem niezły. Na minus jest tylko nieco wyższa cena i słaba wydajność, reszta same plusy :)
No i trzeba się po niego pofatygować do apteki :)
Polecam dla bardzo suchej skóry i tym, którym mało który drogeryjny krem daje radę.

Ilość zużytych opakowań: około 5 opakowań

dobry

Kupiłam ten krem z myślą o zimie , ponieważ wtedy moje dłonie potrzebują solidnego nawilżenia. Po zużyciu jednego opakowania mogę stwierdzić , że jest to jeden z lepszych kremów do rąk jakie używałam :)

Plusy:

- szybko się wchłania

- efekt nawilżenia jest długotrwały

- bardzo wydajny ( wystarczy naprawde niewielka ilosc na cale dlonie;) )

- łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia

- dość przyjemny zapach

- opakowanie ( w sam raz do torebki ;) )

minusem jest chyba jedynie cena.

Generalnie polecam dla osób z bardzo wysuszonymi dłońmi. Ja używałam go tylko zimą , teraz przerzucilam się na krem do rąk z alterry który jest tańszy i latem bardzo dobrze się u mnie sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bardzo dobry, polecam na zimę

Ten krem uratował mi życie zimą :) Zregenerował moje spierzchnięte dłonie bez zbędnego przetłuszczania.

Jak na krem skoncentrowany i regenerujący dość szybko się wchłania, zostawiając delikatny nietłusty film. Jeśli macie spierzchnięte, ściągnięte (takie głupie uczucie;-)) dłonie, ten krem na pewno Wam pomoże.

Jest bogaty, otulający, widocznie poprawia stan dłoni. Dość wydajny- niewielka tubka wystarczyła mi od lutego do kwietnia- 3 m-ce przy częstym używaniu. Wystarczy duża kropla.

Na lato przestawiłam się na coś lżejszego, ale zimą na pewno do niego powrócę. 17 zł przy wydajności i działaniu oceniam jako niezbyt wygórowaną kwotę, którą można przeboleć :)

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe, chyba 50 ml

Spodziewałam się lepszych rezultatów.

Zachwycona niektórymi produktami Iwostinu, skusiłam się na ten krem.
Nie dokonał żadnych cudów ze skórą moich dłoni. Nie podrażniał jej, ale też nie wygładzał.
Myślę, że dobrze sprawdzi się w ciągu dnia, bo zawiera silikony w składzie.
Zapach średni, typowy dla dermokosmetyków.
Szukam bardziej naturalnych w składzie kremów do rąk.

dobry dobry

krem może się wydawać tłusty, ale wchłania się bardzo dobrze i po chwili zostaje już tylko delikatna warstwa ochronna /straszna głupota, ale tak jest/. krem jest naprawdę dobry jeśli ktoś męczy się z suchymi i szorstkimi dłońmi. Widać efekty i chce się używać.

Używam tego produktu od: od jesieni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo przyzwoity krem do rąk

Jeden z lepszych kremów do rąk, jakich używałam - jednak polecam tylko na noc.

:) + gęsta, a jednocześnie lekka, jakby trochę żelowa konsystencja
:) + delikatny, subtelny, kremowy zapach
:) + bardzo dobrze nawilża (również skórki wokół paznokci)
:) + wygładza dłonie
:) + wydajny
:) + wchłania się całkiem szybko

Jednak wcześniej wspomniałam, że używałam go wyłącznie na noc z jednego powodu:

:( - pozostawia na skórze "tłusty" film, dość trudno zmywalny (jak w opisie produktu: ochronna powłoka zapobiegająca utracie wilgoci) - nie potrafiłam w dzień funkcjonować z tym filtrem na dłoniach

Ogólnie bardzo dobry produkt, który faktycznie regeneruje zniszczone i suche dłonie.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Świetny!

Świetny krem! Bardzo dobrze nawilża, odżywia i pielęgnuje dłonie. Łagodzi podrażnienia skóry w przypadku częstego kontaktu z wodą i detergentami. Co dla mnie istotne, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego i lepiącego się filmu na skórze. Ładnie pachnie. Jest wydajny. Ma przystępną cenę. Według mnie to jeden z najlepszych kremów do rąk na rynku! Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 7 opakoń

Dobry krem, ale cena za wysoka...

Większość osób z pewnością będzie zadowolona z tego kremu. Ja mam pewne obiekcje.
Plusy:
-piękny zapach
-przyjemna konsystencja
-dość wydajny
-niewielka ilość wystarcza na obie dłonie
-łatwo się rozprowadza

Minusy:
-cena
-niestety, ale należę do osób z które wiecznie mają uczucie suchych rąk. Bardzo często myje ręce, również środkami odkażającymi, często używam rękawiczek z pudrem lub talkiem w środku zatem moje dłonie potrzebują czegoś silniejszego.

długotrwale nawilża

Krem był dołączony w prezencie do kremu z lipidami, który kupowałam na zimę (polecam). Jest to wersja <b> formuła skoncentrowana</b>.
plusy:
- długotrwale nawilża
- przy regularnym stosowaniu np. 2x na dzień skóra coraz rzadziej mi się przesusza
- dobrze się wchłania
- ma ładny bardzo subtelny zapach
- produkt Polski
- jest mały i mieści się do torebki
- wg mnie jest lepszy od koncentratu <b>neutrogeny</b>, czy czerwonego <b> garniera</b>, które dość lubiłam (lepiej się wchłania i nawilżenie dłużej się utrzymuje)

minusy:
- nie ma określonej wysokości filtrów UV

Używam tego produktu od: koniec grudnia
Ilość zużytych opakowań: 50ml - w trakcie