Rodial, Super Acids, X-Treme Acid Rush Peel (Głęboko złuszczająca maska z 4 kwasami)

Maska głęboko złuszczająca, która odkrywa "świeżą", równomierną i pełną blasku warstwę zdrowych komórek, zmieniając fakturę skóry, intensywnie ją regenerując i całościowo odmieniając. Silnie, synergicznie działająca mieszanka kwasów azelinowego, glikolowego, mlekowego stymuluje procesy odnowy naskórka, oraz docierając do głębokich warstw skóry wspomaga odpowiednią regulację sebum, walkę z niedoskonałościami skóry oraz wyraźne zmniejsza widoczność zmarszczek drobnych i głębokich. Opatentowana mieszanka kwasów owocowych Pronalen oraz kompleks enzymów Proxymex, wygładzają, wyrównują i zmniejszają widoczność plamek starzeniowych oraz przebarwień, jednocześnie nadając skórze zdrowego, młodzieńczego blasku. Technologia probiotyku Beneficialbiotilys wzmacnia i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych poprzez zwiększenie stopnia jej nawilżenia. Cera staje się zmiękczona, oczyszczona, świeża i wyraźnie odnowiona.

Działanie:
- skuteczna, wielopoziomowa eksfoliacja - usunięcie martwych komórek naskórka
- wyraźne rozjaśnienie, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry
- wyjątkowo skuteczny kompleks składników niwelujący przebarwienia skóry w tym plamy starzeniowe, piegi, blizny potrądzikowe itd.
- skład intensywnie stymuluje komórki do odnowy, zapewniając widoczny efekt: skóra staje się miękka, przyjemna w dotyku i głęboko oczyszczona
- produkt zawiera w sobie kosmetyczny probiotyk, który chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz podczas procesu złuszczania, zapobiegając jej odwodnieniu i aktywnie wspomagając uzyskanie efektu zdrowej, pełnej życia i równomiernej cery.

ekstremalnie delikatny...

Jak na produkt z taką mieszanką kwasów w składzie i nazwą extreme to jest wyjątkowo słaby. Przy pierwszych użyciach czuć chłodzenie i nawet lekkie pieczenie przez chwilę. Skóra też lubi się złuszczyć, jeśli trzymamy maskę dłużej. Ale łuszczenie jest delikatne a potem nic się nie zmienia. Może troszkę jaśnieją przebarwienia, jednak rozszerzone pory jak były, tak są, przebarwienia też nie usunięte zupełnia.
Dostałam jako gratis małą wersję w tubce, 20 ml, muszę przyznać że produkt jest przynajmniej wydajny. Stosowałam tylko na czoło, bo tam mam problem z przebarwieniami i wystarczyło na całą zimę, używałam raz lub 2 na tydzień.
Akurat tym kosmetykiem Rodial się nie zachwycam, bo w tej cenie oczekiwałabym odmiany skóry, a nie działania zwykłego peelengu enzymatycznego za 10zł

swietny masko-peeling

Produkt ten zakupilam jesienia i uzywalam jesienia i zima. Mam bardzo duzo rozszerzonych porow, najwiecej na policzkach i nosie. I w tych glownie miejscach uzywalam tej oto maski, a wlasciwie jest to cos jak polaczenie maski z peelingiem (mimo, ze drobinek zadnych nie ma, ale ze wzgledu na dzialanie zluszczajace).

Moje wymagania sa naprawde wysokie, poniewaz u mnie ciezko zobaczyc efekty, ktore by mnie satysfakcjonowaly.

Jest to bardzo silny produkt. Po nalozeniu na twarz przez kilka sekund delikatnie ja "schladza". U mnie wystepowalo na poczatku uzywania lekkie pieczenie, ktore ustepowalo po 2-3 minutach, ale twarz nie byla zaczerwieniona, wiec nigdy nie zmywalam maski z tego powodu.

Efekty widac dosyc szybko. Skora wyraznie sie rozjasnila, a jej kolor sie wyrownal. Piegow, plam ani przebarwien nie mam i nie mialam, stad nie umiem powiedziec, czy poradzi sobie z ich usunieciem badz rozjasnieniem.
Skora od razu po uzyciu czula sie mocno oczyszczona i swieza. Pani w Douglasie przy zakupie ostrzegala mnie, ze produkt moze powodowac delikatne zluszczanie, ale u mnie nic takiego nie nastapilo.

Juz po kilku uzyciach moja buzia bardzo delikatnie sie wygladzila, a cera w szczegolnosci pod makijazem byla gladsza. Bez makijazu bylo to zdecydowanie mniej widocznie, poniewaz pory jak byly, tak zostaly.

Cena niezbyt niska: 82 euro, ale jest to produkt naprawde wydajny (ja stosowalam dosyc czesto, a producent nie wypowiada sie w tej kwestii).

Sklad:
Aqua (Water), Propylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Glycolic Acid, Cyclopentasiloxane, Sodium Lactate, Azelaic Acid, Polysilicone-11, Dimethicone, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Behenyl Alcohol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Parfum (Fragrance), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Alcohol Denat, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Passiflora Quadrangularis Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Alcohol, Protease, Subtilisin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Geraniol, Linalool, Farnesol.

Na pewno kiedys kupie ponownie, moze za jakies pol roku, poniewaz przechodze w tej chwili serie zabiegow laserowych i nie moge uzywac tego typu produktow, ale jestem przekonana, ze zima znow do niej wroce.

Używam tego produktu od: wrzesnia 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 cale