Misslyn, Eyeshadow Palette (Paletka 12 cieni do oczu)

Misslyn, Eyeshadow Palette (Paletka 12 cieni do oczu)

Zestaw składa się z dwunastu cieni o wykończeniu matowym, satynowym lub z błyszczącymi drobinkami. Uniwersalne kolory podkreślają urodę każdej tęczówki. Cienie Misslyn charakteryzuje wysoka pigmentacja i trwałość: łatwo się aplikują i długo utrzymują na powiece. Wygodna płaska kasetka z łatwością zmieści się w damskiej torebce.
NATURAL - od jasnych beży do ciemnych brązów
CLASSIC - od bladych róży po intensywne szarości - odpowiednia do stworzenia zarówno dziennego jak i wieczorowego looku
PARTY - brązy i szarości z neonowym akcentem w postaci intensywnego fioletu – w sam raz na szaloną imprezę

Słaba pigmentacja

Zachęcona promocją w HEBE zakupiłam ten produkt nie czytając żadnych opinii. Posiadam paletkę NATURAL. Kolory są piękne, niestety pigmentacja jest bardzo słaba... Nakładany pędzelkiem jest nie widoczny, najlepiej aplikować palcem, ale nie o to chodzi...

Używam tego produktu od: listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Super

Mam dwie paletki natural i classic nie mogłam sie zdecydować :/;)
Cieni maja piękne kolorki, sa dobrze napigmentowane, praca z nimi to przyjemność kolory sa cudne można nimi wyczarować makijaże na każdą okazję, nakładanie i blendowanie ich to przyjemność, trzymaja się pieknie ja używam bazy więc napradę bez żadej skazy i poprawki wyglądaja cały czas świeżo.
Jedyny minusik mały za opakowanie które mogłoby byc lepsze ale za ta cenę ok no i te aplikatory lepsze byłyby pędzelki.
Naprawdę polecam :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Wart zainteresowania

Trzy świetnie napigmentowane paletki do makijażu. Zakupiłam nude i nie żałuję. W paletce można znaleźć świecące jak i matowe cienie, którymi jesteśmy w stanie zrobić makijaż dzienny jak i wieczorowy. Bardzo dobrze się blendują i nie robią plam koloru. Praktycznie się nie osypują. Chętnie kupię pozostałe dwie bo naprawdę warto.