Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry trądzikowej

Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry trądzikowej

Krem do skóry trądzikowej to codzienna pielęgnacja skóry tłustej i trądzikowej. Doskonały pod makijaż.
Składniki aktywne: kompleks Poliplant, aktywna forma cynku, ekstrakt z drożdży.
Efekt: poprawa wyglądu skóry. Skóra staje się gładka i naturalnie matowa. Odsetek badanych, którzy stwierdzili działanie w następujących sferach: 67% mniejsza skłonność skóry do powstawania wykwitów, 72% mniejsza skłonność skóry do łojotoku, 57% redukcja poziomu sebum.

Najlepszy

Mam cerę mieszaną, tradzikową. Regularne stosowanie kremu znacznie poprawiło stan skóry. Stare zmiany skórne wygoiły się, a nowe pojawiały się sporadycznie i szybko znikały. Krem lekko matuje, nie zostawia tłustej warstwy, nawilża. Można go stosować pod podkład (najczęściej mieszam go z podkładem w proporcji 1:1) i nie zmniejsza jego trwałości. Krem jest bardzo wydajny. W niskiej cenie można kupić produkt o bardzo dobrym składzie.

Genialny

Mimo, ze mam 28 lat ciągle miewam problemy z cerą. W ostatnim czasie nie pomagały mi już nawet wcześniej sprawdzone metody. Czekając na termin do dermatologa przez przypadek sięgnęłam po cera + solution. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W ciągu 2 dni zniknęło już sporo wyprysków, po 2 tygodniach nie było już ani jednego. Kiedy stosuję regularnie, 2 razy dziennie cera jest idealna.

Po ponad miesiącu stosowania zauważyłam przesuszanie skóry, więc przerwałam stosowanie na jakiś miesiąc i teraz ponownie do niego powróciłam. Ale sam producent zaleca stosowanie przez okres do 4 tygodni, potem konieczna jest przerwa.

Lepszy od effaclar duo!

Moja cera bywa kapryśna, jest sucha z przebarwieniami, bywało że dostawałam wysypu krostek na twarzy. Pierwsze co to poleciałam do apteki po zachwalany Effaclar duo +. Jak dla mnie drogi krem nie robiący zupełnie NIC! Cera jaka była zaczerwieniona z wypryskami taka była nadal. Robiąc zakupy w jednych z aptek internetowych natknełam się właśnie na ten krem, cena ok 18zł więc wrzuciłam do koszyka.

Tubka kremu, biało- zielona, fakt trzeba uważać przy wyciskaniu kremu bo czasami może się przedobrzyć z ilością.
Podeszłam sceptycznie. Krem dobrze się wchłania, nie lepi się, dzięki temu super sprawdza się również pod makijaż.

Najważniejsze: działanie
DZIAŁA! za pierwszym razem nałożyłam go na twarz na noc, bojąc się że rano moja cera będzie w jeszcze gorszym stanie ale nic bardziej mylnego. Po pierwszej nocy zaczerwienienia znacznie przygasły, tak samo jak krostki. Po jakiś 1,5tyg mialam już twarz o niebo ładniejszą, gładszą, promienną, wypryski zagojone.
Mam cerę baaaardzo skłonną do zapychania, ten krem nie zrobił mi krzywdy a wręcz przeciwnie, pięknie wygoił mi cerę czego raczej nie spodziewałabym się po kremie za niecałe 20zł.

U mnie krem LRP effaclar + nie sprawdził się wogóle (zero jakichkolwiek efektów).

Kremu 'CERA +' zużyłam już prawie 3 opakowania, teraz ratuje mi cerę w 'tych' dniach kiedy bywa kapryśna.
Moja cera pokochała ten krem. Uważam że za tą cenę warto chociażby wypróbować

Masakra

Nie mogę zgodzić się z opiniami. Osobiście mam skórę mieszaną i stosowałam głównie na brodę bo tam problem jest największy. Po ostrym trądziku sprzed lat nie pozostał ślad ale pojawiają się jeszcze pewne niespodzianki. Niestety ten krem zupełnie sobie z nimi nie radzi a co najgorsze - generuje nowe małe ropne krostki czyli ewidentnie zapycha. Nie łagodzi już zaistniałych problemów. Robiłam do niego kilka podejść niestety za każdym razem z takim samym efektem. W dodatku beznadziejne opakowanie. Chcę wycisnąć potrzebną porcję i nie mogę a jak zrobie to mocniej to mam tyle na dłoni że mogłabym się wysmarować na kilka razy. Marnotrawstwo. W dodatku nie był super dostępny - musiałam się za nim naszukać i jak się okazało zupełnie nie było warto.

Dobry na trądzk i zaskórniki

Krem znajduje się w wygodnej tubce, z której łatwo wydobyć nawet resztki.
Ma lekką konsystencję. Łatwo się rozprowadza, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając żadnej tłustej warstwy, a wręcz dając wrażenie, jakby na twarz wcale nic się przed chwilą nie nałożyło, co dla niektórych może być wadą.
Ma delikatny, względnie przyjemny zapach.
Jest całkiem wydajny. Przy oszczędnym użytkowaniu 2 razy dziennie, jedno opakowanie wystarczyło mi na dobre kilka miesięcy.

DZIAŁANIE:
Pomimo obietnic producenta moja cera wciąż ma skłonność do przetłuszczania się i świecenia. Być może odrobinę mniejszą, ale nadal dużą. Za to odkąd go używam, znacznie zmniejszył mi się trądzik. Wciąż czasem coś mi wyskoczy, głównie przed okresem, ale w sporo mniejszych ilościach niż przedtem. Również zaskórników mam znacznie mniej.

Bardzo pomocny!

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej kupiłam w aptece za 16,65 zł. Pojemność to 50 ml. Termin ważności kosmetyku po otwarciu to 12 miesięcy.
Produkt jest zapakowany w tubce. Moim zdaniem tubka jest idealna, wąska, wytworzona z miękkiego materiału, więc z wydobyciem produktu do końca nie będzie problemu. Kolory, które dominują to biały i zielony. Bardzo ładna grafika, minimalistyczna, wpadająca w oko. Na opakowaniu znajdziemy najważniejsze informacje, które są bardzo dobrze rozmieszczone. Z przodu znajdują się substancje aktywne kremu oraz do jakiej cery on jest, a z tyłu zastosowanie, działanie, efekt oraz sposób użycia. Tubkę łatwo otworzyć, nie psuje się.
Zapach jest przyjemny, lekki, nie utrzymuje się długo na skórze. Kolor biały.
Kosmetyk dobrze się nakłada, nie sprawia trudności we wmasowaniu . Krótko się wchłania, nie zostawia lepkiego filmu. Konsystencja bardzo lekka, ale nie lejąca.
Mam cerę trądzikową. Długo poszukiwałam odpowiedniego kremu, ponieważ prawie wszystkie mi nie służyły. Używałam go tylko raz dziennie, rano pod makijaż. Krem nawilża skórę, jednocześnie ją matując. Reguluje wydzielanie sebum, mogę powiedzieć, że kiedyś, np. w załamaniach skrzydełek nosa było go pełno, mogłam go zbierać bibułkami matującymi ciągle, teraz nie mam już tego problemu. Szybko się wchłania, nie zatyka porów (dla mnie to bardzo duży plus)! Łagodzi i regeneruje cerę. Co najważniejsze poprawił wygląd mojej skóry trądzikowej z milionami wyprysków , które były kiedyś, ponieważ teraz mam ich 6! A uwierzcie, miałam bardzo zaawansowany trądzik, gdzie dermatolog chciała mi zapisać antykoncepcję! Ten krem jest moim wybawieniem. Stosowanie go to dla mnie przyjemność i satysfakcja z efektów. Efektywnie zmniejszył skłonność skóry do powstawania wykwitów oraz łojotoku, do wydzielania sebum.
Bardzo poprawił wygląd skóry, nie sądziłam, że po takim przyjemnym kremiku z dnia na dzień moja cera będzie się tak poprawiać. Jest teraz naturalnie zmatowiona. Wiem, że to po nim, ponieważ nie używam żadnych innych kremów, leków na twarz. Efekty zauważyłam po 4 tygodniach.
Jest wydajny, używam go półtora miesiąca i jest to go nawet więcej niż połowa.
Zawiera: kompleks Poliplant*, aktywną formę cynku, ekstrakt z drożdży.
Kompleks Poliplant to wyciągi z morszczynu, łopianu, rukwi wodnej, bluszczu, cytryny, szałwii i mydlnicy.
Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Polysorbate 60, Niacinamide, FaexExtract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Panthenol, Propylene Glycol, Zinc Gluconate, Caffeine, Biotin, Nasturtium Officinale Extract, Arctium Majus roqt Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Citrus Limon Peel Extract, Hedera Helix Extract, Saponaria Officinalis Leaf/ roqt Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Candida Bombicola/ Glucose/ Methyl Rapeseedate Ferment, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, CI 77891, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Sodium Palmitoyl Proline, Nymphaea Alba Flower Extract, Tocopheryl Acetate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Allantoin, Linalool, Limonene, Alpha-IsomethylIonone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin.

Bardzo polecam, na prawdę warto ten produkt przetestować, ponieważ nie jest drogi, a pomocny :)

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Dobry, działa i ma bardzo dobrą cenę

Cera się uspokaja, krostki znikają, buzia robi się gładsza. Krem ma przyjemną konsystencją, delikatny zapach, jest bardzo wydajny. Wielki plus dla ceny, bardzo konkurencyjny produkt! Polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie używania

Działa! Leczy skórę

Ten krem uratował moją buzię kiedy myślałam, że nie będzie już dla niej ratunku - wyglądałam jak pogryziona przez osy!

Po tygodniu cera się uspokoiła. Po dwóch nie miałam już ani ropnych krost a strupki ładnie się goiły, znikały też bolące krosty podskórne.
Po 3 tygodniach mialam już gładką buzię i wyrównany koloryt- bez różowych plamek czy też blizn.
Krem delikatnie nawilża, nie wysusza.

Jest rewelacyjny pod makijaż - w końcu podkład utrymuje się cały dzień - praktycznie bez poprawek, nie waży się.

Używam tego kremu od około 2 lat - czasami stosuję krem Cera + do skóry naczynkowej - nie mam zamiaru go zmieniac zwłaszcza, że moja tendencja do trądziku zostanie ze mną chyba na zawszę...

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania i 4 w trakcie

Krem całkiem dobry, ale nie wiem czy kupię go ponownie

Po dwóch miesiącach używania tego kremu rano i wieczorem zauważyłam pewną poprawę w wyglądzie mojej cery trądzikowej.

+w małym stopniu ale nawilża cerę, co jest dla mnie bardzo ważne
+zmniejsza ilość wyprysków, chociaż przy bardzo nasilonym trądziku raczej nie pomoże
+cena
+wydajność

-nie reguluje poziomu wydzielanego sebum