Nivea Hair Care, Szampon po kąpieli słonecznej

Nivea Hair Care, Szampon po kąpieli słonecznej

Szampon po kąpieli słonecznej NIVEA Hair Care nie tylko łagodnie myje włosy, ale także dokładnie oczyszcza je z piasku, chloru i soli morskiej. Dzięki zawartości olejku jojoba, odbudowuje zniszczoną osłonkę włosa i działa jak naturalna odżywka, zwiększając stopień nawilżenia, poprawiając elastyczność i wzmacniając łodygę włosa. Witamina E, dzięki swojej aktywności antyoksydacyjnej, deaktywuje wolne rodniki powstałe w trakcie kąpieli słonecznej. Witamina E jako związek lipofilny, częściowo pozostaje w osłonce włosa i chroni ją podczas ekspozycji na promieniowanie UV (nawet następnego dnia).

Cena: 9 zł / 250 ml

właściwie może być

taki ot sobie szampon, nie zauważyłam poprawy stanu włosów(pogorszenia też nie), ułatwiał rozczesywanie, nie obciążał czupryny, ładnie pachniał. nie wiem czy kupię go ponownie, niczym szczególnym się nie wróżniał, jak już pisałam taki zwykły szampon.

Używam tego produktu od:jedno
Ilość zużytych opakowań:jakiś miesiąc temu

chyba raczje nie

Używałam go w ubiegłe wakacje podczas pobytu na Krecie na zmianę z L`orealem do włosow farbowanych i tamten sprawdził się zdecydowania lepiej.Po nivei moje włosy były nieprzyjemnie szorstkie i trudniejsze do rozczesania niż zwykle.Zapach może i ładny ale po dłuższym używaniu troszke męczący.Do plusów można zaliczyć cenę,to że szampon jest wydajny oraz całkiem przyjemną butelkę.Jednak moje włosy potrzebuję bardziej intensywnej pielęgnacji,raczej nie zabiorę go więcej na wakacje.

W sam raz... na zimę!

Kolejny szampon Nivei, który testuję:) w ostatnich miesiącach. Wprawdzie nie zauważyłam w Polsce w styczniu nadmiaru słońca, ale szampon został zakupiony, przyznam się bez bicia, ze względu na butelkę. Wygląda najładniej ze wszystkich szamponów marki Nivea:) i nieodpracie kojarzy się z latem.
Bardzo ładny, słodki zapach (ale to oczywiście zależy, kto jaki zapach preferuje), miękka , kremowa konsystencja, świetnie się pieni, NIE PODRAŻNIA, nie powoduje powstania łupieżu.
Szampon jest dość treściwy, więc właściwie nie wymaga odżywki, przeznaczony raczej do włosow suchych niż tłustych(ale to logiczne, w końcu szampon po kąpieli słonecznej nie może wysuszać!) Ogólenie bardzo polecam, niekoniecznie na lato:) I troszkę żałuję, że nie ma odżywki tego typu...

Manicure - marynarskie paski

miłe wspomnienie

Widzę, że mam zupełnie odmienne zdanie niż przedmówczyni, aczkolwiek testowałyśmy szampon w podobnych warunkach. Kupiłam go przed tegorocznym wyjazdem na wakacje do Chorwacji. Mając z natury włosy liche, cienkie, delikatne, wyłażące garściami i rozjaśniajace się potwornie na słońcu, postanowiłam zapewnić im w tak ekstremalnych południowych warunkach (słonecznych i słonoadriatycznych ;)) godziwą ochronę. Szampon nabyłam i uzywałam w komplecie ze sprayem z tej samej serii. I byłam bardzo zadowolona!
* szampon ma bardzo przyjemny zapach, długo utrzymujący się na włosach, w niczym nie przypominajacy klasycznego zapachu Nivei (od którego szlag mnie przysłowiowy trafia),
* cudowna kremowo-jedwabista konsystencja, bardzo przyjemna w stosowaniu, przekładająca się troszkę na efekt po spłukaniu - włosy były po umyciu mniej niż zwykle splątane,
* miałam odczucie, że włosy są grubsze, dobrze nawilżone, mniej porowate, gładsze (w przypadku moich włosów to nie lada osiągnięcie), a przede wszystkim - nie wróciłam z Chorwacji w wersji platynowa/żółta blond, tylko w postaci zbliżonej do tej, w jakiej opusciłam kraj ojczysty - zabezpieczył przyzwoicie przed rozjaśnieniem,
* nie zanotowałam nadmiernego - czy raczej: większego niż zwykle - efektu przetłuszczania.

Nie daję *****, bo nie jest to ósmy cud swiata, ale po prostu bardzo przyzwoity szampon, spełniający obietnice złożone na opakowaniu.

Zużyłam jedno opakowanie na wakacjach i po powrocie (wydajny!), teraz zamierzam wybrać się z nim w podróż sentymentalną, już bez udziału słońca.

nie spodobał mi się

Kupiłam go w czasie wakacji przed wyjazdem, żeby przez słońce nie zniszczyły mi się włosy, jak to miało miejsce rok temu.
Dużą wadą produktu jest ogromniasta butla. Wiadomo przecież, że kosmetyków słonecznych najczęściej używa się na wyjazdach, a to gigantyczne opakowanie nie chciało mi wyjść do prawie żadnej kosmetyczki, a kiedy w końcu zdnalazłam taką kosmetyczkę XXL zajął w niej połowę miejsca. Ale jest wydajny, to fakt, starczył mi na niecałe 2 miesiące.
pachnie nieciekawie, tak jak i spray z tej serii.
Specialnej ochrony włosów nie zaobserwowałam, a na nią przecież najbardziej liczyłam - włosy po powrocie były w ciut gorszym stanie niż zwykle (1 * dodatkowo za to że nie zniszczyły się bardzo mocno, a jedynie troszkę ;) ). Po jakimś czasie zaczęły mocniej niż zwykle wypadać, co u mnie jest zawsze efektem zniszczenia włosów latem...
poza tym szampon nie nadaje się zupełnie do tłustych włosów (na opakowaniu producent zapewnia, że jest do wszystkich!). Obciąża je i przyspiesza przetłuszczanie.
Dobrze się pieni, ma fajną gęstą konsystencję
nie kupię go już więcej - u mnie się nie sprawdził