Bath & Body Works, PocketBac, Paris Amour, Anti - Bacterial Hand Gel (Antybakteryjny żel do rąk)

Żel antybakteryjny do rąk bez użycia wody. Zawiera naturalne składniki. Idealny na co dzień i w podróży. Ten niewielki produkt zadba o czystość rąk eliminując 99,9% bakterii. Utrzymuje ręce czyste i świeże, a także pięknie pachnące. Żel szybko wysycha na skórze, nie pozostawiając uczucia lepkości. Zapach to francuskie tulipany z nutą różowego szampana oraz musującą mandarynką i truskawką.
Produkt zawiera etanol.

odświeżające
zapachowa
żel
<50ml

Paryżanka.

Paris Amour to zapach przyciągający. Czuć ciepło kwiatów i rześkość owoców. Szampan, truskawki, bita śmietana i miłość.
Do tego stopnia mi się spodobał, że po przetestowaniu zapachu za pośrednictwem żelu antybakteryjnego, kupiłam i żel i mgiełkę.

+ atrakcyjne opakowanie, zachęcające do zakupu
+ mała buteleczka, która wszędzie się zmieści
+ przyjemny zapach, który pozostaje na dłoniach
+ żelowa konsystencja, bez problemu wylewa się na dłoń z opakowania
+ nie pozostawia klejącej warstwy, wystarczy odrobinę wylać na dłoń i potrzeć pomiędzy siebie
+ nie wysusza dłoni
+ przydatny " na mieście", w podróży
+ spełnia swoją rolę oczyszczająco, dezynfekującą

- cena, wysoka, ale do przejścia, poza tym kilka razy w roku sklep organizuje duże obniżki
- niestety, słaba dostępność.

Paris..Paris

Mam bzika na punkcie bakterii i niestety to już zahacza o chorobę. Jednak dzięki temu odkryłam wiele fajnych produktów, których celem jest zabicie zarazków na naszej skórze. Jednym z nich jest właśnie ten żel.

zapach jest przyjemny, słodki. Zdecydowanie dla młodych kobiet, dziewczyn :) Osobiście nie jest moim faworytem ( są nim warm vanilla sugar i wersja dla mężczyzn)

plusy:
-działanie
- nie wysusza skóry
-po aplikacji dłonie jeszcze dlugo nim pachną
-cudowne opakowanie do którego można dobrać etui
-dosyć wydajne, z naciskiem na dosyć.
- ogromny wybór zapachów. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie

minusy:
-cena.Cena regularna to 8 (?) zł za 29 ml. Choć należy pamiętać, że kilka razy do roku można załapać się na fajne promocje.
- podczas okropnych upałów i częstego używania może się trochę lepić.

Ilość zużytych opakowań: niezliczone