Hair Genic, Bamboo & Oils, Szampon wzmacniający

Hair Genic, Bamboo & Oils, Szampon wzmacniający

Szampon wzmacniający przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych i wymagających regeneracji, oparty na formule, wykorzystującej wzmacniające właściwości ekstraktu z bambusa i odżywcze działanie olejów. Oczyszcza, a jednocześnie zapewnia ochronę przed wysuszeniem struktury włosa. Receptura, bogata w kompleks HydroKeratin i MultiOils, gwarantuje wygładzenie, przywraca włosom miękkość, poprawia ich elastyczność i wytrzymałość.
Bambus - głęboko nawilża włosy, wzmacnia je i zapobiega ich puszeniu, a zawarte w nim antyutleniacze chronią kolor.
MultiOils Complex - połączenie olejów roślinnych: arganowego, awokado i makadamia, które regenerują, odżywiają i wzmacniają strukturę włosów.
HydroKeratin Complex - chroni włosy przed uszkodzeniami, naprawia je, kondycjonuje, zwiększa elastyczność, redukuje ryzyko zniszczenia i skłonność do rozdwajania się końcówek.

przecietny

Szampon wlasciwie nie ma wad.
Zalet jednak tez nie. A przynajmniej nie jakies szczegolne.

Swoja funkcje spelnia. Myje, nie wysusza wlosow, dobrze sie splukuje.
Wyplukuje puder zwiekszajacy objetosc i inne kosmetyki.

Ladnie pachnie, ale nie jest to zapach bambusa. Opakowanie swietne, najbardziej je polubilam z calego szamponu. Niestety pod koniec juz sie zacinalo i trzeba bylo bardziej zawziecie pompowac, zeby wycisnac produkt na reke.

Szczegolnych zaslug niestety mu brakuje, nie wyroznia sie niczym z szeregu (moze poza fajnym opakowaniem), ale wad tez nie ma. Zadnej krzywdy wlosom nie robi, wiec 3*.

Zawiodłam się!

Kupiłam ten szampon razem z dwoma innymi z tej serii. Bardzo duże nadzieję z nim wiązałam, ale niestety nastąpiło bardzo ale zawiedzenie. Okazał się być słabym produktem za wysoką cenę.

Zalety:
- pojemność
- względna dostępność
- opakowanie z pompką
- prześliczny zapach
- świetnie się pieni
- nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy

Wady:
- niestety obciąża i przetłuszcza włosy - pod koniec dnia włosy są już oklapnięte i bardzo tłuste
- za wysoka cena w stosunku do jakości

Nie tego się spodziewałam...

Czaiłam się na niego, aż w końcu kupiłam i niestety trochę mnie rozczarował.
Zauważyłam, że nieco obciąża włosy, ale co najdziwniejsze, pomimo obciążenia są sianowate bez użycia odżywki. Nie pielęgnuje ale też nie robi im krzywdy, po prostu oczyszcza a czasem powoduje siano gdy nie nałożymy odżywki, bo np. nam się śpieszy.
Ma przyjemny, dość charakterystyczny ale miły zapach. Jest baaaaardzo wydajny, ale pompka wydobywa tak mało szamponu, że trzeba trochę naciskać przed uzyskaniem odpowiedniej ilości produktu, nie mniej - nie zacina się i pod koniec ładnie wypompowała wszystko.
Jednak do mojego KWC się nie umywa i już do niego nie wrócę. :)

Słaby szampon

Ten szampon tyle obiecywał składem, ale niestety nie nadaje się do niczego:
- bardzo słabo się pieni
- sianowate włosy
- niedokładnie oczyszcza
- jest stosunkowo drogi.

Plusem jest ładny zapach i butelka z pompką, do której można przelać inny szampon ; )

Dość dobry

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobra konsystencja
+ wygładza
+ nawilża

minusy:
- słabo się pieni
- słabo oczyszcza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niewydajny
- słaba dostępność
+ opakowanie z dozownikiem

Nie warto...

Szampon ma dość gęstą, półprzezroczystą konsystencję o zielonym zabarwieniu. Przy niewielkiej ilości słabo się pieni, przez co niedokładnie oczyszcza, aczkolwiek nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach określiłabym jako świeży, trawiasto-roślinny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 400 ml

Fajny, ale...

Kupiłam go od razu jak tylko znalazłam go na półce w naturze :)
Dla mnie ma on wiele zalet i spełnia moje oczekiwania:
-delikatnie i dokładnie myje
-nie przesusza moich włosów
-ma ładny świeży zapach
-unosi włosy u nasady!
-zwiększa objętość
-włosy są sypkie, sprężyste
-przedłuża świeżość
-bardzo podoba mi się opakowanie

Małym minusem jest wydajność. Mam wrażenie, że bardzo szybko mi ubywa.. Potrzebuję kilku pompek na włosy o długości za łopatki..

ALE!!!!!!! I to duże "ale"!

U mojego chłopaka spowodował spory wysyp łupieżu!
Więc jeśli skóra Twojej głowy jest podatna na podrażnienia, to raczej nie polecam :(

Dla mnie to jest tak ogromny minus, że nie mogę dać czwartej gwiazdki. A szkoda, bo zapowiadał się świetnie..

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno