Hair Genic, Bamboo & Oils, Odżywka ochronna w sprayu

Odżywka ochronna w sprayu jest przeznaczona do włosów suchych, zniszczonych i wymagających regeneracji, oparta na formule, wykorzystującej właściwości ekstraktu z bambusa i działanie olejków . Receptura o wielokierunkowym działaniu: nawilża i odżywia włosy, odbudowuje ich strukturę i wzmacnia je, chroni włosy przed wpływem czynników zewnętrznych, które przyczyniają się do ich osłabienia, ułatwia rozczesywanie i redukuje efekt puszenia, zapewnia miękkość i połysk. Dodatkowo zapewni ochronę koloru w przypadku włosów farbowanych. Mgiełka nie obciąża i nie skleja włosów.
Bambus - nawilża włosy, wzmacnia je i zapobiega ich puszeniu, a zawarte w nim antyutleniacze chronią kolor.
MultiOils Complex - połączenie olejków: arganowego, awokado i makadamia, które regenerują, odżywiają i wzmacniają strukturę włosów.
Hair Booster Complex kompleks, w którego skład wchodzą: keratyna, ceramidy i proteiny pszeniczne. Takie połączenie zapewnia regenerację i odbudowę zniszczonych włosów. Nawilża je i chroni przed utratą wody, a także niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Wyraźnie poprawia wygląd i wytrzymałość włosów.
ProFiber System połączenie składników kondycjonujących, które ułatwiają rozczesywanie, odtwarzają dynamikę zdrowych włosów, a dodatkowo chronią przed działaniem wysokiej temperatury i przedłużają trwałość koloru w przypadku włosów farbowanych.

Hair Genic, Bamboo & Oils, Odżywka ochronna w sprayu

Odżywka z dodatkiem bambusa zachęciła mnie z uwagi na to że stosuje Vitapil w którego składzie jest bambus i muszę powiedzieć że ten suplement diety faktycznie działa, czego niestety nie mogę powiedzieć o tejże odżywce . W przypadku moich włosów nie działa w ogóle, nie ułatwia rozczesywania, nie odżywia … To po prostu mgiełka .. która jedyną zaletą jest fajny zapach...

1/5

Skład zdecydowanie nie zachęca do stosowania. Bardzo dużo pochodnych ropy naftowej. Nisko w składzie substancje odżywcze i wzmacniające. Ma konserwanty, które mogą podrażnić.
Włosy po użyciu odżywki łatwo się rozczesuje, na tym koniec zalet. Na drugi dzień włosy są przyklapnięte, szybko się przetłuszczają i wydają się takie bez objętości.
Reasumując odżywka bardzo mocno obciąża włosy. Nie układają się dobrze i szybko się przetłuszczają. Nie odżywia ani nie wzmacnia włosów. W dodatku ma słaby skład.

Mogło być lepiej

+ładny zapach, który utrzymuje się kilka godzin
+nie obciąża włosów, nie przetłuszcza
+ułatwia rozczesywanie
+ lekko wygładza

-brak dobrze widocznych efektów przy regularnym stosowaniu

Kosmetyk, lekki i przyjemny w stosowaniu, ale efekt nie do końca zadowalający :)

Taka...nijaka

Czytając jedną z recenzji poniżej:

"Odżywkę kupiłam na próbę, ale nijak ma się do moich ukochanych odżywek z Gliss Kur. Fakt, nie obciąża, nie przetłuszcza... w zasadzie nic nie robi. Jej działanie oceniam ani na plus, ani na minus. Ot taki średniaczek."

czułam się jakbym ja ją pisała. Zgadzam się w 100%

Też kupiłam ją z ciekawości. I też ani trochę nie umywa się do odżywek w sprayu Gliss Kur, które w różnych wariantach używam od lat.
Mój opis byłby identyczny - nie robi nic.

GENIALNIE I PRZECUDOWNIE PACHNIE - i to chyba jedyny plus tej odżywki.

Włosy są po niej niby przyjemne w dotyku, ale nie bardziej niż po Gliss Kur, do tego lekko moczy i plącze włosy - gorzej się je rozczesuje niż po Gliss Kur.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Przeciętna

Odżywkę kupiłam na próbę, ale nijak ma się do moich ukochanych odżywek z Gliss Kur. Fakt, nie obciąża, nie przetłuszcza... w zasadzie nic nie robi. Jej działanie oceniam ani na plus, ani na minus. Ot taki średniaczek. Skład niby fajny, produkt apteczny, ale szczerze mówiąc czy ją użyłam czy też nie to moje włosy wyglądały tak samo. Więcej się już na nią nie skuszę. Szampon z tej serii też szału nie robi, przede wszystkim myje bardzo powierzchownie. Na mocne doczyszczenie włosów nie ma co liczyć. ;)

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

IDEALNA

Probowalam juz duzo odzywek w sprayu i rzadko kiedy cos na dluzej odpowiada moim wlosom. Ta odzywka jest idealna na koncowki i na calosc wlosów. Swietna do stylizacji. Nie obciaza, wygladza, odzywia i dodaje blasku. Pieknie pachnie a zapach utrzymuje sie dlugo. Malo wydajna, ale przy tej cenie - trudno. To najlepsza odzywka w sprayu jaka mialam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze